Esenciální oleje a ujištění: 5 pozitivních kombinací

0 04/01/2023 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Produkty YL, Rozjímání, YOUNG LIVING, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Nový rok představuje novou kapitolu v našich životech a je příležitostí stanovit si cíle a předsevzetí pro nadcházející rok. Chápeme však, že kvůli nejistotě posledních dvou let se mnohým z vás zdálo stanovování cílů znepokojivé nebo dokonce nedosažitelné. Ve společnosti Young Living věříme, že víra v sebe sama je základem toho, aby byl rok 2023 úspěšný a uspokojivý, a že jedním z nejlepších způsobů, jak si dodat vnitřní sebedůvěru, je praktikovat každodenní pozitivní ujištění s pomocí esenciálních olejů.

Co jsou to ujištění?

Jednoduše řečeno, ujištění jsou krátké, pozitivní výroky, které můžete opakovat nahlas nebo ve vaší hlavě, aby vám pomohly překonat negativní myšlenky a povzbudit sebeúctu. Je to o pozměnění vašeho myšlení z nedůvěry v sebe sama a obav na sebedůvěru a povzbuzení, abyste jednali a uvědomili si vaše cíle. Koneckonců, možné je cokoli, pokud v to věříte!

Jak mohou esenciální oleje pomoci s ujištěními?

Je dobře známé, že vůně, emoce a paměť jsou úzce propojené. Když spojíte jedinečnou vůni esenciálního oleje s ujištěním, znamená to, že pokaždé, když budete vdechovat danou vůni, tyto specifické pozitivní myšlenky se posílí. Pokaždé, když do vašeho života zavedete nové ujištění, si vyberte esenciální olej nebo směs, která se k němu hodí. Když každý den vyslovujete vaše ujištění, naneste olej lokálně nebo vůni jednoduše vdechujte přímo z lahvičky. Nechte nádherné vůně, aby vás inspirovaly a motivovaly k dosažení vašich cílů.

Zde je 5 kombinací esenciálních olejů a ujištění

Udělejte z roku 2023 vaši zatím nejlepší kapitolu díky těmto 5 směsím esenciálních olejů zkombinovaným s pozitivními ujištěními, které vás povzbudí, abyste byli sami sobě největším fanouškem!

Gratitude

Zkombinujte s tímto ujištěním: „Jsem vděčný, že s každou zkušeností se stávám lepší verzí sebe sama“.

Obrázek směsi esenciálních olejů Gratitude.

 

Směs Gratitude od Young Living je kombinací obnovující vůně oleje z koriandru, myrhy a ylang ylang. Když směs zkombinujete s tímto povzbudivým ujištěním, pomůže vám s vaším ukotvením a zaměřením se na pozitiva, aby vám pozvedla náladu a vylepšila váš celkový pohled na život.

Abundance

Zkombinujte s tímto ujištěním: „Mohu dosáhnout čehokoli, co si usmyslím“.

Obrázek směsi esenciálních olejů Abundance.

 

Směs Abundance, která je exotickou kombinací oleje z kadidlovníku, skořice a pomeranče se svěžími tóny zázvoru a hřebíčku, má energickou a povznášející vůni a ve spojení s tímto pozitivním ujištěním vám pomůže pozměnit vaše myšlení tak, abyste mysleli v hojnosti. Pokud věříte, že si zasloužíte úspěch, vaše emoce a chování se změní a nakonec vám dodají odvahu, abyste dosáhli vašich cílů.

Joy

Zkombinujte s tímto ujištěním: „Jsem hoden a zasloužím si život plný štěstí a radosti“.

Obrázek směsi esenciálních olejů Joy.

 

Tato kombinace je o lásce k sobě sama. Přidejte několik kapek směsi Joy do večerní koupele a vdechujte sladkou směs 10 báječných olejů, když si opakujete tento pozitivní výrok. Když zaměříte soucit směrem dovnitř, začnete věřit sami sobě, oprostíte se od srovnávání, vybudujete si odolnost a posílíte sami sebe, aby se vaše sny staly skutečností.

Acceptance

Zkombinujte s tímto ujištěním: „Každý neúspěch mě dělá silnějším a chytřejším“.

Obrázek směsi esenciálních olejů Acceptance.

 

Pokud vám strach z neúspěchu brání ve stanovení cílů a ambic, potom je toto ujištění pro vás. Přijetí toho, že neúspěch je nezbytnou součástí cesty k úspěchu, vám pomůže překonat tento strach. Zkombinujte toto ujištění se směsí Acceptance, která je lákavou kombinací oleje ze sladkých mandlí, ylang ylang, hořkého pomeranče a bergamotu, a budete o krok blíže k sebepřijetí.

Highest Potential

Zkombinujte s tímto ujištěním: „Jsem schopen dosáhnout velkých věcí“.

Obrázek směsi esenciálních olejů Highest Potential.

 

Jediná omezení jsou ta, která si sami nastavíme. Probuďte se a začněte každý den správně nanesením směsi Highest Potential okolo výstřihu. Tato směs je oživující vůní obsahující olej z jasmínu, skořice a obaleně a podpoří pocit sebedůvěry. Použijte ji společně s tímto mocným ujištěním, abyste se oprostili od veškerých pocitů obav a mohli jste si uvědomit váš pravý potenciál a jít za vašimi sny.

Označte tento článek jako „to se mi líbí“ a v komentářích nám dejte vědět, která ujištění si opakujete každý den.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.