„Young Living“ gidas kaip naudoti „Thieves®“ eterinį aliejų

0 20/04/2022 - ETERINIAI ALIEJAI, Uncategorized @lt, Valymas

Sukurtas iš augalinių ir grynų ingredientų išskirtinis „Thieves®“ eterinis aliejus yra puikiai vertinamas pasaulyje dėl jo neįtikėtino universalumo. Įkvėptas keturių 15-ojo amžiaus Prancūzijos vagių, „Thieves“ yra veiksmingas šių eterinių aliejų derinys: „Lemon“ (citrinų), „Clove“ (gvazdikėlių), „Cinnamon Bark“ (cinamono žievės), „Eucalyptus Radiata“ (spindulinių eukaliptų) ir „Rosemary“ (rozmarinų), kurio kvapas šiltas ir pikantiškas, juo galima mėgautis visuose namuose. Šiame tinklaraščio įraše mes atsakysime į kai kuriuos jūsų pagrindinius klausimus apie „Thieves“, tiek apie jo istoriją, tiek aliejų sudėtį, taip pat apie būdus, kuriais mūsų „Thieves“ produktai gali būti naudojami!

Kokia istorija slypi už „Thieves“ eterinio aliejaus?

YL „Thieves“ eterinis aliejus buvo įkvėptas keturių 15-ojo amžiaus  Prancūzijos vagių, kurie sukūrė ir naudojo specialų aromatinį augalinį mišinį, jog plėšikaudami tiek iš gyvųjų, tiek iš mirusiųjų, apsisaugotų nuo galimų grėsmių. Prancūzijos institucijos pripažino, jog šis mišinys yra vertingas, todėl sugavus šiuos vagis, jie gavo sušvelnintas bausmes su sąlyga, jog atskleis slaptos formulės ingredientus. Taigi, būtinas šių laikų produktas buvo sukurtas remiantis legenda.

„Thieves® essential oil“

Kas yra „Thieves“ eterinis aliejus ir kaip jis gali būti naudojamas?

„Thieves“ eterinių aliejų mišinys – tai „Lemon“, „Clove“, „Cinnamon Bark“, „Eucalyptus Radiata“ ir „Rosemary“ eterinių aliejų derinys, pasižymintis šiltu ir pikantišku aromatu. Jį galima įsigyti kaip atskirą eterinį aliejų, be to, jis taip pat yra pagrindinis ingredientas daugelyje „Young Living“ namų valymo ir asmens priežiūros produktų – kurie visi pakeičia aštrius cheminius kvapus natūraliais, augalinės kilmės ingredientais, kurie puikiai veikia ir gerai valo. Kai naudojate „Thieves“ eterinį aliejų vieną – juo galite patepti savo pulso taškus ar kaklo liniją vietoj kvepalų, arba jei renkatės vieną iš mūsų „Thieves“ įkvėptų valymo produktų, tikrai rasite, kur naudingai panaudoti kiekviename savo namo kambaryje.

Ar „Young Living“ siūlo „Thieves+®“ eterinį aliejų?

Be daugybės YL „Thieves“ produktų, mes taip pat siūlome „Thieves®+“ aliejų, kurį galite dėti į savo mėgstamiausius patiekalus skoniui sustiprinti. Išskirtinio ir pikantiško skonio – mes siūlome „Thieves®+“ įtraukti į prieskonių lentynėlę ir derinti jį kasdien su „NingXia Red®“ gėrimu, kuris jį tikrai praturtins.

„Thieves+®“ eterinis aliejus, „NingXia Red®“ ir maišelis citrinų

Kaip „Thieves“ eterinį aliejų galima naudoti valant?

„Thieves“ gaivumą galėsite pajusti visuose kambariuose – mes sukūrėme visą asortimentą valymo produktų su „Thieves“.  Mūsų „Thieves“ valymo produktai pagaminti iš natūralių ingredientų, taigi galite jaustis gerai, kad pasiekėte efektyvią švarą, nenaudodami aštrių chemikalų savo namuose. Keletas mūsų mėgstamiausių būdų naudoti „Thieves“ produktus valant namus yra sumaišyti „Thieves® Household Cleaner“ su vandeniu purškimo buteliuke, tokiu būdu gausite greito veikimo universalų paviršiaus valiklį arba naudokite „Thieves® Laundry Soap“ – jūsų skalbiniai dvelks vos vos saldžiu, gaiviu ir kiek citrusiniu aromatu.

Mūsų „Thieves“ valymo produktų linija taip pat siūlo asmens higienos ir dantų priežiūros produktus, kurie užtikrina „Thieves“ galią nenaudojant stiprių chemikalų ar sintetinių kvapų.  Nuo mūsų „Thieves® AromaBright Toothpaste“, kurią galima naudoti bet kuriuo metu, siekiant išlaikyti sveikas dantenas ir stiprius dantis iki mūsų „Thieves® Foaming Hand Soap“, kuris nuvalo ir pamaitina odą, jos neišsausindamas, mūsų „Thieves“ linija žada neribotus produktų panaudojimo būdus, kurie visi kvepia mūsų populiariu „Thieves“ mišiniu.

„Thieves® Household Cleaner“, „Thieves® Laundry Soap“, „Thieves® AromaBright Toothpaste“ ir „Thieves® Foaming Hand Soap“

Koks jūsų mėgstamiausias produktas mūsų „Thieves“ asortimente? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,