Eteriniai aliejai ir afirmacijos: 5 pozityvios poros

0 04/01/2023 - ETERINIAI ALIEJAI, Sąmoningumas, SVEIKA GYVENSENA, YL produktai, YOUNG LIVING

Nauji metai reiškia naują skyrių kiekvieno iš mūsų gyvenime ir galimybę išsikelti tikslus ir pažadus ateinantiems metams. Tačiau suprantame, kad daugeliui jūsų dėl pastarųjų 2 metų netikrumo tikslai atrodė bauginantys ir galbūt nepasiekiami. Čia, „Young Living“, mes tikime, kad tikėjimas savimi yra raktas į 2023-uosius sėkmingus ir turiningus metus, o vienas geriausių būdų sustiprinti šį vidinį pasitikėjimą yra praktikuoti teigiamas kasdienes afirmacijas eterinių aliejų pagalba.

Kas yra afirmacijos?

Paprastai tariant, afirmacijos yra trumpi, pozityvūs teiginiai, kuriuos galite kartoti garsiai arba savo galvoje, kad padėtų įveikti neigiamas mintis ir paskatintų savigarbą. Tai yra jūsų mąstymo perkėlimas iš nepasitikėjimo savimi ir baimės į pasitikėjimą savimi ir įgalinimą imtis veiksmų ir įgyvendinti savo tikslus. Juk viskas įmanoma, jei tik tiki!

Kaip eteriniai aliejai gali padėti su afirmacijomis?

Gerai žinoma, kad kvapas, emocijos ir atmintis yra glaudžiai susiję. Unikalaus eterinio aliejaus kvapo susiejimas su afirmacija reiškia, kad kiekvieną kartą įkvėpus to kvapo, tos konkrečios teigiamos mintys sustiprės. Kiekvieną kartą, kai į savo gyvenimą įtraukiate naują teiginį, pasirinkite tinkamą eterinį aliejų ar mišinį. Kasdien kalbėdami patvirtinančius žodžius, pasitepkite aliejumi arba tiesiog įkvėpkite jo kvapo tiesiai iš buteliuko. Tegul nuostabūs kvapai įkvepia ir motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų.

Štai 5 eterinių aliejų ir afirmacijų poros

Paverskite 2023 metus savo geriausiais metais su šiais 5 eterinių aliejų mišiniais, suderintais su afirmacijomis, kurios paskatins jus tapti didžiausiu savo įkvėpėju!

„Gratitude“

Dera su šia afirmacija: „Esu dėkingas, kad su kiekviena patirtimi tampu geresne savo paties versija“.

Image of Gratitude essential oil blend.

 

YL „Gratitude“ mišinyje – gaivinantys kalendrų, miramedžių, kvapiųjų kanangų kvapai, kurie suderinti su šia drąsinančia afirmacija padės jums išlaikyti harmoniją ir susitelkti į teigiamus dalykus, kad galėtumėte pakelti savo nuotaiką ir praskaidrinti bendrą požiūrį į gyvenimą.

„Abundance“

Dera su šia afirmacija: „Galiu pasiekti visko, ko užsibrėžia mano protas“.

Image of Abundance essential oil blend.

 

Egzotiškas bosvelijų, cinamono ir apelsinų derinys su šviežiomis imbiero ir gvazdikėlių natomis, energijos suteikiantis ir nuotaiką pakeliantis „Abundance“ kvapas, susietas su šiuo įkvepiančia afirmacija, padės pakeisti jūsų mąstymą į gausos mąstymą. Jeigu manote, kad esate verti sėkmės, jūsų emocijos ir elgesys pasikeis ir galų gale įgalins jus siekti savo tikslų.

„Joy“

Dera su šia afirmacija: „Esu vertas ir nusipelnęs gyventi gyvenimą, pilną laimės ir džiaugsmo“.

Image of Joy essential oil blend.

 

Ši pora yra apie meilę sau. Įlašinkite kelis lašus „Joy“ į savo vakarinę vonią ir įkvėpkite saldų 10 nuostabių aliejų mišinį, kai kartojate šią teigiamą afirmaciją. Kai nukreipsite supratingumą į save, pradėsite pasitikėti savimi, išsivaduosite nuo palyginimų, ugdysite atsparumą ir įgalinsite savo svajones paversti realybe.

„Acceptance“

Dera su šia afirmacija: „Kiekviena nesėkmė mane sustiprina ir suteikia išminties“.

Image of Acceptance essential oil blend.

 

Jei nesėkmės baimė trukdo jums išsikelti naujus tikslus ir siekius, ši afirmacija skirta jums. Padėkite įveikti šią baimę pripažindami, kad nesėkmė yra būtina kelionės į sėkmę dalis. Derinkite su afirmacija „Acceptance“ – viliojanti saldžiųjų migdolų, kvapiųjų kanangų, karčiųjų apelsinų ir bergamočių sintezė, ir jūs būsite vienu žingsniu arčiau savęs priėmimo.

„Highest Potential“ aliejų mišinys

Dera su šia afirmacija: „Aš galiu pasiekti didybę“.

Image of Highest Potential essential oil blend.

 

Vienintelės ribos yra tos, kurias mes patys sau nustatome. Pabudę dieną pradėkite teisingai tepdami „Highest Potential“ kaklo srityje, tai gaivinantis kvapas, sukurtas su jazminų, cinamonų ir okotijų eteriniais aliejais, kurie įkvepia pasitikėjimo savimi jausmus. Naudokite kartu su šia galinga afirmacija, kad išlaisvintumėte bet kokį nepasitikėjimą savimi ir galėtumėte realizuoti savo tikrąjį potencialą siekti savo svajonių.

Paspauskite „patinka“ ir parašykite mums komentaruose, kurią afirmaciją kartojate kasdien.

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,