Pavasariniai eteriniai aliejai – namų gaivai

0 17/03/2022 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Gyvenimo būdas

„Young Living“ tiki, kad prasidėjus naujam metų laikui, pravartu naudoti naujus aliejus. Atsisveikindami su vėsiomis žiemos dienomis, pasitinkame šiltėjančius orus – priežasčių džiaugtis ne viena. Nesvarbu, ar jūsų mėgstamiausia pavasario dalis yra žydinčios gėlės, bundančios naujos gyvybės ženklai ar saulės spinduliai… esame tikri, sutiksite, kad šie mėnesiai suteikia puikią galimybę giliai išsikuopti ir susitvarkyti aplinką, kad jūsų namai taptų jaukia asmenine oaze. Jei tikitės atšviežinti savo namus pavasarį, tai šis tinklaraščio įrašas – kaip tik jums. Nuo pamėgtų valymo priemonių iki ryškiausių ir pojūčius žadinančių eterinių aliejų… sužinokite mūsų rekomendacijas pavasariniam valymuisi!

Kurie eteriniai aliejai tinkamiausi pavasariui?

Kalbant apie eterinių aliejų naudojimą ir pavasarinės nuotaikos kūrimą namuose, į galvą pirmiausia šauna gėlės.  Jei norite, kad jūsų namai dvelktų žydinčiu pavasario sodu, tuomet siūlome naudoti šiuos aliejus tiek pavieniui, tiek kaip derinį. Tai: rožių, jazminų ir kanangų aliejai. Taip pat galite išbandyti jau sukurtą „Young Living“ aliejų mišinio formulę – „Dragon Time“. Neabejojame, kad abejingų šiam viliojančiam aromatui neliks. Tai veiksmingas levandų ir mairūnų aliejų derinys. Puoselėjant švarą namuose, „Dragon Time“ kvapas jus nuteiks pozityviau.

„Rose“, „Jasmine“, „Ylang Ylang“ ir „Dragon Time“ eteriniai aliejai ir pavasario gėlės

Kurie „Young Living“ produktai geriausi pavasariniam valymuisi?

Užtikrinkite namų švarą, pasitelkdami eterinių aliejų galią. Mūsų universalūs produktai pravers kiekvienam jūsų namų kampeliui. Buitinis valiklis „Thieves® Household Cleaner“skalbiklis , „Thieves® Laundry Soap“ ir indų ploviklis „Thieves® Washing Up Liquid“ pasižymi šiltu, citrusiniu aromatu. Šie produktai yra pagaminti pagal švarą užtikrinančią formulę, kurią sudaro natūralios kilmės ingredientai ir „Thieves®“ aliejų mišinys. Nesvarbu, ar siekiate palaikyti grindų, drabužių, o gal indų švarą, mūsų „Thieves®“ asortimentas jūsų nenuvils.

„Thieves® Household Cleaner“, „Thieves® Laundry Soap“ ir „Thieves® Washing Up Liquid“ bei valymu užsiimanti moteris

Kaip galiu papuošti savo namus atėjus pavasariui su „Young Living“ pagalba?

„Young Living“ sieja pavasarį su natūralia šviesa, spalvomis, augalais vazonėliuose ir daugybe garintuvų. Mūsų garintuvai pagaminti taip, kad tiktų visiems namams. Tai elegantiški, minimalistinio dizaino garintuvai, siūlantys maksimalią naudą. Jei norite, kad jūsų namus apgaubtų pavasario gaiva, tuomet įsigykite „Dewdrop“, „Lantern“ arba „Aria“ garintuvą. Vos paspaudus mygtuką, galėsite džiaugtis aromatine nauda.

„Dewdrop“, „Aria“ ir „Lantern“ garintuvai

Kurie citrusiniai aliejai tinkamiausi siekiant pavasarį užtikrinti gaivą?

Svarstant apie populiarius pavasario sezono aliejus, dažniausiai tai būna citrusiniai aliejai. Tai: „Lemon“ (citrinų), „Lime“ (žaliųjų citrinų), „Tangerine“ (mandarinų) aliejai ir aliejų mišinys „Young Living Citrus Fresh®“. Šie kvapai tobulai tinka pavasariui. Kad išnaudotumėte visus šių nuotaiką pakeliančių aliejų privalumus, kodėl gi jų neįtraukus į pavasarinį valymąsi? Siūlome patiems pasigaminti ekologiškus, tualetą valančius burbulus, dvelkiančius išskirtiniu aromatu.

„Lemon“, „Lime“, „Tangerine“ ir „Young Living Citrus Fresh®“ eteriniai aliejai ir citrusiniai vaisiai

Na, o kaip jūs planuojate pavasarį atšviežinti namus, naudodami eterinius aliejus? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,