Eterinių aliejų gidas vaikams

0 01/06/2022 - NAMAI, Vaikai, YL produktai, YOUNG LIVING

„Young Living“ nariai naudoja eterinius aliejus ir eteriniais aliejais praturtintus produktus įvairiausiais būdais: grožio rutinoje, namų valymui bei siekdami atsipalaiduoti – pavyzdžiui, tam tinka masažo aliejai bei aliejų derinimas asmeninių kvepalų susikūrimui.

Kas liečia mūsų jauniausius aliejų vartotojus, mes žinome, kad prieš naudojant aliejus mažiesiems, juos būtina skiesti, jog apsaugotume jautrią odą. Svarbu aliejus patogiai laikyti, kad prireikus jie būtų po ranka. Taip pat būtina naudoti vaikams nekenksmingus ingredientus, siekiant užtikrinti, jog viskas – nuo namų darbų ruošimo iki ėjimo vakare miegoti – vyktų sklandžiai.

Žinodami visus šiuos niuansus, sukūrėme išskirtinę vaikams skirtų aliejų liniją „KidScents®“. Šiame tinklaraščio įraše rašysime apie mūsų mėgstamiausius eterinius aliejus vaikams, paaiškinsime, kaip geriausiai tepti vaikų odą mūsų „KidScents®“ linijos gaminiais. Tad nieko nelaukę pradėkime!

Mama ir tėtis laiko savo du mažus vaikus ir šypsosi laukuose

 

Ar galima vaikų odą tepti eteriniais aliejais?

Kalbant apie eterinius aliejus vaikams, yra daugybė fantastiškų aliejų. Tačiau visada svarbu būti atsargiems, kai aliejai naudojami išoriškai, kad vaikų jautrūs organizmai galėtų prie jų priprasti palengva. Kalbant apie eterinių aliejų saugumą, skiedimo santykis gali skirtis, tačiau naudojant mūsų specialiai sukurtą „KidScents®“ kolekciją kartu su drėkinančiu baziniu aliejumi, tokiu kaip Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex yra pats geriausias būdas sumažinti bet kokią galimybę dėl dirginimo ar alerginės reakcijos.

Papildomi aliejai, kuriuos jau galbūt turite savo namuose, yra ricinos aliejus, saulėgrąžų aliejus ir kokosų aliejus, kurie visi laikomi pakankamai švelniais, kad juos būtų galima naudoti vaikų odai kartu su „Young Living“ eteriniais aliejais vaikams.

Kaip turėčiau skiesti „KidScents®“ eterinius aliejus vaikams?

  • KidScents® DreamEase – Rekomenduojamas naudojimas 2–12 metų vaikams. Tepkite pageidaujamoje vietoje pagal poreikį. Esant odos jautrumui, praskieskite 10 lašų šio aliejų mišinio su 10 ml bazinio aliejaus „Young Living V-6®“.
  • KidScents® GeneYus – Rekomenduojamas naudojimas 2–12 metų vaikams. Tepkite pageidaujamoje vietoje pagal poreikį. Esant odos jautrumui, praskieskite 15 lašų šio aliejų mišinio su 10 ml bazinio aliejaus „Young Living V-6®“.
  • KidScents® KidCare – Rekomenduojamas naudojimas 2–12 metų vaikams. Tepkite pageidaujamoje vietoje pagal poreikį. Jei oda jautri, atskieskite pagal poreikį su baziniu aliejumi „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“.
  • KidScents® KidPower – Rekomenduojamas naudojimas 2–12 metų vaikams. Tepti priemonę gali tik suaugęs asmuo ar vaikas, prižiūrint suaugusiajam asmeniui. Tepkite pageidaujamoje vietoje pagal poreikį. Esant odos jautrumui, praskieskite 5 lašus šio aliejų mišinio su 10 ml bazinio aliejaus „Young Living V-6®“.
  • KidScents® Refresh – Rekomenduojamas naudojimas 2–12 metų vaikams. Tepkite pageidaujamoje vietoje pagal poreikį. Esant odos jautrumui, praskieskite 15 lašų šio aliejų mišinio su 10 ml bazinio aliejaus „Young Living V-6®“.
  • KidScents® TummyGize – Rekomenduojamas naudojimas 2–12 metų vaikams. Tepkite pageidaujamoje vietoje pagal poreikį. Esant odos jautrumui, praskieskite 15 lašų šio aliejų mišinio su 10 ml bazinio aliejaus „Young Living V-6®“.

Visas „KidScents®“ aliejų asortimentas su „Feather the Owl“ garintuvu ir spalvinimo pieštukais

 

Koks galimas YL „KidScents®“ eterinių aliejų pasirinkimas?

„KidScents® DreamEase“ aliejų mišinys – padėkite mažyliui atsipalaiduoti prieš miegą su šiuo aliejų mišiniu. Prieš popiečio ar nakties miegą tiesiog pamasažuokite odelę šiuo raminančio aromato aliejų mišiniu.
​ „KidScents® DreamEase“ sudėtyje yra įvairių aliejų, kurie nuteikia ramesniam, gilesniam miegui. Patepus mišiniu „DreamEase“ odą, jūsų vaikui bus lengviau atsipalaiduoti dienos pabaigoje.

„KidScents® Refresh“ aliejų mišinys – švelnus eukaliptųkvapiųjų burserų aliejų ir„Young Living R.C.®“ eterinių aliejų mišinio aromatas padeda palaikyti normalų, lengvą kvėpavimą. „KidScents® Refresh“ gaminys skirtas 2 metų ir vyresniems vaikams – galima tiesiai tepti krūtinę ir kaklą. Šis aromatas skatina malonų, gaivų nusiteikimą ir padeda pasijusti geriau, esant nemaloniems pojūčiams. Tinka inhaliacijoms – natūralus, atpalaiduojantis, raminantis kvapas užtikrins ramesnį kvėpavimą.

„KidScents® GeneYus“ eterinių aliejų mišinys – „Young Living“ supranta, kad vienas sunkiausių darbų, tenkančių tėvams, gali būti užtikrinti, kad vaikai gebėtų nurimti ir susikoncentruoti atliekant užduotis, pavyzdžiui, namų darbus. Šiomis situacijomis pravers aliejų mišinys „KidScents® GeneYus“. Naudokite aliejų mišinį „KidScents® GeneYus“, jei jūsų vaikai atlieka namų darbus ar ruošia projektus ir jiems reikia susikaupti. Sudėtyje yra žemės kvapo kedrų, kvapiųjų burserų ir miramedžių eterinių aliejų, kurie sukuria harmonizuojantį, minčių aiškumą skatinantį aromatą, todėl mokytis tampa daug lengviau.

„KidScents® DreamEase“, „KidScents® Refresh“, ir „KidScents® GeneYus“ eteriniai aliejai

 

„KidScents® KidCare“ eterinis aliejus – kai pašėlę vaikų žaidimai nueina kiek per toli, praskaidrinkite vaikų nuotaiką, patepę jų odą „KidScents KidCare“ eterinių aliejų mišiniu. Vėsinantis, raminantis kaliforninių kėnių, arbatmedžių ir kvapiųjų kanarių derinys veikia atpalaiduojamai ir padeda palaikyti sveiką odą. Patepę šiuo mišiniu savo atžalos odą, nepamirškite apkabinimo!

„KidScents® KidPower“ eterinis aliejus – tiesa tokia, kad kartais pasaulis vaikams atrodo didelis ir gąsdinantis, ir jiems reikia šiek tiek pagalbos atrasti savo vidinę jėgą. „KidPower“ – tai unikalus, kasdienio naudojimo mišinys, skirtas paskatinti vaikų pasitikėjimą savimi, drąsą ir pakilią nuotaiką namuose, mokykloje ar žaidimų aikštelėje. Patepkite „KidPower“ mišiniu vaiko riešus ar sprandą, kad įkvėptumėte daugiau motyvacijos. Galite šį gaminį naudoti kasdien, kad vaikas jaustųsi drąsiau ir pozityviau.

„KidScents® TummyGize“ eterinis aliejus – „KidScents TummyGize“ sudėtyje – raminantis mišinys, kuris puikiai tinka, kai jūsų mažylis yra neramus ir jaučia diskomfortą. Šis išskirtinis mišinys gali būti naudojamas tiesiai ant pilvuko – aromatas padės sukurti raminančią aplinką. „TummyGize“ sudėtyje – rūpestingai sumaišyti pipirmėčių, mandarinų ir imbierų eteriniai aliejai, todėl jo natūraliai raminantis aromatas gali padėti jūsų mažyliui pajusti ramybę.

„KidScents® KidCare“, „KidScents® KidPower“, ir „KidScents® TummyGize“ eteriniai aliejai

 

Kurie „KidScents®“ aliejų mišiniai mėgstami jūsų šeimos narių? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,