Olejki eteryczne sprzyjające manifestowaniu rzeczywistości w nowym roku

0 12/01/2022 - Medytacja, OLEJKI ETERYCZNE, Stosowanie olejków eterycznych, ZDROWY STYL ŻYCIA

Szczęśliwego Nowego Roku! Trudno uwierzyć, że kolejny rok za nami, lecz jednocześnie z podekscytowaniem wypatrujemy tego, co nas czeka. Wraz z rozpoczęciem roku skupiamy się na mocy manifestowania, a czas postanowień noworocznych to idealny moment, aby wyznaczyć cele i marzenia na nadchodzące miesiące. W tym artykule wyjaśnimy, na czym polega manifestowanie rzeczywistości i opowiemy o naszych ulubionych olejkach, które dodają inspiracji w wizualizacji celów i tworzeniu intencji.

Czym jest manifestowanie?

Mówiąc w prosty sposób, manifestowanie jest aktem wyrażania intencji w związku z czymś, w przekonaniu i nadziei, że to nastąpi oraz obserwowania, jak owe pragnienie staje się rzeczywistością. Chodzi o to, abyśmy byli twórczą siłą, która stoi za naszym życiem i decyduje o ścieżce, jaką podążamy. Wszystko jest możliwe, gdy rozumiemy, czego tak naprawdę chcemy, a następnie pracujemy nad tym, aby to się urzeczywistniło.

Kobieta ćwicząca na zboczu góry jogę, medytację i manifestowanie

Jak olejki eteryczne mogą pomóc w manifestowaniu?

Olejki eteryczne świetnie sprawdzą się w połączeniu z praktyką manifestowania rzeczywistości, ponieważ zapachy często wiążą się z intensywnymi emocjami, wspomnieniami i przeżyciami. Podczas procesu manifestowania możesz więc zastosować ulubiony olejek miejscowo lub wdychać jego nuty zapachowe prosto z butelki. W ten sposób wzmocnisz wizualizację celów i ich rezultatów.

Które olejki eteryczne sprawdzą się podczas manifestowania?

Manifestowanie rzeczywistości jest bardzo osobistą praktyką i dla każdego wygląda inaczej. Istnieją jednak konkretne olejki, które mogą być szczególnie przydatne przy wyznaczaniu intencji i wizualizacji pragnień. Olejek Clary Sage z szałwii muszkatołowej jest niezwykle pomocny ze względu na swój ciepły, odprężający zapach, który sprzyja poczuciu samoświadomości, motywacji i optymizmu. Podobnie działa olejek Vetiver z wetywerii, który ma wielką siłę, gdy stosuje się go podczas manifestowania. Jego uziemiający, ziemisty zapach stabilizuje i wycisza, słynie on również z mocy przyciągania dostatku.

Olejki eteryczne z szałwii muszkatołowej i wetywerii

W jaki sposób używać olejków podczas manifestowania?

Zapach jest językiem podświadomości, dlatego więc Twoje ulubione olejki mogą być tak pomocne podczas manifestowania. Kiedy używasz zapachów, które wywołują optymizm, radość i motywację, maksymalizujesz potencjalne powodzenie praktyki manifestacji. Kwiatowe lub ziołowe olejki mogą także dodać Ci pewności siebie i energii. Zwiększona wiara w siebie jest często tym, co sprawia, że czujemy się nie do zatrzymania w drodze do osiągania celów.

Jednym ze sposobów użycia olejków eterycznych przed rozpoczęciem procesu manifestowania jest stosowanie ich miejscowo za pomocą aplikatora z kulką. Jest on nie tylko wygodny w użyciu, ale pozwala Ci również zabrać olejki wszędzie ze sobą — możesz więc praktykować w dowolnym miejscu! Jednym z naszych faworytów jest olejek Tranquil Roll-On, który łączy lawendę, cedrrumian rzymski, tworzące razem cudowny, odprężający zapach. Dla najlepszych rezultatów zalecamy stosowanie go na kark lub wewnętrzną stronę przedramion.

Innym doskonałym sposobem na to, aby olejki eteryczne towarzyszyły Ci podczas manifestowania jest noszenie biżuterii, którą można skropić olejkami. Dzięki temu nie tylko otoczysz się zapachami, które przyniosą jasność umysłu i wzmocnienie w ciągu dnia, ale również wyrazisz swój styl za pomocą eleganckich dodatków.

Olejek Tranquil Roll-On i bransoletka-dyfuzor z koralikami z lawy

Czy zdarzyło Ci się praktykować manifestowanie rzeczywistości w towarzystwie olejków eterycznych? Daj nam znać w komentarzu lub wyślij e-mail: mseublog@youngliving.com

Udostępnij

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Ta strona korzysta z Akismet, aby zmniejszyć ilość spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są twoje dane.

* Informujemy, że wszystkie komentarze są moderowane i nie pojawiają się na stronie automatycznie. Dodatkowo, niektóre posty mogą zostać edytowane lub usunięte, aby zachować zgodność z zasadami i procedurami Young Living oraz ustaleniami prawnymi.