Veido joga 101: jūsų raktas į jaunatvišką, švytinčią odą

0 23/10/2023 - GROŽIS, Odos priežiūra

Įtemptame, nors pilnaverčiame gyvenime dažnai pamirštame apie esminį rūpinimosi savimi aspektą – savo veidą. Taip, perskaitėte teisingai! Jūsų veidas, kuriame yra daugiau nei 50 sudėtingų raumenų, taip pat nusipelno meilės. Nors religingai treniruojame sporto salėje savo kūną, mūsų veido raumenys dažnai lieka apleisti. O kas, jei pasakytume, kad yra sprendimas, kuris ne tik pagyvina veido raumenis, bet ir skatina jaunatvišką bei spindinčią veido spalvą? Sveiki atvykę į veido jogos ir eterinių aliejų pasaulį!

Kas yra veido joga?

Veido joga yra senovinė praktika, kurios šaknys yra tradicinėje jogoje ir kinų medicinoje. Tai holistinis požiūris į odos priežiūrą, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas veido ir kaklo raumenų mankštai. Švelniai stimuliuodami šiuos raumenis galite sumažinti įtampą, pagerinti kraujotaką ir netgi sumažinti senėjimo požymius. Atsisveikinkite su tomis smulkiomis linijomis ir raukšlėmis ir džiaukitės savo jaunatviška, spindinčia veido oda!

Image of a woman doing facial yoga.

               

Kaip atlikti veido jogą

Dabar, kai jus suintrigavome, pasinerkime į veido jogos „kaip“. Tai daug lengviau nei jums atrodo! Štai keletas paprastų patarimų, nuo kurių galite pradėti:

  • Antakių tiesinimas: padėkite rodomuosius pirštus virš savo antakių. Švelniai spauskite, braukdami pirštais į išorę (link ausų), lygindami antakių linijas.
  • Skruostikaulių pakėlimas: pirštų pagalvėlėmis švelniai tapšnokite savo skruostikaulius. Palengva padidinkite tapšnojimo greitį, taip skatinamas kraujo tekėjimas ir veidas atrodo kaip panaudojus natūralius skaistalus.
  • Žandikaulio linijos išryškinimas: išsižiokite tarsi sakytumėte O raidę ir įsivaizduokite, jog liečiate lūpomis savo žandikaulio liniją. Šis pratimas stangrina žandikaulį ir padeda sumažinti suglebimą.

Atminkite – svarbiausia pastovumas. Kasdien skirkite 10–15 minučių veido jogai, geriausia ryte arba vakare, kai turite šiek tiek laiko atsipalaiduoti. Raskite ramią vietelę, kur galėsite sutelkti dėmesį į save ir netrukus pastebėsite teigiamus odos pokyčius.

Eterinių aliejų vaidmuo

O dabar pakylėkime jūsų veido jogos rutiną su eteriniais aliejais į kitą lygį. Šie koncentruoti augalų ekstraktai jau šimtmečius yra naudojami odos priežiūrai. Štai kaip jie gali praturtinti jūsų veido jogos kelionę:

  • Atsipalaidavimas ir maitinimas: eteriniai aliejai, tokie kaip „Lavender“ levandų, „Geranium“ pelargonijų, „Rose“ rožių bei „Frankincense“ bosvelijų kvepia raminančiai ir pasižymi odai naudingomis savybėmis. Šių nuostabių aromatų įkvėpimas praktikuojant veido jogą gali sustiprinti jūsų bendrą patirtį, padėti jums pajausti atsipalaidavimą.
  • Eterinių aliejų įtraukimas: norėdami įtraukti eterinius aliejus, pradėkite nuo bazinio aliejaus, tokio kaip „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“. Įlašinkite keletą lašų savo pasirinkto eterinio aliejaus ir gerai išmaišykite. Tepkite šiuo mišiniu veidą prieš pradėdami savo veido jogos rutiną. Švelnus masažas pagerins įsisavinimą ir padidins teikiamą naudą.

YL patarimas: nepamirškite tinkamai atskiesti eterinių aliejų siekiant išvengti odos reakcijų. Jeigu dėl to nerimaujate – atlikite odos lopinėlio testą. Vidinę rankos dalį patepkite nedideliu kiekiu eterinio aliejaus ir palaukite iki 2 valandų dėl bet kokios neigiamos reakcijos.

Image of Lavender, Geranium, Rose, and Frankincense essential oils surrounded by petals.

               

Priemonių įtraukimas į veido jogą

Pakylėkite savo veido jogos rutiną įtraukę keletą paprastų įrankių. Šie įrankiai gali padėti sustiprinti pratimų veiksmingumą, jūsų oda po jų jausis atsigavusi.

  • „Gua Sha“: šis antikinis kinų įrankis, dažniausiai pagamintas iš rožinio kvarco, žinomas dėl savo savybės stimuliuoti odą. Pasitepus eteriniu aliejumi, švelniai braukite gua sha įrankį per veidą, skatindami atsipalaidavimą ir aliejaus įsisavinimą.
  • Masažas su arbatiniu šaukšteliu: griebkite atšaldytą arbatinį šaukštelį iš savo virtuvės ir panaudokite savo odos priežiūrai. Lenktu kraštu švelniai masažuokite veidą ir mėgaukitės gaivia ir spindinčia oda. Kartu su eteriniais aliejais tai tarsi pačių pasidaryta „DIY“ SPA procedūra.

Image of a woman using gua sha tool.

               

Derindami veido jogą su eterinių aliejų magija jūs leidžiatės į kelionę link savo spindinčios odos. Taigi, suteikite sau nusipelnytos priežiūros ir stebėkite, kaip jūsų oda transformuojasi į spindintį stebuklą. Jūsų veidas jums padėkos, taip pat ir jūsų siela.

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,