6 smagūs būdai naudoti eterinius aliejus vaikams

0 07/07/2022 - Uncategorized @lt, Vaikai, YL produktai

Kas liečia eterinius aliejus, „Young Living“ supranta, kaip svarbu sukurti produktus, kuriais galėtų mėgautis visa šeima. Jeigu patys esate entuziastingi eterinių aliejų naudotojai, greičiausiai norėsite savo mažuosius supažindinti su „Young Living“ kolekcija. Mes kalbėsime apie kai kuriuos iš vaikams draugiškos „KidScents®“ linijos favoritų, taip pat paaiškinsime, kaip saugiai naudoti atskiestus eterinius aliejus vaikams.

1. Pasaldinkite jų vakaro rutiną su „KidScents® DreamEase Roll-On“

Jeigu ieškojote eterinių aliejaus mišinio, kuris skleistų raminantį aromatą, kai jūsų vaikas eina miegoti KidScents® DreamEase rutulinis eterinis aliejus yra tai, ko jums reikia. Jo sudėtyje yra levandų ir tauriųjų didramunių aliejų, šiuo išskirtiniu mišiniu galite perbraukti vaiko pėdas ar krūtinę dėl raminančio aromato, kuris puikiai dera su jų vakarine nusiraminimo rutina. Naudodami „DreamEase“ jūs galite sukurti ramią miego rutiną tiek sau, tiek mažyliui, žinodami, jog jis užmigs su šypsena.

2. Praturtinkite namų darbų ruošimo laiką su „KidScents® GeneYus Roll-On“

Kai mes galvojame apie geriausius eterinius aliejus vaikams, pirmiausiai į galvą šauna KidScents® GeneYus Roll-On. Jeigu norite įvesti daugiau rimties namų darbų ruošimo metu, bandykite patepti šį lengvai transportuojamą ir itin paprastą naudoti aliejų mišinį ant savo vaiko riešų ar pečių. „KidScents GeneYus“ sudėtyje yra daugiau nei 15 skirtingų eterinių aliejų, jis skirtas vaikų poreikiams patenkinti, išraiškingas aromatas padeda sukurti gaivią aplinką, kurioje jie gali daug geriau susikoncentruoti, kai ruošia namų darbus.

KidScents® DreamEase Essential Oil & KidScents® GeneYus Roll-On with colouring pencils and child dressed in costume

3. Suteikite nusiraminimą ir padėkite nurimti su „KidScents® KidCare Roll-On“

Nesvarbu, kokie suaugę gali atrodyti jūsų vaikai, visada gerai turėti raminantį kvapą po ranka, ypač jeigu jūs mėgaujatės veikla lauke. Sudėtyje – arbatmedžių ir kvapiųjų kanarių eteriniai aliejai, mūsų KidScents® KidCare Roll-On yra raminančio aromato ir gali būti tepamas ant odos, kai reikia. Geriausią rezultatą pasieksite, kai patepę šiuo mišiniu savo atžalos odą, jį apkabinsite!

4. Tegul jūsų mažylis išlaisvina savo vidinę jėgą su „KidScents® KidPower Roll-On“

Kas liečia odos tepimą vaikams, mums patinka mūsų KidScents® KidPower Roll-On kvapas, taip pat drąsos, pasitikėjimo ir pozityvumo jausmai, kuriuos šis aliejų mišinys padeda sukurti dėl savo unikalaus aromato. Sudėtyje – arbatmedžių ir pelargonijų eteriniai aliejai, mūsų „KidScents KidPower“ aliejų mišinys gali būti tepamas ant jūsų vaiko riešų, taip padedant jam surasti jo vidinę jėgą, kai reikia įveikti iššūkius namie, mokykloje ar žaidimų aikštelėje!

KidScents® KidCare Essential Oil & KidScents® KidPower Roll-On with child in flowery field

5. Palengvinkite diskomforto jausmus su „KidScents® Refresh Roll-On“

Kai jūsų mažyliui užsikemša nosytė, prisiminkite mūsų KidScents® Refresh Roll-On ir mėgaukitės jo atpalaiduojančiu aromatu. Šis švelnus eukaliptų, kvapiųjų burserų ir Young Living R.C.® gali būti tepamas tiesiai ant krūtinės ar gerklės, gaivus aromatas padeda palaikyti normalų, lengvą kvėpavimą.

6. Sukurkite raminančią atmosferą su „KidScents® TummyGize Roll-On“

Jeigu jūsų mažylis jaučia diskomfortą, naudokite mūsų KidScents® TummyGize Roll-On. Sudėtyje esantys eteriniai aliejai padeda palaikyti komfortišką atmosferą dėl savo raminančio aromato, „TummyGize“ gali būti tepamas tiesiai ant pilvuko. „KidScents TummyGize“ esantys pipirmėčių, mandarinų ir imbierų eteriniai aliejai užtikrina, kad kai vaikai nurimsta, visiems pasidaro lengviau.

  KidScents® Refresh Essential Oil & KidScents® TummyGize Roll-On with mother and child cuddling

Galų gale, labai svarbu paminėti, kad supažindinant vaikus su eteriniais aliejais, būtina žinoti apie eterinių aliejų saugumą, tinkamą skiedimą ir jautrumą saulei. Rekomenduojame pasikonsultuoti su sveikatos specialistu prieš pradedant naudoti eterinius aliejus vaikams išoriškai ir skaityti jų individualias pakuotes dėl naudojimo instrukcijų.

Ar išbandėte kurį nors iš mūsų naujų „KidScents® Roll-Ons“? Parašykite komentaruose žemiau arba susisiekite su mumis mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,