Esenciální oleje, které si vaši nejmenší zamilují

0 21/06/2021 - Všechny příspěvky

Oblíbené esenciální oleje nebo produkty obohacené oleji mnoha našich členů Young Living souvisí s jejich zkrášlovacím režimem, uklízením nebo způsobem, jakým se rozhodnou relaxovat a zklidnit, ať už díky našim povznášejícím masážním olejům nebo smícháním oblíbených vůní pro vytvoření jejich vlastní osobité vůně.

Co se však týče našich mladších uživatelů olejů, víme, jak důležité je zředění, abychom ochránili jejich citlivou pokožku, jednoduché skladování a praktičnost, aby měli rodiče oleje na cestách snadno po ruce, a nutnost složek vhodných pro děti, abychom zajistili, že vše od dělání domácích úkolů po uložení do postele půjde bez zádrhelů.

S pomyšlením na výše zmíněné jsme vytvořili naši výjimečnou řadu KidScents® a v tomto článku vysvětlíme, jak nejlépe použít esenciální oleje na pokožku vašich dětí, než vám představíme několik úžasných produktů v naší kolekci KidScents® – tak na co čekáte?

Mohu používat esenciální oleje na mém dítěti?

Esenciální oleje mohou být skvělé pro děti i miminka, vždy je ale důležité postupovat obezřetně, abyste zajistili, že jsou jim oleje představeny bezpečně vzhledem k jejich citlivým soustavám. Neexistují daná pravidla, co se týče ředění, ale použití naší speciálně vytvořené kolekce KidScents® společně s hydratačním nosným olejem, jako je náš olej Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex poskytuje nejlepší způsob, jak omezit možnost podráždění.

Jak pro děti zředit esenciální oleje KidScents®

  • Esenciální olej KidScents® DreamEase – Doporučená aplikace je určena dětem ve věku 2–12 let. Produkt může být použit pouze spolehlivým dospělým nebo pod jeho dohledem. Pokyny: Naneste na požadované oblasti. V případě citlivosti zřeďte 10 kapek v 10 ml oleje Young Living V-6®.
  • Esenciální olej KidScents® Refresh – Doporučená aplikace je určena dětem ve věku 2–12 let. Produkt může být použit pouze spolehlivým dospělým nebo pod jeho dohledem. Pokyny: Naneste na požadované oblasti. V případě citlivosti zřeďte 15 kapek v 10 ml oleje Young Living V-6®.
  • Esenciální olej KidScents® GeneYus – Doporučená aplikace je určena dětem ve věku 2–12 let. Produkt může být použit pouze spolehlivým dospělým nebo pod jeho dohledem. Pokyny: Naneste na požadované oblasti. V případě citlivosti zřeďte 15 kapek v 10 ml oleje Young Living V-6®.

Co je k dispozici v naší řadě KidScents®?

Esenciální olej KidScents® DreamEase – Toto je jedinečný olej, po kterém sáhnout, pokud chcete vašemu dítěti pomoci zvyknout si na zklidňující večerní režim. Zkuste tento olej vmasírovat přímo do jejich pokožky před zdřímnutím nebo spánkem a umožněte jim užít si zklidňující vůni. Směs DreamEase, která je pečlivě namíchána s využitím různých olejů, podporuje atmosféru, která napomáhá klidnému spánku. Při lokálním nanesení poskytuje směs DreamEase také vynikající způsob, jak vašemu dítěti pomoci přirozeně se uvolnit na konci dne.

Esenciální olej KidScents® DreamEase se spícím dítětem

Esenciální olej KidScents® Refresh – Jemná směs oleje z eukalyptu, březule vonné a Young Living R.C.®,  olej KidScents® Refresh podporuje pocit normálního, klidného dýchání v době znepokojení. Směs KidScents® Refresh, která je vytvořena pro děti od dvou let, lze nanést přímo na hrudník nebo krk. Vůně podporuje pocit pohody, zatímco také napomáhá uvolnit pocit nepohodlí. Při vdechování pomáhá také přírodní, relaxační a zklidňující vůně podpořit pohodu a klidné dýchání.

Esenciální olej KidScents® Refresh

Esenciální olej KidScents® GeneYus – Ve společnosti Young Living chápeme, že jedním z nejtěžších úkolů může pro rodiče být přimět děti, aby se uklidnili a soustředili se na věci, jako jsou domácí úkoly. V tu chvíli přijde vhod naše výjimečná směs KidScents® GeneYus. Pokud se vaše děti potřebují soustředit, držte rozptýlení na uzdě díky tomuto nádhernému oleji. Je obohacen zemitým olejem z cedru, březule vonné a myrhy. Tato směs podporuje ukotvení, jasnost a pohodlí a opravdu usnadňuje studium.

Esenciální olej KidScents® GeneYus

Jaké oleje KidScents® jsou ve vaší rodině oblíbené? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský Portugalština ( Portugalsko) Chorvatský

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.