Esenciální oleje pro psy: úžasné tipy pro vaše chlupaté kamarády

1 20/01/2020 - Domácí mazlíčci, DOMOV, Domů, Produkty YL

Pokud vlastníte domácího mazlíčka, chcete pro vašeho chlupatého kamaráda pouze to nejlepší. Díky pečlivě vytvořeným esenciálním olejům Animal Scents od Young Living můžete hýčkat vašeho domácího mazlíčka a podělit se s ním o opravdové a účinné produkty. Uvelebte se společně s vaším chlupatým kamarádem a přečtěte si našeho průvodce esenciálními oleji pro psy.

Jak na svého psa nanesu esenciální oleje?

Protože jsou psi na esenciální oleje velice citliví, bude nejlepší, když jim je pozvolna představíte tak, že je před použitím vyzkoušíte na malé části kůže. Vyhněte se lokálnímu použití u velice malých štěňat. U štěňat středního a většího plemena počkejte, až jim bude více než 8 týdnů. Obecné pravidlo pro plemena malého vzrůstu nebo plemena toy je počkat, až jim bude více než 10 týdnů. Až esenciální oleje použijete, dávejte dobrý pozor, jak se váš chlupatý kamarád chová. Pokud si nejste jistí, požádejte o radu vašeho veterináře.

Měl/a bych si promluvit s veterinářem?

Promluvit si s veterinářem může být užitečné. Můžete s ním probrat stav vašeho domácího mazlíčka. Jejich tipy zajistí, že budete při používání esenciálních olejů sebejistí. Pokud má váš chlupatý kamarád nějaké problémy, bude dobré získat více informací.

Lokální nanášení esenciálních olejů

Lokální nanášení esenciálních olejů znamená nanášet produkt na tělo vašeho domácího mazlíčka. Až budete chtít dát vašemu domácímu mazlíčkovi trochu lásky, zřeďte tyto oleje s olejem V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex. Dodržujte pokyny pro ředění uvedené na lahvičce.

Když mluvíme o ředění, věděli jste, že oleje Animal Scents jsou již předředěné? Přestože je tento pečlivě vytvořený esenciální olej jemný, můžete ho dále naředit za použití vašeho upřednostňovaného nosného oleje. Sledujte, jak bude váš domácí mazlíček reagovat, a podle toho naneste.

Jste připraveni rozmazlit vašeho chlupatého přítele? Mněte olej a nosný olej v dlaních tak dlouho, až se přestanou lesknout. Masírujte vašeho domácího mazlíčka na zádech, břiše a za ušima. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste se vyhnuli očím!

Jaké esenciální oleje Animal Scents mohu použít na mého psa?

Máme pět láskyplně vytvořených esenciálních olejů, které můžete použít k hýčkání vašich chlupatých kamarádů. Také se můžete cítit dobře při vědomí, že část výnosu z produktů Animal Scents podpoří neziskovou organizaci Vital Ground, která se věnuje ochraně přirozeného prostředí medvědů grizzly a dalších zvířat ve volné přírodě.

PuriClean

Tuto zemitou směs, která obsahuje svěží esenciální olej z citronové trávy, kajeputu střídavolistého a myrty, lze dále zředit za použití nosného oleje dle vašeho výběru. Jemně naneste na vašeho domácího mazlíčka. Dodržujte při tom pokyny uvedené na lahvičce ohledně velikosti vašeho chlupatého kamaráda.

Hlavní složky

Pet Fresh

Tato odborně vyvinutá směs je perfektní k tomu, aby váš chlupatý kamarád neustále voněl krásně. Nakapejte několik kapek směsi Pet Fresh  do velké láhve s rozprašovačem a dolijte vodou. Nastříkejte na vašeho domácího mazlíčka pro jemně sladkou a kořeněnou vůni a užijte si příjemné tóny oleje z myrhy, pačuli a oregana.

Hlavní složky

Pet Renew

Musíte se vypořádat s náročnou srstí? Pet Renew vám přijde na pomoc. Můžete ji zředit olejem V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex, abyste vytvořili směs na míru. Směs Pet Renew, obohacenou o zemitý esenciální olej z kadidlovníku, jednoduše naneste do dlaní a mněte si ruce tak dlouho, až se přestanou lesknout. Vmasírujte do srsti vašeho domácího mazlíčka, rovnoměrně vykartáčujte a užijte si radostné chvíle s vaším čtyřnohým přítelem.

Hlavní složky

Pet Care

Neexistuje nic lepšího, než pusinka od vašeho chlupatého kamaráda. Může ji však doprovázet nepříjemný zápach. Když mu napouštíte vanu, můžete použít jednu nebo dvě kapky směsi Pet Care obohacené ukotvujícím esenciálním olejem z heřmánku pravého, královského havajského santalovníku a kadidlovníku. Utřete ručníkem dosucha jako obvykle pro příjemnou, osvěžující vůni.

Hlavní složky

Inner Balance

S příchodem chladnějších dní naneste směs Inner Balance na konečky prstů a jemně namasírujte vašeho domácího mazlíčka. Užijte si mátovou směs obohacenou esenciálním olejem z máty peprné a máty klasnaté, zatímco se přitulíte k vašemu chlupatému kamarádovi. Je to snadný způsob, jak vašemu domácímu mazlíčkovi vytvořit rituál, na který se bude každý den těšit.

Hlavní složky


Jak používáte řadu Animal Scents? Dejte nám vědět v komentářích.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.