Rozplýváme se nad olejem Ravintsara

0 28/06/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Kvůli letnímu slunci můžeme být trochu nesví, a proto je nyní nejlepší čas na to, abychom si dopřáli osvěžující a povznášející vůni esenciálního oleje Ravintsara (kafrovník)! Tento úžasně svěží olej je srovnatelný s olejem Eucalyptus (eukalyptus), i přes jeho jemnější, lehčí a mírnější vůni a je neuvěřitelně univerzální. Je to skvělý produkt k přidání do vaší neustále se rozrůstající kolekce Young Living.

V tomto článku odpovíme na některé vaše hlavní otázky o oleji Ravintsara a zároveň vám poskytneme několik praktických tipů na nejlepší způsob, jak tento úžasný esenciální olej začlenit do vašeho každodenního režimu!

Odkud esenciální olej Ravintsara pochází?

Mocný esenciální olej Ravintsara od Young Living pochází z kafrovníku z Madagaskaru, kde si ho místní lidé vysoce cení. Stromy dorůstají výšky 20–30 metrů a olej se extrahuje pomocí destilace parou z listů a větviček stromu.

Jak olej Ravintsara voní?

Olej Ravintsara, který je vůní podobný esenciálnímu oleji Eucalyptus, slibuje svěží, čistou vůni s lehce ostrými tóny. Olej Ravintsara, který je energický i osvěžující, se dobře kombinuje s dalšími oleji, jako je olej Rosemary (rozmarýn), Black Spruce (smrk černý) a Juniper (jalovec).

 

Rosemary, Esenciální olej z rozmarýnu, smrku černého z Northern Lights, jalovce a kafrovníkuLights Black Spruce, Juniper and Ravintsara essential oils

 

Jaký je rozdíl mezi esenciálním olejem Ravintsara a Ravensara?

Přestože ve společnosti Young Living vyrábíme pouze esenciální olej Ravintsara, esenciální oleje Ravintsara a Ravensara si můžete často splést, protože mají podobné jméno. Jejich vůně jsou ve skutečnosti úplně odlišné. Zatímco olej Ravensara má celkem ovocnou a léčivou vůni, což znamená, že se dobře hodí k citrusovým olejům, jako je olej Lemon (citron), výjimečný esenciální olej Ravintsara od Young Living je mnohem lehčí a povznášející.

Jaké jsou výhody esenciálního oleje Ravintsara?

Hlavní výhodou esenciálního oleje Ravintsara je způsob, jakým jeho jemná, svěží vůně poskytuje pohodlí během změny ročního období. Ve dnech, kdy možná cítíte, že potřebujete povzbudit, sáhněte po povznášející vůni oleje Ravintsara, který vám dodá pocit probuzení.

Jak mohu esenciální olej Ravintsara použít v mém zkrášlovacím režimu?

Esenciální olej Ravintsara je neuvěřitelně univerzální, což je jeden z mnoha důvodů, proč ho tolik milujeme. Výborným způsobem, jak podpořit použití oleje Ravintsara ve vašem zkrášlovacím režimu, je například přidání 6–8 kapek oleje do teplé koupele společně s 250 g soli Epsom, což vám poskytne čisticí prožitek jako v lázních. Můžete také smíchat několik kapek s 10 ml oleje Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex pro odpočinkovou masáž, nebo můžete dokonce nanést jednu nebo dvě kapky na pulsní body a okolo výstřihu pro stimulující a oživující parfém.

 

Esenciální olej z kafrovníku

 

Jak mohu esenciální olej Ravintsara použít v prostředí domova?

Prospěch esenciálního oleje Ravintsara nekončí pouze tím, jak ho lze použít ve zkrášlovacím režimu či koupeli. K naší velké radosti funguje olej Ravintsara účinně, když se použije v rámci domácích pokojových sprejů, což z něj dělá vynikajícího společníka při cvičení jógy a při meditaci, protože podporuje pozitivní myšlenky a napomáhá k vytvoření prostředí, které podporuje soustředění. Pro vylepšení vaší příští meditace zkuste v láhvi s rozprašovačem smíchat následující oleje s vodou a nastříkat směs po pokoji, abyste vyčistili váš prostor.

Pokojový sprej pro meditaci

 

Žena meditující s esenciálním olejem z ylang ylang, levandule, eukalyptu kulatoplodého a kafrovníku

 

Jak máte v plánu začlenit esenciální olej Ravintsara do vašeho každodenního režimu? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.