Eterinio aliejaus grynumo testavimas – YL „Seed to Seal®“ standartų vadovas

0 29/06/2022 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Standartai ir sauga

Kai kalbame apie YL eterinius aliejus, kokybė ir grynumas yra patys svarbiausi.  Didėjant eterinių aliejų populiarumui pasaulyje, vis daugiau žmonių nori patikrinti savo mėgstamiausių aliejų grynumą savo namuose. Šiame įraše dalinsimės patarimais, kaip sėkmingai patikrinti eterinių aliejų grynumą, paaiškinsime galimas išimtis ir papasakosime YL „Seed to Seal®“ kokybės standartų istoriją. Tad pradėkime!

Seed to Seal logo® with lavender fields

Kodėl eterinių aliejų grynumas yra svarbus?

Kalbant apie eterinių aliejų grynumą, ne visi aliejai yra lygiaverčiai. Kai kurie iš jų yra abejotinos vertės dėl pridedamos sintetikos, teršalų ar pigių užpildų, o kiti gaminami naudojant neetišką gamybos praktiką, o tai gali įtakoti aliejaus kokybę ir saugumą. Jeigu norite būti įsitikinę, kad jūsų perkamų produktų sudėtyje yra kokybiški ingredientai, mes siūlome susisiekti su BRAND partneriais, dalyvauti prisijungimo renginiuose arba sekti socialinius tinklus, siekiant daugiau sužinoti apie kompaniją.

Kaip „Young Living“ užtikrina, kad jų eteriniai aliejai yra aukštos kokybės?

Mes, „Young Living“, sukūrėme ir laikomės eterinių aliejų pramonėje pirmaujančio standarto ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti plačią eterinių aliejų ir eteriniais aliejais praturtintų produktų, per „Seed to Seal“ programą atkeliavusių tiesiai iš gamtos, pasiūlą.
„Seed to Seal“ yra kokybės įsipareigojimas, kurį sudaro trys pakopos: ištekliai, žinios ir standartai. Ištekliai užtikrina, kad „Young Living“ naudoja produktus tik iš patikrintų korporacijos ūkių, partnerių ūkių ir „Seed to Seal“ sertifikuotų tiekėjų, kurie yra išsamiai tikrinami; žinios reiškia pažangiausius metodus, kurie naudojami sukurti naujiems produktams ir užtikrinti puikią kokybę. Galų gale, standartai reiškia „Young Living“ pasiryžimą būti atsakingu verslu – nuo tvarių augalų tiekimo iki pagalbos vietos bendruomenėms ir aplinkosaugos bei kitų įstatymų laikymosi.

Sourcing, Science & Standards pillars with woman working in field

Kaip galite patikrinti savo eterinių aliejų grynumą namie?

Jeigu svarstote, kaip patikrinti eterinių aliejų grynumą, yra keletas paprastų metodų, pvz. naudojant popierių, kuriuos galite išbandyti namie. Norėdami atlikti savo eterinių aliejų grynumo testą, viskas ko jums reikia yra popieriaus lapas ir jūsų mėgstamiausi aliejai, tačiau mes rekomenduojame padengti darbo paviršių sviestiniu popieriumi arba aliuminio folija, siekiant jį apsaugoti nuo bet kokio aliejų pratekėjimo. Norėdami atlikti testą, užlašinkite vieną lašelį aliejaus ant popieriaus ir leiskite jam visiškai išdžiūti, tai turėtų trukti apie 30 – 45 minutes. Jeigu aplink išdžiūvusį aliejų susidaro riebalų ratas, tai rodo, jog eterinis aliejus buvo praskiestas su kita substancija ir nėra grynas. Jeigu lapas yra visiškai sausas ir palietus nesijaučia jokių riebalų, labai tikėtina, kad jūsų aliejus yra grynas ir aukštos kokybės.

Ar yra kokių išimčių, kai testuojamas eterinių aliejų grynumas?

Tikrinant eterinių aliejų kokybę, yra keletas išimčių šiam „popieriaus testui“. Pavyzdžiui, „Young Living“ citrusiniai aliejai yra distiliuojami naudojant šalto spaudimo metodą, o tai reiškia, jog nedidelis kiekis vaško ištirpsta aliejuje proceso metu. Kadangi vaško negalima pašalinti nenaudojant cheminių preparatų, jis lieka, siekiant užtikrinti maksimalų grynumą. Kiti aliejai, tokie kaip pankolių greičiausiai nepraeitų testo dėl natūralių sudėtyje esančių riebalų, tuo tarpu mišiniai, tokie kaip Valor® paliks žymę, nes jie yra praskiesti baziniu aliejumi. Kadangi šios išimtys gali būti labai sudėtingos, tai rodo, jog geros reputacijos eterinių aliejų kompanijos pasirinkimas yra svarbus nuo pat pradžios.

Jeigu svarstote apie apie eterinių aliejų pirkimą ir norite įsitikinti, kad jūsų perkami produktai yra aukštos kokybės, daugiau apie mūsų „Seed to Seal“ standartus galite sužinoti čia.

Lavender, Fennel, and Valor® essential oils with sheet of paper and glass dropper

Ar kada nors bandėte patikrinti eterinių aliejų grynumą namie? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,