Vasaros saulėgrįžos ritualai su „Young Living“ eteriniais aliejais

0 20/06/2022 - ETERINIAI ALIEJAI, Sąmoningumas, Uncategorized @lt

Kompanijoje „Young Living“ mes esame dideli visų vasaros atributų – ilgų šiltų vakarų, saulėtų dienų paplūdimyje ir lauke virš žarijų kepto maisto fanai. Artėjant saulėgrįžai, mes labai nekantraujame pasidalyti kai kuriais mūsų mėgstamiausiais ritualais naudoti ir mėgautis eteriniais aliejais vasarą – skaitykite toliau ir sužinosite daugiau!

Kas yra vasaros saulėgrįža arba vidurvasaris?

Šiauriniame pusrutulyje vasaros saulėgrįža kasmet yra birželio 21 d., o pietiniame pusrutulyje – gruodžio 22 d. Saulėgrįža reiškia vasaros pradžią ir ilgiausią metų dieną pagal saulės šviesą, todėl tai puikus laikas švęsti saulės mėnesius, kuriuos lydi saulėgrįžos ritualai.

Mūsų mėgstamiausi saulėgrįžos aliejai

Kalbant apie rūpinimąsi savimi, vasara yra tas laikas, kai reikia save šiek tiek daugiau palepinti. Štai todėl vasaros mėnesiais mums patinka naudoti tokius aliejus kaip apelsinų, pelargonijų, pipirmėčių ir kedrų. Nuo odos priežiūros rutinos, į kurią įtrauktos itin drėkinančios citrusais praturtintos priemonės iki šaltų rutulinių aliejų, šie universalūs aliejai gali būti naudojami įvairiausiais būdais jūsų saulėgrįžos šventimo metu. Per šį dvasingumo ir ryšio laiką rūpinimasis savimi, ketinimų išgryninimas ir skyrimas laiko apmąstyti yra taip pat labai svarbūs, taigi kodėl nepabandžius tokių aliejų kaip frankincenso ir vaistinių ramunių, kurie nuramintų jūsų pojūčius ir padėtų sukurti ramią atmosferą.

Cedarwood, Geranium, Orange & Peppermint Essential Oils with sunset

Geriausi patarimai vasaros saulėgrįžos šventimui

Kalbant apie ritualus, skirtus mėgautis vasaros saulėgrįža, visi turi savų individualių prioritetų, kaip švęsti tą gyvybingą energiją, susijusią su šiuo dvasiniu įvykiu.  Ar tai būtų meditacija, rašymas ar tiesiog darymas kažko, ką jūs mėgstate, „Young Living“ eteriniai aliejai gali lydėti jūsų vasaros saulėgrįžos ritualus ir apsupti jus savo puikiais kvapais. Mes surašėme tik keletą mūsų mėgstmiausių ritualų:

Vasaros saulėgrįžos vonios ritualas

Vasaros saulėgrįžos maudymosi patirtis, po kurios jausitės pasilepinę ir atsigavę: įlašinkite 6-8 lašus kvapiųjų burserų eterinio aliejaus kartu su Epsom druskomis į savo vakaro vonią. Pietų Amerikoje kvapiųjų burserų žievė tradiciškai deginama, siekiant atsikratyti neigiamos energijos ir šis citrininis aliejus suteikia gydomąjį aromatą, kai jo įkvepiate. Tuo metu, kai mėgaujatės savo prabangia vonia, uždekite keletą žvakių vonioje, kurios tikrai prisidės prie magiškos nuotaikos kūrimo arba praturtinkite savo virdurvasario vonią kvepiančiais gėlių žiedlapiais.

Palo Santo Essential Oil with Epsom Salts

Meilės sau saulėgrįžos meditacija

Skirti laiko užsiimti meditacija – senovės vaistu, kuris veikia stebuklingai šiuolaikinį stresą, padeda ugdyti stiprybę, aiškumą ir proto stabilumą – tai fantastiškas būdas švęsti vasaros saulėgrįžą. Jeigu galvote apie meditaciją, kodėl nepatepus savo pulso taškų levandų ar karčiojo citrinmedžio žiedų eteriniu aliejumi ir praturtinus šios patirties savo mėgstamiausių kristalų laikymu. Įsikurkite ramioje vietoje, vilkėkite patogiais rūbais ir garsiai kartokite meilės sau afirmacijas.

Vasaros saulėgrįžos rašymo kelionė

Kai kalbame apie idėjas vasaros saulėgrįžai, čia, kompanijoje „Young Living“, mums patinka rašymas. Tą dieną, kai saule galima ilgiausiai pasimėgauti, kodėl nepraleidus dienos gamtoje su tokiais gaiviais aliejais kaip arbatmedžių, pačiulių ir citrinų, ir skirti laiko apmąstyti savo jausmus prasidedant vasaros ciklui. Jūs galite rašyti apie savo metų pasiekimus, kai saulė pasiekia zenitą arba pagalvoti apie tai, ką jūs norite paleisti, kai nutariate atversti naują lapą.

Tea Tree, Lemon & Patchouli Essential Oils with journal and outdoor garden scene

Kaip planuojate naudoti eterinius aliejus savo vasaros saulėgrįžos ritualuose? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,