Eteriniai aliejai naujųjų metų manifestacijai

0 12/01/2022 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Sąmoningumas, SVEIKA GYVENSENA

Sveikiname su naujaisiais metais! Negalime patikėti, kad praėjo dar vieneri metai. Tačiau jau labai nekantriai laukiame to, kas laukia ateityje. Prasidėjus naujiems metams, neretas skiriame dėmesio manifestacijai. Išsikeliant naujų metų tikslus, tai pats geriausias laikas apgalvoti, ką norime pasiekti. Šiame tinklaraščio įraše mes atsakysime į keletą jūsų dažniausiai užduodamų klausimų, susijusių su manifestacija. Taip pat aptarsime, kokius eterinius aliejus verta naudoti išsikeliant ir manifestuojant ketinimus.

Kas yra manifestacija?

Paprastais žodžiais tariant, manifestacija – tai ketinimų iškėlimas, paremtas mūsų tikėjimu ir viltimi, kad kažkas nutiks, bei stebėjimas, kaip tai virsta realybe. Idėja yra ta, kad jūs esate savo paties gyvenimo ir savo kelio, kuriuo einate, kūrybinė jėga ir kad viskas įmanoma, kai suvokiate, ko iš tikrųjų norite, ir stengiatės, kad tai įvyktų.

Moteris, užsiimanti joga, meditacija ir manifestacija ant kalno šlaito

Ar eteriniai aliejai gali padėti užsiimant manifestacija?

Eteriniai aliejai puikiai papildo manifestacijos praktiką, nes kvapai dažnai siejami su ryškiomis emocijomis, prisiminimais ir patirtimis. Nesvarbu, ar manifestacijos metu pasirenkate mėgautis patinkančio aliejaus aromatu, ar verčiau patepate aliejumi tam tikras kūno vietas… eteriniai aliejai gali pasitarnauti vizualizuojant tikslus ir pageidaujamus idealius rezultatus.

Kurie eteriniai aliejai geriausiai veikia manifestacijos metu?

Manifestacija – tai labai asmeniška patirtis, kuri kiekvienam gali būti skirtinga. Tačiau yra tam tikrų aliejų, kurie gali būti ypatingai naudingi išsikeliant ketinimus ir vizualizuojant savo norus. Kvapiųjų šalavijų aliejus ypač naudingas, nes jis pasižymi šildančiu, giliai atpalaiduojančiu kvapu, kuris skatina sąmoningumą, motyvaciją ir pakilų ūpą. Panašiai veikia ir vetiverijų eterinis aliejus, kuris gali tapti puikiu pagalbininku atliekant manifestaciją. Harmonizuojantis šio aliejaus aromatas veikia stabilizuojančiai ir raminančiai, be to, jis skatina gausos pritraukimą.

„Clary Sage“ ir „Vetiver“ eteriniai aliejai

Kaip naudoti eterinius aliejus užsiimant manifestacija?

Kvapas – tai pasąmonės kalba. Todėl jūsų mėgstamo eterinio aliejaus kvapas gali būti labai naudingas užsiimant manifestacija. Kai naudojate kvapus, kurie jums suteikia pozityvumo, džiaugsmo ir motyvacijos, maksimaliai padidinate galimą manifestacijos praktikos sėkmę. Naudojami žiedų ar žolinių aromatų aliejai taip pat gali suteikti labai naudingo pasitikėjimo savimi ir energijos. O mėgaudamiesi padidėjusiu pasitikėjimu savimi, dažnai jaučiatės nesustabdomi savoje kelionėje link tikslų.

Vienas iš būdų, kaip naudoti eterinius aliejus manifestacijos metu, tai praktikos pradžioje patepti odą aliejumi su rutuliniu antgaliu. Rutulinis antgalis palengvina aplikaciją – tad patepti odą aliejumi galite tiek būdami namie, tiek keliaudami. Vienas mūsų rekomenduojamų – „Tranquil Roll-On“, kurio sudėtyje yra levandų, kedrų ir ramunėlių eterinių aliejų, sukuriančių giliai raminantį aromatą. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojame tepti sprandą arba vidinę dilbių pusę.

Kitas puikus būdas naudoti eterinius aliejus užsiimant manifestacija – pasipuošus aromatine apyranke (apyranke-garintuvu). Taip ne tik ištisą dieną apsupsite save kvapais, kurie paskatins motyvaciją ir minčių aiškumą, bet ir atrodysite stilingai.

„Tranquil Roll-On“ rutulinis aliejus ir aromatinė apyrankė su lavos karoliukais

Ar esate bandę praktikuoti manifestaciją su eteriniais aliejais? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,