Moterų galia! Kaip „Young Living“ švenčia moterų įgalinimą visame pasaulyje

0 06/03/2023 - ETERINIAI ALIEJAI, Uncategorized @lt, YL gyvenimo būdas, YOUNG LIVING

Minėdami Tarptautinę moters dieną (Kovo 8 d.), norime šiek tiek papasakoti apie „Young Living“ pastangas įgalinti moteris ir merginas, tikintis, kad tai įkvėps kitus padaryti tą patį. Mes tikime, jog norėdami geresnės ateities mums visiems, mums reikia moterų įgalinimą ir lyčių lygybę paversti prioritetu. Nuo kasdienių dalykų, tokių kaip laikas man, iki investavimo į moterų vadovaujamas įmones besivystančiose šalyse, skaitykite toliau norėdami sužinoti skirtingus būdus, kuriais „Young Living“ įgalina moteris visame pasaulyje.

Illustration of 4 different women to represent International Women’s Day.

Darbo galimybių moterims suteikimas

Tyrimas rodo, jog kai moterys dirba, tai ne tik įgalina jas finansiškai, tačiau taip pat prisideda prie šalies ekonomikos augimo. „Young Living“ BRAND partnerio programa įgalina moteris uždirbti papildomas pajamas, pasiekti tikslų, sukurti šviesenę ir turtingesnę ateitį bei įkvėpti kitus padėti moterims tokiu pačiu būdu.

Daugiau nei 90 % mūsų BRAND partnerių yra moterys. Pradedant verslą su YL reikia mažai investicijų, nereikia jokio inventoriaus, kompanija siūlo dosnų kompensavimo planą ir lankstų darbo grafiką – tai reiškia, kad visi gali prisijungti, netgi vaikus auginančios mamos ir globėjai, kuriems verslo galimybės pasitaiko rečiau. Išsiaiškinkite, kai jūs galite pradėti savo „Young Living“ kelionę šiandien!

Susivienijimas

Moterys gali įgalinti ir palaikyti viena kitą susijungdamos į bendruomenę ir parodydamos palaikymą viena kitai.„Young Living“ kompanijoje mes rengiame įvairius renginius, įskaitant „Kick Off“ ir suvažiavimus, kur jūs galite bendrauti su panašiai mąstančiais asmenimis ir rasti savo vietą aistringoje sveikatingumo entuziastų bendruomenėje. Vietoj varžymosi vienas su kitu, mes džiaugiamės visais ir kiekvienu nariu savo „Young Living“ šeimoje ir tikime, kad mes visi turime galimybę būti sėkmingi ir klestėti šioje industrijoje.

Image of women enjoying themselves at a YL Kick Off event.

Prioriteto teikimas laikui sau

Visuomenė paskatino moteris teikti pirmenybę kitų žmonių poreikiams, o ne savo poreikiams, todėl puikus būdas įgalinti moteris yra paskatinti jas skirti laiko sau. Jeigu neskiriate laiko sau, rizikuojate perdegti, be to, metaforiškai kalbant iš tuščio šulinio nieko nepasemsi. Skiriant laiko sau pabūti vienai, yra naudinga ne tik pačiai moteriai, tai teigiamai veikia tuos, kurie yra šalia jos, nes tai leidžia jai atsigauti socialiai ir todėl ji gali būti geriausia savo pačios versija.

„Young Living“ kompanija turi visą asortimentą produktų, kurie skirti praturtinti sau skirtą laiką. Mūsų Lavender Calming Bath Bombs yra puikus pasilepinimo būdas – pasimėgaukite atpalaiduojančia vonia. Arba galite įkvėpti raminančių „Lady Sclareol“ eterinių aliejų mišinio, kai medituojate, siekdamos sustiprinti ir įgalinti moteriškumą. Kad ir kokių priežiūros produktų ieškote, tikrai rasite sau tinkamų „Young Living“ kompanijoje.

Image of woman relaxing in bubble bath.

Lyčių normų griovimas

Ar žinojote, kad mažiau nei 10 % „Fortune 500“ vadovų yra moterys? Netgi 2023 metais moterys dar yra prastai atstovaujamos. Štai todėl mes didžiuojamės, jog Mary yra „Young Living“ kompanijos vadovė. Mary yra praktiška vadovė, kuri vadovauja mūsų vykdomajai komandai ir įgalina narius. Ji taip pat vaidina aktyvų vaidmenį „Young Living Foundation“ misijoje, padedant įgalinti tuos iš vargstančių bendruomenių.

Mes turime ne tik nuostabią moterį vadovę, tačiau ir daugybę kitų nuostabių moterų vadovaujančiose pozicijose bei mūsų laboratorijose. Atstovavimas yra svarbu! Moterys sudaro daugiau nei pusę populiacijos ir todėl būtina, kad jos būtų tinkamai atstovaujamos versle ir ne tik.

Image of Mary Young talking to an audience.

Investavimas į moterų verslus besivystančiose šalyse

Skurdas moteris veikia neproporcingai. Štai keletas faktų, kad galėtumėte geriau įsivaizduoti: pasaulyje moterų dirba 700 mln. mažiau nei vyrų; 75 % moterų besivystančiose šalyse neturi garantuotų teisių ar socialinės apsaugos darbe; o neapmokamo darbo, pvz., vaikų priežiūros, vertė siekia 10,8 trilijonų dolerių.

Nuo 2009 metų „Young Living“ fondas išsikėlė sau misiją sukurti ilgalaikius pokyčius bendruomenėse visame pasaulyje. Mes investuojame į programas, kurios padeda moterims, gyvenančioms sudėtingomis socialinėmis ir ekonominėmis sąlygomis ugdyti verslui tinkamus įgūdžius, įkurti mažas įmones ir užsitikrinti teisingą atlyginimą bei etišką darbą, kad nutrauktų iš kartos į kartą perduodamą skurdo ciklą ir įkvėptų ilgalaikius pokyčius. Iki 2022 m. birželio mėn. suteikėme daugiau nei 889 000 sąžiningo atlyginimo valandų ir parėmėme daugiau nei 24 000 moterų verslininkių ir amatininkių. Mes nuoširdžiai tikime, kad kiekvieną kartą, kai investicija įgalina moterį, tai turi bangos efektą, galintį paveikti ne tik jos šeimos, bet ir bendruomenės gyvenimus.

Image of female entrepreneurs and artisans supported by the YL Foundation.

Skatiname švietimą skurdžiose bendruomenėse

Kokybiškas išsilavinimas turi įtakos kiekvienai gyvenimo sričiai. Deja, 617 milijonai vaikų visame pasaulyje neturi pagrindinių matematikos ir raštingumo įgūdžių. Be to, 5,5 mln. daugiau mergaičių nei pradinio mokyklinio amžiaus berniukų nelanko mokyklos, tai dar vienas lyčių neatitikimas, kuris vis dar egzistuoja XXI amžiuje.

Investicija į projektus, kurie suteikia prieigą prie išsilavinimo buvo pagrindinis „Young Living“ fondo prioritetas nuo jo įkūrimo pradžios. Finansuojame mokyklų statybą, restauravimą ir plėtrą, siekdami užtikrinti, kad kuo daugiau vaikų, neatsižvelgiant į jų lytį, galėtų saugiai mokytis. Mes dirbame su partneriais, kad padėtume jaunimui likti mokyklose ir suteiktume reikalingą paramą. Mes taip pat aprūpiname mokinius įrankiais, kurie skatina bendruomenės pokyčius ir ugdo pasitikėjimą savimi. Didžiuojamės galėdami pasakyti, kad iki 2022 m. birželio mėn. padėjome daugiau nei 147 000 asmenų įgyti alternatyvų, profesinį arba pasirengimo darbui išsilavinimą ir ties tuo nesustojame.

Paspauskite patinka po šiuo tinklaraščio įrašu ir parašykite komentaruose, kas įgalina jus.

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,