Ženská síla! Jak společnost Young Living zastává podporu žen po celém světě

0 06/03/2023 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Všechny příspěvky, YOUNG LIVING, Životní styl YL

Na počest Mezinárodního dne žen (8. března) chceme osvětlit snahy společnosti Young Living týkající se podpory žen a dívek v naději, že toto vzdělá a inspiruje ostatní, aby udělali totéž. Věříme, že pokud chceme budovat lepší budoucnost pro všechny, musíme udělat prioritu z podpory žen a dosažení rovnosti pohlaví. Od každodenních úkolů, jako je upřednostnění času pro sebe, po investování do podniků vedených ženami v rozvojových zemích, čtěte dále, abyste se dozvěděli o různých způsobech, jakými společnost Young Living zastává podporu žen po celém světě.

Ilustrace 4 různých žen na ztvárnění Mezinárodního dne žen.

Poskytování pracovních příležitostí ženám

Průzkum ukazuje, že když ženy pracují, pomáhá jim to nejen finančně, ale přispívá to také k růstu národních hospodářství. Program Brand Partnerů společnosti Young Living hrdě umožňuje ženám získat doplňkový příjem, aby dosáhly svých cílů, vytvořily jasnější a bohatší budoucnost a inspirovaly a pomáhaly dalším ženám udělat to samé.

Více než 90 % našich Brand Partnerů jsou ženy. Naše nízké počáteční náklady, nulové zásoby na skladě, štědrý plán odměn a flexibilní pracovní rozvrh znamenají, že se může přidat kdokoli, dokonce i matky a pečovatelky, kterým obvykle přijde těžké sehnat obchodní příležitosti. Zjistěte, jak můžete i vy započít vaši cestu Young Living ještě dnes!

Sjednocení jako kolektiv

Ženy se mohou podpořit a ujistit navzájem, když se sjednotí jako komunita a jedna druhé vyjádří podporu. Ve společnosti Young Living pořádáme různé události, včetně Kick Off a kongresů, kde se můžete propojit se stejně smýšlejícími lidmi a najít své místo v zapálené komunitě lidí, kteří jsou nadšeni ze zdravého životního stylu. Než abychom mezi sebou soutěžili, oslavujeme každého z naší rodiny Young Living a věříme, že všichni máme příležitost uspět a prosperovat v tomto odvětví.

Obrázek žen, které se baví na události Kick Off společnosti Young Living.

Upřednostnění času pro sebe

Společnost formovala ženy tak, aby upřednostňovaly potřeby jiných lidí před svými, takže skvělým způsobem, jak podpořit ženy, je povzbudit je, aby si dělaly čas na sebe. Pokud si neuděláte čas samy na sebe, riskujete, že vyhoříte, a z prázdného hrnku nemůžete nalít. Upřednostnění času o samotě není prospěšné pouze pro ženu, má to také pozitivní účinek na lidi kolem ní, protože jí to umožní dobít si baterky pro socializaci, a tudíž může být potom tou nejlepší verzí sebe sama.

Společnost Young Living má celou řadu produktů na vylepšení času pro sebe sama. Naše koupelové bomby Lavender Calming Bath Bombs jsou perfektní odměnou, abyste si užily rozmazlující a relaxační koupel. Případně vdechujte zklidňující vůni směsi esenciálních olejů Lady Sclareol, když meditujete, na pozvednutí, podporu a zvýraznění ženskosti. Ať hledáte jakékoli produkty pro péči o sebe sama, společnost Young Living je tu pro vás.

Obrázek ženy odpočívající v bublinkové koupeli.

Vyvracení genderových norem

Věděli jste, že méně než 10 % výkonných ředitelů společností „Fortunate 500“ jsou ženy? Dokonce i v roce 2023 je jasný nedostatek zastoupení žen. Proto jsme pyšní, že Mary působí jako výkonná ředitelka společnosti Young Living. Mary je praktickou vedoucí, která řídí náš výkonný tým a podporuje Brand Partnery. Také zastává aktivní roli ve filantropickém úsilí nadace Young Living a pomáhá podpořit dokonce i lidi v komunitách, které trpí nedostatkem.

Nejen že máme báječnou výkonnou ředitelku, máme také spoustu úžasných žen na vedoucích pozicích i v našich laboratořích. Na zastoupení záleží! Ženy tvoří více než polovinu populace, proto je zcela nezbytné, aby byly dobře zastoupeny v podnikání i mimo něj.

Obrázek Mary hovořící k obecenstvu.

Investování do ženských podniků v rozvojových zemích

Chudoba má na ženy neúměrný dopad. Tady je několik skutečností, abyste si udělali obrázek: globálně je zaměstnáno o 700 milionů méně žen než mužů, 75 % žen v rozvojových oblastech nemá v práci zaručené zákonné právo ani sociální péči a přibližná hodnota neplacené práce, jako je péče o dítě, činí 10,8 bilionu dolarů.

Od roku 2009 se nadace Young Living věnuje vytváření dlouhodobé změny v komunitách po celém světě. Investujeme do programů, které pomáhají ženám žijícím v náročných socioekonomických podmínkách budovat zpeněžitelné dovednosti, založit malé společnosti a zajistit řádné mzdy a etickou práci, abychom přerušili generační koloběh chudoby a inspirovali k dlouhodobé změně. K červnu 2022 jsme poskytli 889 000 spravedlivě placených hodin a podpořili jsme více než 24 000 podnikatelek a řemeslnic. Z celého srdce věříme, že kdykoli investice podpoří ženu, zažehne to řetězovou reakci, která má potenciál ovlivnit životy lidí nejen v její rodině, ale také v její komunitě.

Obrázek podnikatelek a řemeslnic podporovaných nadací Young Living.

Prosazování vzdělávání v komunitách zbavených volebního práva

Kvalitní vzdělání ovlivňuje všechny oblasti života. Bohužel 617 milionům dětí po celém světě chybí základní matematické a gramotnostní dovednosti. Navíc o 5,5 milionu více dívek než chlapců ve věku základní školy nenavštěvuje školu, což je další genderový rozdíl, který existuje ve 21. století.

Investování do projektů, které umožní přístup ke vzdělání, je hlavní prioritou nadace Young Livng od jejího vzniku. Financujeme vybudování, obnovení a rozšíření škol, abychom zajistili, že je přístup ke vzdělání k dispozici co nejvíce dětem bez ohledu na pohlaví. Spolupracujeme s partnery, abychom mladým lidem pomohli zůstat ve škole a poskytli jim potřebnou podporu. Také studentům poskytujeme pomůcky, které podněcují ke změnám v komunitách a k budování sebedůvěry. S hrdostí můžeme prohlásit, že k červnu 2022 jsme pomohli 147 000 osobám získat alternativní, odborné nebo profesní vzdělání, a u toho nekončíme.

Označte tento článek jako „to se mi líbí“ a dejte nám v komentářích vědět, díky čemu se cítíte povzbuzeni.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.