Rozjasněte váš den díky sedmi esenciálním olejům Young Living

1 03/02/2020 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, Produkty YL, Videa, YOUNG LIVING, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Dejte stranou chladné, tmavé dny, vpusťte dovnitř slunce a užijte si trochu velice zaslouženého času pro sebe. Odpočiňte si a doplňte síly s vašimi oblíbenými esenciálními oleji Young Living. Je čas napustit si vanu, zapnout difuzér a dopřát si trochu péče o sebe sama. Naučte se, jak sami sebe ocenit díky těmto snadným návrhům.

 

Zpomalte

Moderní život vám může v těch nejlepších chvílích připadat hektický. Místo nekonečných seznamů úkolů a zdlouhavého dojíždění udělejte krok zpět a udělejte si chvilku pro sebe. Chopte se současnosti, odmítněte dělat věci automaticky a udělejte si více času sami na sebe! Esenciální oleje jsou snadným způsobem, jak proměnit váš každodenní režim. Poskytnou vám chvíle blaženosti a uvědomíte si krásu maličkostí v životě, ze kterých máte radost.

Vyzkoušejte: Kápněte kapku směsi esenciálních olejů Sacred Mountain na konečky prstů, vnímejte olej z ylang ylang a z jehličnatých stromů a jemně vmasírujte do spánků. Zhluboka dýchejte a nechte obavy rozplynout se.

Perfektní hýčkání

Sice není zrovna sezóna sandálů, ale ujistěte se, že vašim chodidlům dopřejete péči po celý rok. Vykročte tou správnou nohou a hýčkejte se díky koupeli na nohy s vašimi oblíbenými esenciálními oleji Young Living.

Vyzkoušejte:  Domácí koupel na nohy

Přísady:

  • 100 g soli Epsom
  • 2 kapky esenciálního oleje Copaiba
  • 2 kapky esenciálního oleje Spearmint
  • Teplá voda

Pokyny:

  1. V misce smíchejte sůl Epsom a esenciální oleje.
  2. Směs přidejte do teplé vody.
  3. Udělejte si pohodlí, odpočívejte a nechte vaše chodidla ve vodě 15–30 minut.

Péče a spojení

Přijměte JOMO (Joy of Missing Out, radost z toho, že nám něco uniká) tak, že zavřete sociální sítě a e-maily a najdete si více času na to, abyste se o sebe starali a spojili se sami se sebou a s vašimi milovanými. Jedním z návrhů může být uvařit si zdravé jídlo, projít se venku nebo se jednoduše sejít s přítelem a popovídat si.

Vyzkoušejte: Vypněte počítač, vlezte si pod teplou deku a začtěte se do nové knížky. Rozptylujte směs Stress Away a proměňte vaši ložnici v klidné, lázeňské útočiště prostoupené vůní limetky a vanilky.

Vychutnejte si zákusek

 

Kdo si nedá rád zákusek nebo jinou dobrotu? Esenciální oleje na vaření z řady Plus od Young Living můžete přidat do vašich zákusků, abyste jim dodali trochu chuti navíc. Začněte s našimi nejoblíbenějšími oleji, jako je olej Lemon+, Orange+ nebo Cinnamon Bark+.

Vyzkoušejte: Pro dávku ovocné chuti přidejte esenciální olej Tangerine+ do vody a můžete vyrazit! Nebo můžete prostoupit váš domov nádhernými, sladkými vůněmi díky našim speciálním směsím do difuzéru vonícím po sladkých dobrotách.

Jděte na čerstvý vzduch

Zůstáváte doma, když je venku zima? Navzdory tomuto instinktu může být procházka venku, čerstvý vzduch a propojení s přírodou přesně to, co potřebujete. Shinrin-yoku, nebo-li „lesní koupel, lesní terapie“ pochází z Japonska a představuje malé procházky lesem, které vám pomohou k tomu, abyste se znovu propojili s přírodou.

Vyzkoušejte: Než půjdete ven, kápněte kapku esenciálního oleje Hinoki na zápěstí pro zemitou vůni, která vám dodá energii. Tento olej, který pochází z „Pěti posvátných stromů oblasti Kiso“, se destiluje parou a pochází z Japonska.

Užívejte si jednoduché věci

Když přijdete domů, zklidněte se díky vaší oblíbené hudbě. Nechte tóny převzít kontrolu a vytvořte si relaxační večerní režim, na který se budete těšit. Rozptylujte esenciální oleje nebo je nastříkejte nebo nakapejte na vaše pulsní body, což vám pomůže zastavit se a zcela si odpočinout.

Vyzkoušejte: Přidejte několik kapek směsi esenciálních olejů Peace & Calming® do láhve s rozprašovačem naplněné vodou a nastříkejte směs na polštář. Užijte si jemnou, sladkou vůni esenciálního oleje z ylang ylang, pomeranče, mandarinky, pačuli a vratiče modrého pro snadný rituál před spaním, ke kterému se budete vracet.


Jakými esenciálními oleji Young Living se odměníte?

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.