Jarní esenciální oleje na osvěžení vašeho domova

0 17/03/2022 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Ve společnosti Young Living věříme, že si nové roční období vždy žádá nové oleje! Jak se loučíme s chladnými zimními dny a vítáme vyšší teploty, je toho spousta, co můžeme kolem nás oslavovat. Ať jsou vaší oblíbenou částí jara rozkvetlé květiny, známky nového života nebo sluneční svit, určitě budete souhlasit, že tyto měsíce poskytují perfektní příležitost na pořádný úklid a uspořádání vašeho domova, aby vypadal jako vaše vlastní oáza. Pokud byste chtěli váš domov na jaře osvěžit, potom je tento článek pro vás. Přečtěte si naše hlavní tipy, co se týče jarního úklidu, od oblíbených čisticích prostředků po nejveselejší a nejvíce oživující esenciální oleje!

Jaké esenciální oleje jsou nejlepší na jaro?

Když přijde na používání esenciálních olejů a připravení domova na jaro, nic není tak sezónní jako květinové vůně. Pokud chcete, aby měl váš domov kouzlo kvetoucí jarní zahrady, například oleje Rose (růže), Jasmine (jasmín) a Ylang Ylang fungují obzvláště dobře, když se použijí samostatně nebo v kombinaci pro báječnou vůni, díky které budete snít o čerstvých květinách. Pokud byste si raději vychutnali směs Young Living místo kombinování jednotlivých olejů, náš vábivý esenciální olej Dragon Time na vás zaručeně udělá dojem. Je to silná směs obsahující olej Lavender (levandule)Marjoram (majoránka), jejíž vůně je perfektní dávkou potřebné pozitivity, která vám bude dělat společnost při jarním úklidu.

Esenciální olej z růže, jasmínu, ylang ylang a Dragon Time s jarními květinami

Jaké produkty Young Living jsou nejlepší na jarní úklid?

Když uklízíte s esenciálními oleji a připravujete domov na jaro, naše nekonečně univerzální produkty jsou perfektní k použití v každé místnosti vašeho domova. Naše prostředky, ať je to čisticí prostředek Thieves® Household Cleaner, prací prostředek Thieves® Laundry Soap či prostředek na nádobí Thieves® Washing Up Liquid, mají výrazně teplou a citrusovou vůni, zatímco jejich složení zaručí vynikající čisticí sílu díky kombinaci přirozeně získaných složek a esenciálního oleje Thieves®. Ať chcete, aby byly před začátkem jara krásně čisté vaše podlahy, oblečení nebo nádobí, naše řada Thieves® vám jistě pomůže.

Thieves® Household Cleaner, Thieves® Laundry Soap a Thieves® Washing Up Liquid s uklízející ženou

Jak mohu udělat jarní výzdobu domova díky Young Living?

Slavit jaro v domácnosti pro nás ve společnosti Young Living znamená přirozené světlo, barvy, pokojové rostliny a spoustu difuzérů! Naše difuzéry jsou všechny vytvořeny s pomyšlením na váš domov, mají elegantní a minimalistický design a poskytují maximální výhody. Pokud chcete zaručit, že váš domov bude letos na jaře vonět svěže, investujte do našeho difuzéru Dewdrop, Lantern nebo Aria. Všechny nabízí styl s přidanou výhodou v podobě prostoupení vašeho domova nádhernými vůněmi pouhým stisknutím tlačítka.

Difuzér Dewdrop, Aria a Lantern

Jaké citrusové oleje jsou na jaře osvěžující?

Když přijde na populární oleje na jaro, ty s citrusovou vůní jsou obvykle vysoko na seznamu. Ať je to šťavnatý olej Lemon (citron), oživující olej Lime (limetka), veselý olej Tangerine (mandarinka) nebo naše energická směs Young Living Citrus Fresh®, tyto svěží a stimulující esenciální oleje slibují vůně, které jsou během jara perfektní. Abyste z těchto povznášejících olejů vytěžili co nejvíce, zkuste je použít během jarního úklidu! Zkuste si vyrobit vaše vlastní ekologické bomby na čištění záchoda a užijte si dávku vůně navíc po celém vašem domově!

Esenciální olej Lemon, Lime, Tangerine a Young Living Citrus Fresh® s citrusovým ovocem

Jak máte letos na jaře v plánu osvěžit váš domov s použitím esenciálních olejů? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.