Vylepšete jarní úklid díky esenciálním olejům Young Living

0 22/03/2021 - DOMOV, Produkty YL, Uklízení

Konečně nadešel čas rozloučit se se zimou a přivítat teplo jara. Toto roční období má ráda spousta lidí díky svému příslibu slunečné oblohy, kvetoucích rostlin a nového života. Je také známé jako doba, kdy ve vzduchu visí jiskra obnovení, což v lidech zanechává odhodlání a motivaci dát se do „jarního úklidu“. Ať plánujete strávit tento čas úklidem domova, abyste vytvořili místo pro vaše oblíbené oleje, nebo jednoduše chcete, aby byl váš prostor svěžejší, čistší a obnovený včas před příchodem léta, následující seznam by vám měl poskytnout několik praktických tipů a triků na jarní úklid vašeho domova za pomoci přirozeně získaných produktů bez toxinů, které máme ve společnosti Young Living moc rádi.

 

Vyrobte si váš vlastní roztok díky čisticímu prostředku Thieves® Household Cleaner

Jednou z hlavních výhod mnoha produktů od Young Living je jejich univerzálnost a přizpůsobivost. Náš čisticí prostředek Thieves® Household Cleaner je silný, velice koncentrovaný, všestranný čisticí roztok, který funguje na všechny povrchy, včetně dřeva, žuly, skla a různých tkanin. Neobsahuje škodlivé toxiny, které se často vyskytují v běžných čisticích prostředcích. Tento roztok je bezpečné používat v přítomnosti celé vaší rodiny a lze ho snadno zředit či ho do něčeho přidat, což vám umožňuje vytvořit si vaše vlastní čisticí prostředky. Abyste se zbavili odolných mastných skvrn v kuchyni, zkuste smíchat jeden uzávěr čisticího prostředku Thieves® Household Cleaner s 1 kapkou borovicového esenciálního oleje Pine a 250 ml vody. Pokud se chcete zaměřit na nános špíny v myčce, smíchejte ½ víčka čisticího prostředku Thieves® Household Cleaner se 3 kapkami citronového esenciálního oleje Jade Lemon a 250 ml bílého octa. Poté myčku zapněte naprázdno, po umytí bude zářivě čistá.

Čisticí prostředek Thieves

Osvěžte vaše povlečení a osvěžte váš domov

Pro mnoho lidí je ložnice jakýmsi útočištěm, místem, kam mohou uniknout od ruchu a shonu každodenního života a odpočinout si. Ve společnosti Young Living pevně věříme, že naše prostředí má přímý vliv na naši produktivitu a uvažování, a proto je jarní úklid velice důležitý společně s tím, abychom naši ložnici udržovali svěží a přívětivou. Jedním ze způsobů, jak vnést do ložnice pocit svěžesti, je začít používat sprej na prádlo. Jednoduše otevřete okna, nechte místnost zalít sluncem a nastříkejte na čisté povlečení tuto nádhernou směs za použití skleněné láhve s rozprašovačem, abyste přivítali pozitivitu a radost do vašich jarních dní.

Domácí sprej na prádlo s esenciálními oleji

  • 10 kapek kajeputového esenciálního oleje Tea Tree nebo levandulového esenciálního Lavender
  • 125 ml vody
  • 1 lžíce vilínu viržinského
  • Skleněná láhev s rozprašovačem

Kajeputový esenciální olej Tea Tree

Osvěžte váš jarní šatník díky květinovým vůním

Jak se počasí zlepšuje, nadcházející týdny nabízí skvělou příležitost k tomu, abyste uklidili teplé zimní kabáty a připravili si svěží jarní šatník. Pokud oprašujete šaty z loňského roku a chcete jim dodat krásnou vůni, kterou váš obvyklý prací prostředek nezvládne, zkuste do vaší skříně a šuplíků přidat tyto květinové sáčky. Jednoduše přidejte jednu nebo dvě kapky vašich oblíbených esenciálních olejů na několik vatových polštářků, umístěte je do malého pytlíku organza a užijte si linoucí se vůni krásných olejů, když si každé ráno vybíráte oblečení. Pytlík je snadné obměnit a osvěžit, neudělá nepořádek a je téměř bez práce. Je to skvělý nápad na jarní úklid, který naprosto změní vaše oblečení a každý den vás obklopí vašimi oblíbenými vůněmi!

Levandulový esenciální olej Lavender s vatovými polštářky a pytlík

Vyčistěte si mysl

Jaro je obdobím znovuzrození a je to ideální čas ke změně vašeho pohledu, energie a strategie, abyste byli v následujících měsících úspěšní a motivovaní. Pokud hledáte osobní směs, která zajistí, že bude vaše mysl vyčištěná stejně jako váš domov po parádním jarním úklidu, vyzkoušejte tuto ohromující kombinaci. Smíchejte 2 kapky heřmánkového esenciálního oleje Roman Chamomile se 2 kapkami bergamotového esenciálního oleje Bergamot a 2 kapkami šalvějového esenciálního oleje Clary Sage. Užijte si pocit jasnosti, soustředění a odhodlání, jak se letošní jaro posunujete dále a dosahujete vašich cílů.

Bergamotový esenciální olej Bergamot, heřmánkový esenciální olej Roman Chamomile a šalvějový esenciální olej Clary Sage

Těšíte se na jarní úklid a na to, že v tomto období začnete od začátku? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.