Mužné vůně pro každou příležitost

0 14/06/2021 - KRÁSA, Péče o pokožku, YOUNG LIVING, Životní styl YL

V článku tohoto týdne se zaměříme na pány – je červen, měsíc, ve kterém je koneckonců v mnoha zemích Den otců. Ať tento článek čtete v naději, že rozmazlíte speciálního muže ve vašem životě díky nádherné sadě esenciálních olejů, nebo hledáte sami pro sebe mužné směsi a produkty obohacené oleji, které jsou speciálně vytvořené pro muže, jste tu správně, abyste se dozvěděli veškeré informace o nejmužnějších výtvorech společnosti Young Living!

Esenciální oleje, které zahřejí svaly

Než začnete s jakýmkoli cvičením, můžete zahřát vaše svaly pomocí esenciálních olejů a jemného protažení. Abyste probudili vaše svaly, přidejte 2 kapky esenciálního oleje Ginger, Cinnamon Bark a Clove do 15 ml vašeho oblíbeného hydratačního tělového mléka a poté si protáhněte svaly nohou a paží.

Produkt, který nahradí vaši kolínskou – esenciální olej Patchouli, Cedarwood, Northern Lights Black Spruce a Idaho Grand Fir

Jednou z nejlepších věcí na našich olejích Young Living je to, jak dobře fungují samostatně i smíchané dohromady. Pouze několik věcí je tak osobních jako osobitá vůně, takže když vytváříte vaši vlastní mužnou vůni, doporučujeme vám vyzkoušet různé kombinace, dokud nedosáhnete kombinace, která je pro vás perfektní!

Pižmový olej Patchouli (pačuli), kouřový olej Cedarwood (cedr) a utěšující oleje, jako je olej Northern Lights Black Spruce (smrk černý z Northern Lights) a Idaho Grand Fir (jedle obrovská z Idaha), poskytují magicky mužnou vůni – jednoduše zřeďte s kapkou vašeho zvoleného nosného oleje, naneste na zápěstí a krk a vyčkejte, až se vás všichni, okolo kterých projdete, začnou ptát, odkud máte vaši vábivou kolínskou!

Esenciální olej Patchouli, Cedarwood a Northern Lights Black Spruce

Produkt, který zajistí, že si užijete hladké oholení – Shutran® Shave Cream

Shutran® Shave Cream od Young Living, který obsahuje nejrůznější čisté esenciální oleje a hydratační rostliny, je jedinečným produktem, do kterého investovat, pokud toužíte po hladkém oholení. Díky kombinaci hydratačního oleje z hroznových semínek a mangového a kakaového másla poskytne pouze malé množství tohoto luxusního krému oholení bez tření a pomůže omezit pořezání a odření. Vaše pleť bude hedvábně jemná a bude nádherně vonět.

Navlhčete pokožku teplou vodou a poté v tenké vrstvě naneste na obličej malé množství krému na holení Shutran® Shave Cream. Holte po směru chloupků, žiletku často oplachujte a po oholení zklidněte pleť studenou vodou.

Shutran® Shave Cream

Produkt, který vám pomůže se večer uvolnit – esenciální olej Mister

Náš esenciální olej Mister, který byl speciálně vytvořen pro muže, poskytuje jedinečnou, dekadentní a kouřovou vůni. Tento olej, který je výrazný, osvěžující, smyslný a tajemný, slouží mužům jako perfektní představení světa Young Living, ať se ho rozhodnete darovat někomu speciálnímu, nebo uděláte radost sami sobě. Obsahuje výrazný esenciální olej Sage (šalvěj), bylinkový esenciální olej Fennel (fenykl) a zklidňující esenciální olej Lavender (levandule). Poskytuje duchovní a kořeněnou vůni.

Pro nejlepší výsledky ho zřeďte s nosným olejem dle vaší volby a naneste ho na pulsní body nebo za uši, abyste si užili chladivou a zklidňující vůni. Dalším způsobem, jakým se můžete díky tomuto fantastickému oleji uvolnit, je přidat několik kapek do láhve s rozprašovačem naplněné vodou – jednoduše ho před spaním nastříkejte na prádlo jako hluboce relaxační a vábivý sprej na polštář.

Esenciální olej Mister

Jaké mužné esenciální oleje byste chtěli přidat do vaší kolekce? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.