Představujeme studio jógy Young Living

0 14/01/2022 - Dobrá kondice, Produkty YL, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Ať je to brzká ranní sestava „pozdrav slunci“ v parku, nebo relaxační sestava, která vám pomůže uvolnit se před spaním, součástí radosti z jógy je to, že ji můžete cvičit kdekoli, kdykoli a bez potřeby speciálního vybavení. Nicméně díky vytvoření inspirativního prostoru pro jógu a použití pomůcek, jako jsou bloky a popruhy, může být prospěch z jógy ještě dosažitelnější – což je cílem našeho neuvěřitelného studia jógy Young Living.

Ve studiu najdete online hodiny jógy zdarma vedené Edem Daileym, mnohaletým cvičitelem jógy a odborníkem na oleje Young Living, společně s řadou eticky získaných produktů na jógu, které vám pomohou využít jógy ke zlepšení rovnováhy, síly a flexibility. Ed také vysvětluje, jak mohou esenciální oleje vylepšit cvičení jógy díky vytvoření relaxační či energické vůně během cvičení.

Vytvořit doma prostor pro jógu není těžké. Potřebujete pouze tichou místnost nebo koutek, kde budete mít prostor na provádění pozic a rozbalení vaší podložky na jógu – první část vybavení, do kterého byste měli naplánovat investici. Podložky, které jsou speciálně vytvořené pro jógu, poskytují stabilní, lehce vycpaný a přilnavý povrch, díky kterému snadněji dosáhnete pozic – na kluzké podlaze vám například nohy mohou uklouznout dozadu v pozici psa hlavou dolů. Dávejte si pozor na tlusté, porézní podložky (nebo koberce). Podložky přímo na jógu jsou tlusté několik milimetrů, takže je méně pravděpodobné, že se budete kymácet.

Podložka na jógu Young Living

Mnoho podložek je vyrobeno z vinylu, který poskytuje dobré přilnutí, podložky na jógu z přírodní gumy či bavlny jsou však šetrnější k životnímu prostředí a poskytují neklouzavé, strukturované zakončení. Na hodině jógy jsou podložky často poskytovány, mnoho lidí však dává přednost tomu, že si přinese svou vlastní – v takovém případě usnadňuje taška na jógu její nošení. Ponožky na jógu s protiskluzovým silikonovým vzorem na chodidlech mohou rovněž být vítanou alternativou – nebo doplňkem – k nošení vlastní podložky, ať pro trakci navíc nebo z hygienických důvodů.

Taška na jógu a ponožky na jógu Young Living

Přestože si nemusíte kupovat oblečení přímo na jógu, je důležité, co si oblečete – pohodlné, elastické tričko a legíny vám umožní volnost pohybu, když děláte pozice. Díky nošení přilnavých triček je protahování nebo udržení stojky snazší. Přilnavé oblečení na jógu také pomáhá učitelům vidět vaše tělo a doporučit vylepšení. Také je dobré zamezit dlouhým vlasům, aby kolem vás poletovaly, díky měkké gumičce na zátylku nebo temeni hlavy, abyste mohli i tak ležet pohodlně. Může být také nepohodlné ležet na ramínkách podprsenky, proto by mohla být lepší sportovní podprsenka. Mějte po ruce teplou mikinu a ponožky nebo příjemnou deku, aby vám nebyla zima během relaxace, která se koná na konci každé hodiny.

Leginy na jógu a vlasové doplňky na jógu Young Living

Deky na jógu mohou být obzvláště užitečné během cvičení, ať jsou složené pro vytvoření podpory pro krk při dělání svíčky nebo použité k ochraně kolen. Učitelé mohou také navrhnout, aby studenti dělali pozice, které jsou vhodné pro jejich zkušenosti a omezení těla, za pomoci bloků či popruhů na jógu – jógu můžete cvičit, i když se nedotknete prstů na nohou! A samozřejmě nemusíte chodit na hodiny, abyste pronikli do odbornosti učitelů – online jóga může také pomoci, ať je součástí různorodých hodin nebo součástí hodin, které jsou zaměřené na zdokonalování jednotlivých pozic. Pokud je to možné, podívejte se na celou hodinu, než začnete, abyste věděli, co čekat.

Deka na jógu Young Living

Těšíte se, až vyzkoušíte produkty v našem studiu jógy Young Living? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Cat Weakley, spisovatelka a redaktorka s dlouholetými zkušenostmi s psaním o lyžařských zájezdech, jídle a zdraví, je také zástupkyní vedoucího obsahu o lyžování pro Telegraph, rovněž je nadšenou cyklistkou a lyžařkou a již 20 let cvičí jógu. „Jógu jsem poprvé vyzkoušela, abych si protáhla svaly stažené roky jízdy na kole, a poté jsem se stala závislá na způsobu, jakým kombinuje duševní pohodu s fyzickými výzvami.“

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.