Průvodce použitím esenciálního oleje Thieves® od Young Living

0 20/04/2022 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Uklízení, Všechny příspěvky

Neobyčejný esenciální olej Thieves® od Young Living, který je speciálně vyrobený za použití čistých složek na rostlinné bázi, je po celém světě velice oblíbený pro svou neuvěřitelnou všestrannost. Olej byl inspirovaný legendou o čtyřech francouzských zlodějích z 15. století. Je mocnou kombinací esenciálního oleje Lemon (citron), Clove (hřebíček), Cinnamon Bark (skořicová kůra), Eucalyptus Radiata (eukalyptus úzkolistý) a Rosemary (rozmarýn) a poskytuje teplou a kořeněnou vůni, kterou si můžete užít v každém pokoji vašeho domova. V tomto článku odpovíme na některé vaše hlavní otázky o Thieves, jak o historii tak o samotném složení a také o způsobech, jakými můžete naši řadu produktů obohacených olejem Thieves používat!

Jaký příběh se váže k esenciálnímu oleji Thieves?

Patentovaná směs esenciálních olejů Thieves od Young Living byla inspirovaná legendou o čtyřech francouzských zlodějích z 15. století, kteří vytvořili a nosili speciální aromatickou kombinaci rostlin, o níž se domnívali, že jim poskytne ochranu, zatímco okrádali živé i mrtvé. Když byli nakonec zatčeni, francouzské úřady si uvědomily, že je tato směs velice hodnotná, takže byl zlodějům udělen shovívavější trest za podmínky, že prozradí složky v jejich tajném receptu. Moderní nezbytnost tak byla vytvořena z legendární pověry.

Esenciální olej Thieves®

Co je esenciální olej Thieves a jak ho můžete používat?

Thieves je teplá a kořeněná směs esenciálních olejů, která obsahuje mocnou kombinaci esenciálního oleje z citronu, hřebíčku, skořicové kůry, eukalyptu úzkolistého a rozmarýnu. Je možné zakoupit si ji jako samostatný esenciální olej, je však také hlavní složkou v mnoha produktech Young Living pro úklid domova a osobní péči, které všechny nahrazují škodlivé chemické pachy přirozeně získanými složkami a složkami na rostlinné bázi pro perfektní čisticí sílu. Když používáte esenciální olej Thieves samostatně, můžete ho nanést na pulsní body nebo okolo výstřihu pro kořeněnou vůni. Když si vyberete jeden z našich čisticích prostředků Thieves, určitě objevíte praktická použití pro každou místnost vašeho domova.

Nabízí společnost Young Living esenciální olej Thieves®+?

Kromě mnoha produktů Thieves od Young Living nabízíme také olej na vaření Thieves®+, který můžete přidat do vašich oblíbených pokrmů pro dávku chuti navíc. Olej Thieves®+, který je výrazný, silný a kořeněný, doporučujeme přidat do vaší poličky s kořením a zkombinovat ho s každodenním panákem NingXia Red® pro vynikající nápoj plný dobrých věcí.

Esenciální olej Thieves®+, NingXia Red® a pytlík citronů

Jak můžete esenciální olej Thieves použít při uklízení?

Osvěžující síla Thieves je vítaná v každé místnosti domova díky naší řadě čisticích prostředků obohacených Thieves. Naše čisticí prostředky Thieves jsou vyrobené výhradně s přirozeně získanými složkami, takže můžete mít dobrý pocit z vědomí, že docílíte účinného čištění bez použití škodlivých chemikálií ve vašem domově. Mezi některé naše oblíbené způsoby použití produktů Thieves pro úklid domácnosti patří smíchání čisticího prostředku Thieves® Household Cleaner s vodou v láhvi s rozprašovačem, abyste vytvořili rychle působící univerzální povrchový čistič, nebo použití pracího prostředku Thieves® Laundry Soap, který vašemu prádlu poskytne sladkou, svěží a jemně citrusovou vůni.

Naše řada Thieves nabízí také produkty pro osobní hygienu a péči o dutinu ústní, které poskytují sílu Thieves bez použití škodlivých čističů či umělých vonných látek. Od naší zubní pasty Thieves® AromaBright Toothpaste, kterou lze použít ráno i večer na podporu udržení zdravých dásní a silných zubů, po naše pěnové mýdlo Thieves® Foaming Hand Soap, které čistí a pečuje o pokožku bez přesušení, naše řada Thieves slibuje nekonečné využití. Všechny produktky mají milovanou vůni naší populární směsi Thieves.

Thieves® Household Cleaner, Thieves® Laundry Soap, Thieves® AromaBright Toothpaste a Thieves® Foaming Hand Soap

Jaký je váš oblíbený produkt z řady Thieves? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.