Rituály pro letní slunovrat s esenciálními oleji Young Living

0 20/06/2022 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Rozjímání, Všechny příspěvky

Ve společnosti Young Living jsme velkými fanoušky dlouhých, vlahých večerů, prosluněných dnů na pláži a grilování na zahradě, které léto přináší. Protože je letní slunovrat za rohem, s potěšením s vámi sdílíme některé naše oblíbené rituály pro používání a radost z esenciálních olejů společně se slunečním svitem – čtěte dále, abyste se dozvěděli více!

Co je letní slunovrat?

Na severní polokouli spadá letní slunovrat každý rok na 21. června nebo kolem tohoto data a na jižní polokouli na 22. prosince nebo kolem tohoto data. Slunovrat značí začátek léta a je to nejdelší den v roce, co se týče slunečního svitu. Je tak perfektním časem na oslavu prosluněných měsíců, které přicházejí s rituály pro slunovrat.

Naše oblíbené oleje pro letní slunovrat

Když přijde na péči o sebe sama, léto je hlavní sezónou k tomu, abychom si užili trochu láskyplné péče navíc. Proto během letních měsíců rádi používáme například olej z pomeranče (Orange), pelargonie (Geranium), máty peprné (Peppermint)cedrového dřeva (Cedarwood). Od vysoce hydratačních rituálů péče o pokožku obohacených citrusy po osvěžující, ledově studené kuličkové aplikátory, tyto všestranné oleje lze použít různými způsoby na podporu oslav slunovratu. Během tohoto času duchovnosti a propojení je také důležitá péče o sebe sama, určování záměrů a čas na přemítání, proto vyzkoušejte oleje, jako je olej z kadidlovníku (Frankincense)heřmánku pravého (German Chamomile), abyste utišili vaše smysly a vytvořili zklidňující atmosféru.

Esenciální olej z cedrového dřeva, pelargonie, pomeranče a máty peprné se západem slunce

Hlavní tipy na oslavy letního slunovratu

Když přijde na rituály, které si během letního slunovratu užít, každý má individuální preference ohledně toho, jak oslavit veselou energii spojenou s touto duchovní událostí. Ať je to prostřednictvím meditace, psaní deníku, nebo jednoduše děláním něčeho, co milujete, esenciální oleje od Young Living mohou doprovodit vaše rituály pro letní slunovrat a obklopit během oslav vaše smysly nádhernými vůněmi. Níže uvádíme některé naše oblíbené rituály:

Koupel pro letní slunovrat

Abyste si dopřáli koupel pro letní slunovrat, díky které se budete cítit rozmazleni, zkuste do vaší večerní koupele přidat 6–8 kapek esenciálního oleje z březule vonné (Palo Santo) se solí Epsom! Kůra z březule vonné se tradičně pálí v Jižní Americe na pomoc se zahnáním negativních energií a tento olej s citronovými tóny poskytuje při inhalaci obnovující vůni. Abyste vaši koupel vylepšili a pomohli vytvořit kouzelnou atmosféru, zkuste do koupelny umístit několik svíček nebo váš rituál pro letní slunovrat umocněte několika voňavými okvětními lístky.

Esenciální olej z březule vonné se solí Epsom

Láskyplná meditace pro letní slunovrat

Udělat si čas na praktikování meditace – starověkého prostředku, který funguje báječně pro moderní stres, zatímco rozvíjí sílu, jasnost a stabilitu mysli – je fantastickým způsobem, jak oslavit letní slunovrat. Pokud se snažíte začít s meditací, zvažte nanesení relaxačních vůní na vaše pulsní body, jako je olej z levandule (Lavender) nebo hořkého pomeranče (Neroli). Doplňte váš zážitek držením vašich oblíbených krystalů. Udělejte si pohodlí na tichém místě, vezměte si příjemné oblečení a udělejte si čas, abyste nahlas opakovali láskyplná ujištění.

Psaní deníku pro letní slunovrat

Když přijde na nápady na rituály pro letní slunovrat, ve společnosti Young Living milujeme psaní deníku. V den, kdy slunce nejvíce oceníte, zamiřte ven s osvěžujícími oleji, jako je olej z kajeputu (Tea Tree), pačuli (Patchouli)citronu (Lemon). Poté si udělejte čas na to, abyste zvážili, jak se se začátkem léta cítíte. Můžete psát o zatím nejlepších bodech vašeho roku, jak se slunce vyšplhá na nejvyšší bod oblohy, nebo můžete zvážit, od čeho se chcete odpoutat, jak vítáte nové začátky.

Esenciální olej z kajeputu, citronu a pačuli s deníkem a venkovní zahradní výjev

Jak máte v plánu použít esenciální oleje během vašich rituálů pro letní slunovrat? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.