7 „Young Living“ eteriniai aliejai – kad kasdienybė būtų šviesesnė

5 03/02/2020 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Gyvenimo būdas, SVEIKA GYVENSENA, YL produktai, YOUNG LIVING

Trumpam pamirškite šaltas, tamsias dienas ir įsileiskite šviesą, jog pasimėgautumėte laiku sau. Pasitelkę mėgstamus „Young Living“ eterinius aliejus, leiskite sau atsipūsti ir atgauti jėgas. Atėjo metas atsigulti karštoje vonioje, įsijungti garintuvą ir pasirūpinti savimi. Pasisemkite idėjų, kaip palepinti save – pateikiame šias paprastas rekomendacijas.

Sulėtinkite tempą

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas retsykiais gali išties būti chaotiškas. Vietoj ilgų darbų sąrašų ir ilgų kelionių į darbą, verta šiek tiek atsipūsti ir šiek tiek laiko skirti sau. Būkite čia ir dabar. Pasakykite „ne“ gyvenimui autopiloto režimu. Ištarkite „taip“ laikui sau! Eteriniai aliejai – lengvas būdas pakeisti kasdienybę, suteikiant jai daugiau palaimingų akimirkų ir norint pajusti daugiau džiaugsmo.

Rekomenduojame: Lašelį „Sacred Mountain™“ eterinių aliejų mišinio užtepti ant pirštų galiukų – pajuskite kvapiųjų kanangų ir spygliuočių aliejų aromatų dermę, švelniai šiuo mišiniu masažuodami smilkinius. Giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, pajusdami kaip jūsų rūpesčiai ištirpsta.

Tobulų pėdų link

Nors basučių avėjimo sezonas dar neprasidėjo, tačiau rūpintis savo pėdomis dera ištisus metus. Palepinkite savo kojas – susikurkite atpalaiduojančią pėdų vonelę, naudodami mėgstamus „Young Living“ eterinius aliejus.

Rekomenduojame: Pėdų vonelė namuose

Ingredientai:

  • 100 g Epsom druskos
  • 2 lašai „Copaiba“ kopalių eterinio aliejaus
  • 2 lašai „Spearmint“ kopalių eterinio aliejaus
  • Šiltas vanduo

Instrukcijos:

  1. Mažame inde sumaišykite Epsom druską su eteriniais aliejais.
  2. Druskos mišinį įberkite į šiltą vandenį.
  3. Atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite pėdoms mirkti 15–30 minučių.

Ryšys su savimi

Trumpam ištrūkite iš socialinių tinklų ir pamirškite savo el. pašto dėžutę – raskite daugiau laiko rūpintis savimi ir artimaisiais. Išbandykite naują sveikuolišką receptą, pasivaikščiokite lauke ar tiesiog pabendraukite su senu pažįstamu… ir tai tik keletas pasiūlymų.

RekomenduojameIšjunkite nešiojamąjį kompiuterį ir jaukiai įsitaisę po antklode atsiverskite naują knygą. Garinkite „Stress Away™“ ir paverskite savo miegamąjį SPA primenančia oaze, praturtinta gaivių žaliųjų citrinų ir vanilės aromatų deriniu.

Mėgaukitės saldėsiais

Kas gi nemėgsta desertų ir saldėsių? „Young Living“ kulinarinės „Plus“ linijos eterinius aliejus galima naudoti desertų gamyboje, siekiant suteikti papildomo skonio, tačiau nepridedant kalorijų. Pradėkite išbandydami populiariausius – citrinų „Lemon+“,apelsinų „Orange+“ ar cinamonų „Cinnamon Bark+“.

Rekomenduojame: Siekdami suteikti papildomo gaivaus vaisių prieskonio, įlašinkite mandarinų eterinio aliejaus „Tangerine+“ į vandenį – ir mėgaukitės maloniu gaiviu gėrimu. O gal norite pripildyti namus saldžių aromatų, naudodami kepinių kvapą primenančius aliejų mišinius garinimui?

Būkite gryname ore

Esant vėsiems orams, tūnote namuose? Nepaisant šilumos poreikio, išeiti į lauką ir gauti gryno oro gali būti labai naudinga. Frazė „Shinrin-yoku“ arba geriau žinoma kaip „miško maudynės“ yra kilusi Japonijoje. Ji reiškia lengvus pasivaikščiojimus miške, siekiant pajusti ryšį su gamta.

Rekomenduojame: Prieš eidami į lauką, patepkite puskiparisių aliejumi „Hinoki“ riešus – mėgausitės žemišku, energizuojančiu aromatu. Šis aliejus, išgaunamas iš vieno iš „penkių sakralinių Kiso medžių“, kilusio iš Japonijos, yra distiliuojamas garais.

Mėgaukitės paprastais dalykais

Grįžę namo atsipalaiduokite, klausydamiesi mėgstamos muzikos. Leiskite, jog muzikos natos sklistų jūsų kūnu – susikurkite atpalaiduojančią vakaro rutiną, kurios kas vakarą lauktumėte. Garinkite, purkškite arba įlašinkite lašą „Young Living“ eterinio aliejaus ant pulso taškų, kad trumpam stabtelėtumėte ir iš naujo įgautumėte jėgų.

Rekomenduojame: Kodėl gi neįlašinus kelių lašų eterinių aliejų mišinio „Peace & Calming“® į purškiamą butelį, pripildytą vandens? Juo galite papurkšti virš pagalvės. Mėgaukitės subtilių kvapiųjų kanangų, apelsinų, mandarinų, pačiulių ir bitkrėslių eterinių aliejų deriniu – susikurkite malonų vakaro ritualą.

 

O kokiu „Young Living“ eteriniu aliejumi save palepinsite jūs?

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,