Průvodce esenciálními oleji pro děti

0 01/06/2022 - Děti, DOMOV, Produkty YL, YOUNG LIVING

Oblíbené esenciální oleje nebo produkty obohacené oleji mnoha našich Brand Partnerů Young Living souvisí s jejich zkrášlovacím režimem, uklízením nebo způsobem, jakým se rozhodnou relaxovat a zklidnit, ať už díky povznášejícím masážním olejům nebo smícháním oblíbených vůní pro vytvoření jejich vlastní osobité vůně.

Co se však týče našich nejmladších uživatelů olejů, víme, jak důležité je zředění, abychom ochránili jejich jemnou pokožku, jednoduché skladování a praktičnost, aby měli rodiče oleje na cestách snadno po ruce, a nutnost složek vhodných pro děti, abychom zajistili, že vše od dělání domácích úkolů po uložení do postele půjde bez zádrhelů.

S pomyšlením na výše zmíněné jsme vytvořili naši výjimečnou řadu KidScents® a v tomto článku vás provedeme našimi oblíbenými esenciálními oleji pro děti a představíme vám, jak nejlépe použít oleje z naší kolekce KidScents na pokožku vašich dětí – tak na co čekáte?

Matka s otcem chovají své dvě malé děti a usmívají se v poli

 

Mohu používat esenciální oleje na mém dítěti?

Když přijde na esenciální oleje pro děti, existuje spousta olejů, které mohou být fantastické. Při lokální aplikaci je však vždy důležité postupovat obezřetně, abyste zajistili, že jsou jim oleje představeny bezpečně vzhledem k jejich citlivým systémům.

Když přijde na bezpečnost esenciálních olejů, poměry zředění se mohou lišit, ale použití naší speciálně vytvořené kolekce KidScents® společně s hydratačním nosným olejem, jako je náš olej Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex, poskytuje nejlepší způsob, jak omezit možnost podráždění nebo alergických reakcí. Mezi další nosné oleje, které možná už máte doma, patří ricinový olej, slunečnicový olej a kokosový olej. Všechny jsou považovány za dostatečně jemné k použití na pokožce dětí společně s esenciálními oleji pro děti od Young Living.

Jak mám zředit esenciální oleje KidScents® pro děti?

  • KidScents® DreamEase – Doporučená aplikace je určena dětem ve věku 2–12 let. Naneste na požadované oblasti. V případě citlivosti zřeďte 10 kapek v 10 ml oleje Young Living V-6®.
  • KidScents® GeneYus – Doporučená aplikace je určena dětem ve věku 2–12 let. Naneste na požadované oblasti. V případě citlivosti zřeďte 15 kapek v 10 ml oleje Young Living V-6®.
  • KidScents® KidCare – Doporučená aplikace je určena dětem ve věku 2–12 let. Naneste na požadované oblasti. V případě citlivosti zřeďte podle potřeby olejem Young Living V-6®.
  • KidScents® KidPower – Doporučená aplikace je určena dětem ve věku 2–12 let. Produkt může být použit pouze spolehlivým dospělým nebo pod jeho dohledem. Naneste na požadované oblasti. V případě citlivosti zřeďte 5 kapek v 10 ml oleje Young Living V-6®.
  • KidScents® Refresh – Doporučená aplikace je určena dětem ve věku 2–12 let. Naneste na požadované oblasti. V případě citlivosti zřeďte 15 kapek v 10 ml oleje Young Living V-6®.
  • KidScents® TummyGize – Doporučená aplikace je určena dětem ve věku 2–12 let. Naneste na požadované oblasti. V případě citlivosti zřeďte 15 kapek v 10 ml oleje Young Living V-6®.

Úplná řada olejů KidScents® s difuzérem Feather the Owl Diffuser a pastelkami

 

Co je k dispozici v řadě esenciálních olejů KidScents® od Young Living?

Esenciální olej KidScents® DreamEase – Toto je jedinečný olej, po kterém sáhnout, pokud chcete vašemu dítěti pomoci zvyknout si na zklidňující večerní režim. Zkuste tento olej vmasírovat přímo do jejich pokožky před zdřímnutím nebo spánkem a umožněte jim užít si zklidňující vůni. Směs DreamEase, která je pečlivě namíchána s využitím různých olejů, podporuje atmosféru, která napomáhá klidnému spánku. Při lokálním nanesení poskytuje směs DreamEase také vynikající způsob, jak vašemu dítěti pomoci přirozeně se uvolnit na konci dne.

Esenciální olej KidScents® Refresh – Jemná směs oleje z eukalyptu (Eucalyptus)březule vonné (Palo Santo)Young Living R.C.®, olej KidScents Refresh podporuje pocit normálního, klidného dýchání v době znepokojení. Je vytvořen pro děti od dvou let a lze ho nanést přímo na hrudník nebo krk. Vůně podporuje pocit pohody, zatímco také napomáhá uvolnit pocit nepohodlí. Při vdechování pomáhá také přírodní, relaxační a zklidňující vůně podpořit pohodu a klidné dýchání.

Esenciální olej KidScents® GeneYus – Ve společnosti Young Living chápeme, že jedním z nejtěžších úkolů může pro rodiče být přimět děti, aby se uklidnily a soustředily se na věci, jako jsou domácí úkoly. V tu chvíli přijde vhod naše výjimečná směs KidScents GeneYus. Pokud se vaše děti potřebují soustředit, držte rozptýlení na uzdě díky tomuto nádhernému oleji. Je obohacen zemitým olejem z cedru (Cedarwood), březule vonné a myrhy (Myrrh). Tato směs podporuje pocit ukotvení, jasnosti a pohodlí a opravdu usnadňuje studium.

Esenciální olej KidScents® DreamEase, Refresh a GeneYus

 

Esenciální olej KidScents® KidCare – Když skotačení skončí špatně, zlepšete dětem náladu a zažeňte slzy nanesením naší směsi esenciálních olejů KidScents KidCare na jejich pokožku. Tato chladivá a relaxační kombinace esenciálního oleje z jedle obrovské (Grand Fir), kajeputu (Tea Tree)elemi poskytuje zklidňující vůni a podporuje vzhled zdravé pokožky. Po nanesení děti pořádně obejměte!

Esenciální olej KidScents® KidPower – Přiznejme si, že život může být někdy pro děti obrovský a strašidelný, což znamená, že potřebují malou pomoc, aby objevily sílu uvnitř sebe. KidPower je jedinečná, každodenní směs vytvořená tak, aby pomohla inspirovat pocit sebedůvěry, odvahy a pozitivity doma, ve škole či na hřišti. Naneste směs KidPower na zápěstí nebo zátylek vašich dětí, abyste je inspirovali, motivovali a povzbudili k tomu, že je každý den skvělý. Směs můžete nanášet každý den na podporu pocitu odvahy a inspirování pozitivity, což dětem pomůže nalézt sílu uvnitř!

Esenciální olej KidScents® TummyGize – Olej KidScents TummyGize slibuje relaxační vůni, kterou je skvělé použít, když se vaši nejmenší cítí neklidní a znepokojení. Tuto exkluzivní směs lze nanést přímo na bříško pro vůni, která pomůže podpořit příjemnou atmosféru. Je pečlivě namíchanou směsí oleje z máty peprné (Peppermint), mandarinky (Tangerine)zázvoru (Ginger) a má přirozeně uklidňující vůni, která může vašim nejmenším pomoci přinést pocit klidu.

Esenciální olej KidScents® KidCare, KidPower a TummyGize

 

Jaké oleje KidScents® jsou ve vaší rodině oblíbené? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.