Esenciální oleje na pomoc s manifestací v novém roce

0 12/01/2022 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, Rozjímání, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Šťastný nový rok! Nemůžeme uvěřit, že uplynul další rok, ale moc se těšíme na to, co přijde. Se začátkem nového roku se velice soustředíme na sílu manifestace. Jak si dáváme novoroční předsevzetí, nyní je nejlepší chvíle na to, abychom si stanovili naše cíle a sny pro nadcházející měsíce. V tomto článku odpovíme na vaše hlavní otázky o manifestaci, zatímco vás provedeme některými našimi oblíbenými a nejinspirativnějšími oleji, které použít, když manifestujete a stanovujete si záměry.

Co je manifestace?

Jednoduše řečeno, manifestace je akt stanovení záměrů ohledně něčeho v přesvědčení a naději, že se to stane, a poté sledování, jak se to uskuteční. Hlavní myšlenkou je to, že vy představujete kreativní sílu stojící za vaším vlastním životem a cestou, kterou se vydáte. Vše je možné, pokud chápeme, co doopravdy chceme, a poté pracujeme na tom, aby se to uskutečnilo.

Žena praktikující jógu, meditaci a manifestaci na úpatí hory

Jak mohou esenciální oleje pomoci s manifestací?

Esenciální oleje fungují báječně, když se zkombinují s praktikováním manifestace, protože vůně obvykle vedou k silným emocím, vzpomínkám a zkušenostem. Ať si zvolíte vdechovat vůni vašich vybraných olejů, nebo se je rozhodnete nosit lokálně během procesu manifestace, mohou opravdu pomoci s praktikováním představy vašich cílů a ideálních výsledků.

Jaké esenciální oleje u mě budou během manifestace fungovat?

Manifestace je velice osobní praktika a pro každého vypadá jinak. Existují však určité oleje, které mohou být zejména užitečné, když si stanovujete záměry a představujete si vaše touhy. Esenciální olej Clary Sage (šalvěj muškátová) je především užitečný, protože jeho hřejivá a hluboce relaxační vůně podporuje pocit sebeuvědomění, motivace a pozitivity. Podobně může být esenciální olej Vetiver velice účinný, když se použije během manifestace. Jeho ukotvující, zemitá vůně je stabilizující a zklidňující a tento olej je známý tím, že přitahuje hojnost.

Esenciální olej ze šalvěje muškátové a vetiveru

Jak mám esenciální oleje použít během manifestace?

Vůně je jazykem nevědomé mysli, a proto mohou být vůně vašich oblíbených esenciálních olejů opravdu nápomocné při manifestaci. Když použijete vůně, které podněcují pozitivitu, radost a motivaci, maximalizujete potenciální úspěch vašeho praktikování manifestace. Oleje, které použijete, mohou také poskytnout tolik potřebnou sebedůvěru a dávku energie prostřednictvím jejich květinových či bylinkových tónů. Toto zvýšení sebedůvěry je často tím, díky čemuž se cítíte nezastavitelní na vaší cestě za dosažením vašich cílů.

Jedním ze způsobů, jak použít esenciální oleje během manifestace, je nanést je lokálně za použití kuličkového aplikátoru na začátku vaší praktiky. Kuličkový aplikátor umožní snadné nanesení bez vytvoření nepořádku a zároveň je snadno přenosný, takže můžete praktikovat na cestách! Jedním z našich oblíbenců je kuličkový aplikátor Tranquil Roll-On, který obsahuje esenciální olej Lavender (levandule), Cedarwood (cedr) a Roman Chamomile (heřmánek římský) pro hluboce zklidňující vůni. Pro nejlepší výsledky doporučujeme nanést ji na zátylek nebo na vnitřní část vašich předloktí.

Dalším skvělým způsobem, jak použít esenciální oleje při manifestaci, je nosit difuzér v podobě bižuterie. Nejen že vás obklopí vůněmi, které přinesou jasnost a podporu, poskytne také stylový módní kousek a umožní vám nosit s sebou vaše oleje během dne.

Kuličkový aplikátor Tranquil Roll-On a náramek s lávovými korálky

Zkusili jste praktikovat manifestaci s esenciálními oleji? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.