Hlavní tipy na cestování s esenciálními oleji

0 14/03/2022 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Ve společnosti Young Living víme, že vzrušení kolem dovolené může být často utlumeno stresem a chaosem spojeným s tím, co si sbalit. Pokud je používání esenciálních olejů součástí vašeho každodenního režimu a doufáte, že budete letos cestovat s vašimi oblíbenci po boku, možná máte obavy z pravidel a nařízení týkajících se přepravy olejů v letadle.

Nebo se možná poohlížíte po nápadech na nejlepší způsob, jak cestovat s esenciálními oleji, aniž byste si dělali starosti s rozlitím. Ať jsou vaše obavy jakékoli, v tomto článku uvedeme všechny naše hlavní tipy na to, jak cestovat s esenciálními oleji, abyste se těšili na vaši příští dovolenou s vědomím, že vaše oblíbené produkty Young Living budou po celou dobu v bezpečí.

Můžete si s sebou vzít esenciální oleje do zavazadla?

Když přijde na přepravu olejů v zavazadle, oleje společnosti Young Living o objemu 5 ml i 15 ml si s sebou lze vzít do letadla do odbavených i příručních zavazadel. Různé letecké společnosti či destinace mohou mít zvláštní omezení, která se mohou změnit, většinou lze však oleje vzít, pokud se vejdou do jednoho průhledného, uzavíratelného, plastového sáčku o rozměrech 20×20 cm s celkovou kapacitou jeden litr.

Esenciální olej z levandule a Thieves® s kloboukem, mušlemi a prázdninovou scénou

Jaká pouzdra Young Living jsou nejlepší pro přepravu esenciálních olejů?

Není nic horšího než otevřít na dovolené kufr a zjistit, že vaše oblíbené toaletní potřeby vytekly po celém vašem zavazadle. Když cestujete s esenciálními oleji, obavy z vylití mohou být obzvláště stresující. Abyste zajistili, že to vaše oleje bezpečně zvládnou do vaší destinace, doporučujeme vám zabalit je do vašeho odbaveného zavazadla do praktického cestovního pouzdra.

To sníží šanci na vylití a zároveň zajistí, že budou pohromadě a bude nižší pravděpodobnost, že oleje ztratíte. Ve společnosti Young Living nabízíme stylová pouzdra pro každou příležitost a v každé velikosti, takže bez ohledu na to, kolik olejů si s sebou přejete vzít na dovolenou, vám garantujeme, že budou v bezpečí a nevytečou.

Pouzdra na oleje Young Living s kloboukem a prázdninovou scénou

Jaké esenciální oleje jsou nejlepší k použití během cestování?

Přestože může být cestování pro někoho vzrušující, jiní se cítí mimo svou komfortní zónu a cestování pro ně může být poměrně stresující. Když prožíváte něco nového, je často zklidňující mít u sebe esenciální oleje, jež vám připomínají domov a mají ukotvující nebo zklidňující vůni, která vám pomůže opětovně vyrovnat vaše smysly.

Mezi některé naše oblíbené oleje vhodné na cestování patří kuličkový aplikátor s vůní oleje Lavender (levandule), Tranquil Roll-On, který také obsahuje esenciální olej Cedarwood (cedr) a Roman Chamomile (heřmánek římský), a naše směs Grounding, která je kombinací oleje White Fir (jedle ojíněná), Juniper (jalovec) a exotického oleje Ylang Ylang pro vůni, jež pomáhá s relaxací a osvěžením, když je nanesena okolo výstřihu a na pulsní body. Při cestování jsou obzvláště nápomocné oleje v podobě kuličkového aplikátoru, protože poskytnou nanesení pomocí pouze jednoho natření bez vytvoření nepořádku.

Kuličkový aplikátor Tranquil Roll-On a směs esenciálních olejů Grounding se ženou v letadle

Nabízí společnost Young Living difuzéry, které jsou vhodné na cestování?

Pokud jste se rozhodli do vaší příští destinace letět, nejlepší bude strčit vaše oblíbené esenciální oleje do vaší cestovní tašky. Pokud je před vámi však dlouhá cesta autem, možná si s sebou na cesty budete chtít vzít praktický difuzér Car Vent Diffuser. Díky tomuto kompaktnímu difuzéru budete moci v mžiku vnést do vašeho auta příjemné vůně esenciálních olejů Young Living. Tento jednoduchý, stylový difuzér – dostupný v šedé barvě a v barvě růžového zlata – využívá vatové polštářky, které vstřebávají olej, a klimatizaci nebo topení z větrání, aby vaše auto naplnil aromatickým prospěchem esenciálních olejů.

Jednoduše sbalte několik vašich oblíbených olejů do tašky, nakapejte několik kapek na vatové polštářky a v mžiku budete na cestě s vaší oblíbenou vůní!

Esenciální olej Joy s difuzérem Car Vent Diffuser a vnitřek auta

Těšíte se na cestování s esenciálními oleji Young Living? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.