Vše, co potřebujete vědět o esenciálním oleji Rose

1 10/02/2020 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Zastavte se a přivoňte si k oleji Rose. Zapomeňte tento Valentýn na květiny a udělejte někomu výjimečnému radost sladkou vůní, které si bude navždy vážit. Růže, které oslavoval Shakespeare i milenci, po staletí symbolizovaly lásku, vášeň a touhu. Tady je vše, co potřebujete vědět o vzácném esenciálním oleji Rose.

  1. Na světě existuje více než 16 000 druhů růží

Zamilujte se do této smyslné vůně. Díky tomu, že na světě existuje více než 16 000 druhů, je růže oblíbená po staletí. Olej Rose společnosti Young Living se extrahuje z druhu Rosa Damascena. Tato překrásná květina roste ve velkém množství převážně v Bulharsku a Turecku. Pravděpodobně pochází z Blízkého východu, kde byla růžová voda i olej z růže oblíbeným lékem. Údajně pomáhaly k hojení jizev a také se používaly jako vůně.

  1. Růže je královnou esenciálních olejů

Říká se, že je růže královnou esenciálních olejů. Možná kvůli tomu, že je spojována s královskou rodinou. Dnes je národní květinou Anglie tudorovská růže. Tento olej je také jedním z nejdražších olejů na trhu. Na jednu lahvičku esenciálního oleje je třeba obrovské množství okvětních lístků. K vydestilování 0,5 kg esenciálního oleje Rose se použije 2 000 kg okvětních lístků růže. Tento svůdný olej je tak koncentrovaný, že vám stačí opravdu málo, abyste vytvořili lákavou vůni.

  1. Růžová voda je starověkým zkrášlovacím rituálem

Rozmazlete tento měsíc někoho výjimečného. Jednoduše přidejte jednu nebo dvě kapky do destilované vody, abyste vytvořili jemně vonící růžovou vodu. Říká se, že staří Egypťané používali růžovou vodu při jejich zkrášlovacích rituálech. Jemně ji nanášeli na obličej pro zklidňující ošetření pleti. Kleopatra, která byla považována za jednu z nejkrásnějších žen této doby, se prý pravidelně koupala v růžové vodě. Shakespeare ve svém díle Antonius a Kleopatra poznamenal, že egyptská královna dokonce růžovou vodou navoněla lodě z cedrového dřeva.

  1. Otevírá srdeční čakru

Vylepšete tento Valentýn náladu, když darujete esenciální olej Rose, který pomůže otevřít srdeční čakru. Ať jste sami nebo máte partnera, říká se, že tato vůně má jednu z nejvyšších duchovních frekvencí ze všech esenciálních olejů. Tento honosný olej je ideální k tomu, abyste vašim milovaným ukázali, že vám na nich záleží. Někteří lidé věří, že otevření čtvrté čakry pomáhá vytvořit bezpodmínečnou lásku, probouzí lásku k sobě samému, péči o sebe sama a soucit.

  1. Víceúčelový zkrášlovací zachránce

Získejte si jejich srdce díky jedinečné péči o pokožku a o tělo. Existuje spousta způsobů, jakými si tento olej užít od hlavy k patě. Kápněte jednu nebo dvě kapky do neutrálního hydratačního krému, koupele nebo sprchového základu pro jemně vonící hydrataci. Můžete také smíchat pár kapek oleje se lžicí kokosového oleje a nanést směs na vlasy jako masku. Po 15 minutách umyjte teplou vodou pro jemné, hebké vlasy. Pro suchou pokožku v zimě noste v tašce a naneste na nehtovou kůžičku pro okamžitou péči.

  1. Růže otto a silice růže využívají odlišného postupu

Mnoho lidí si plete růži otto se silicí růže. Liší se tím, že mají odlišný postup výroby oleje. Růže otto využívá parní destilaci a silice růže využívá metodu extrakce rozpouštědlem. Metoda extrakce produkuje více oleje s výraznější vůní, který je oblíbený v parfumeriích. Růže otto má lehčí, přirozenější a jemnější vůni. Tato blažená a výrazná vůně je perfektní pro zakončení jakéhokoli vzhledu.

Máte další otázky o esenciálním oleji Rose? Jsme tu pro vás!

Jak mohu olej Rose zařadit do mého zkrášlovacího režimu?

Existuje spousta způsobů, jak tento luxusní olej použít. Můžete zkusit použít olej Rose ve vašem režimu péče o pleť tak, že přidáte několik kapek do vašeho neutrálního hydratačního krému, sprchového gelu, koupele nebo nosného oleje pro jemně povznášející vůni. Odpočiňte si před tím, než půjdete do postele. Zřeďte olej Rose s kokosovým olejem a vmasírujte ho do pokožky, vlasů a nehtů pro jemný nádech luxusu. Probuďte se osvěženi a s krásnou vůní.

Jak mohu použít olej Rose na obličej a tělo?

Pokud se nemůžete ponořit do požitkářské balinéské květinové koupele, olej Rose je druhou nejlepší věcí. Jednoduše přidejte několik kapek do horké koupele pro prospěch jako v lázních. Také můžete přidat jednu nebo dvě kapky do umyvadla naplněného teplou vodou pro večerní zkrášlující rituál po tom, co si vyčistíte, tonizujete a hydratujete pleť. Vmíchat jednu kapku do vašeho oblíbeného tělového mléka je také skvělý způsob, jak tento vzácný olej přidat do vašeho zkrášlovacího režimu.

Jak mohu olej Rose použít na vlasy?

Proč nezkusíte přidat pár kapek esenciálního oleje Rose do vašeho šamponu pro jemnou, neodolatelnou vůni? Nebo ho smíchejte se lžicí kokosového oleje a 15 minut masírujte do kořínků pro hebké a jemné vlasy. Také můžete esenciální olej Rose přidat do láhve s rozprašovačem naplněné teplou vodou a použít po použití kondicionéru. Nastříkejte na mokré vlasy, nechte 10 minut působit a poté opláchněte a nechte vlasy přirozeně uschnout. Vlasy budou vypadat a vonět úžasně.

Jaké jsou další výhody esenciálního oleje Rose?

Tento drahý květinový olej údajně zjemňuje a hydratuje pokožku pro přirozenou záři. Kleopatra, egyptská královna, prý růžovou vodu používala jako svůj tajný zkrášlovací rituál a celá se v růžové vodě koupala pro sladce vonící pokožku hebkou jako okvětní lístky. Tento zázračný olej má také romantické asociace a říká se, že je afrodisiakem, což je perfektní pro vylepšení nálady v Den sv. Valentýna i mimo něj.

Jak používáte esenciální olej Rose ve vašem zkrášlovacím režimu vy?

 

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.