Koupání miminka s řadou Seedlings® od Young Living

0 15/06/2022 - Děti, Používání esenciálních olejů, YOUNG LIVING

Když přijde na to být novým rodičem, může být neuvěřitelně těžké rozhodnout se, jaké produkty chcete používat na vašem miminku a v jeho blízkosti. První měsíce krmení, výměny plenek a probdělých nocí jsou už tak dost těžké bez toho, abyste si dělali starosti s produkty, které se rozhodnete používat během koupání vašeho drobečka. Proto jsme vytvořili naši řadu Seedlings®, abychom vás zbavili stresu ze čtení etiket se složením a zajistili, že máte čas soustředit se na to, co je důležité – budování báječného vztahu s vaším miminkem v obklopení jemných, přirozeně získaných složek, které jsou perfektní pro jejich křehké a citlivé systémy. V tomto článku vás provedeme našimi hlavními tipy na koupání miminka, zatímco vám představíme několik z našich oblíbených produktů do koupele pro miminka z řady Seedlings. Pomůžeme vám tak přiblížit dostupné produkty, díky kterým bude koupání vašeho miminka probíhat hladce.

Maminka a miminko v ručníku se společně smějí

Nastavení režimu koupání vašeho miminka

Přestože noví rodiče mohou bazírovat na tom, aby udělali vše správně, neexistují žádná striktní pravidla, když přijde na koupání vašeho miminka – pouze tipy a triky, aby bylo zajištěno, že koupání proběhne bezpečně. Je důležité ujistit se, že místnost, ve které miminko koupete, je teplá a že máte vše potřebné na dosah ruky, jako je vanička s teplou vodou, dva ručníky, čistá plenka, čisté oblečení a vata. Když vaše nejmenší připravujete na koupání, možná se vám bude hodit mít při ruce ubrousky Seedlings® Baby Wipes od Young Living pro případ, že se stane nehoda, když budete sundavat plenku.

Miminko hrající si ve vodě s gumovou kachničkou

Hlavní tipy pro spokojenou koupel

  1. Když dítěti napouštíte vodu, ujistěte se, že použijete teplou vodu spíše než horkou. Abyste vyzkoušeli, zda má voda vhodnou teplotu, zkontrolujte ji zápěstím nebo loktem a pořádně ji promíchejte, aby v ní nebyly horké části.
  2. Pokud je vaše miminko maličké a stále si zvyká na koupání, zkuste ho opřít o vaše koleno a umýt mu obličej a vlasy čistou vodou a vatou, než ho ponoříte do koupele. Doporučujeme vám nepoužívat žádné produkty v blízkosti obličeje či hlavy vašeho miminka, dokud mu nebude nejméně měsíc.
  3. Ponořte miminko do koupele a použijte jednu ruku, abyste podrželi jeho hlavičku a ramena, a druhou ruku, abyste polévali miminko vodou bez cákání. Pokud chcete použít jemné mýdlo pro miminka, máme rádi Seedlings® Baby Wash & Shampoo od Young Living, které je vhodné pro vegany a vytvořené s přirozeně získanými složkami, jež jsou perfektní pro jejich jemnou pokožku.
  4. Pamatujte si, abyste hlavičku vašeho miminka drželi nad vodou a nikdy miminko nenechávejte ve vodě samotné.
  5. Až miminko umyjete, zvedněte ho z vody a opatrně ho osušte. Nezapomeňte věnovat zvláštní pozornost jakýmkoli záhybům, které mohou mít na kůži.
  6. Myslíme si, že toto je nejlepší chvíle na masírování vašeho miminka a rádi používáme olej Seedlings® Baby Oil. Tato zklidňující směs obsahuje esenciální olej, jako je levandule (Lavender), ylang ylangpelargonie (Geranium), a je perfektní na podporu relaxační atmosféry během přípravy ke spánku. Znovu doporučujeme vyhnout se používání jakýchkoli olejů či mlék do koupele pro miminka, dokud vašemu miminku nebude alespoň měsíc.
  7. Po osušení můžete podle potřeby nanést náš krém Seedlings® Diaper Cream na zadeček miminka, než mu dáte čistou plenku a oblečení.

Řada Seedlings® od Young Living v košíku s plyšákem. Zobrazené produkty jsou Seedlings® Baby Oil, Seedlings® Baby Wipes, Seedlings® Baby Lotion, Seedlings® Diaper Cream a Seedlings® Baby Wash & Shampoo

Vezměte prosím na vědomí, že při výběru nezbytností pro koupání vašeho miminka doporučujeme poradit se s lékařem, než začnete používat cokoli nového. Řada Seedlings® od Young Living je plná produktů zředěných na sílu, která je vhodná k použití na jemné pokožce vašeho dítěte. Při zkoušení nových produktů je i přesto doporučeno vyzkoušení na malé části kůže a pomalé začlenění.

Jaké produkty z řady Seedlings® od Young Living má vaše rodina ráda? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.