Kodėl vasarą pravartu naudoti kamparinių cinamonų eterinį aliejų „Ravintsara“?

0 28/06/2021 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Svaiginant vasaros saulei, gera justi gaivų kamparinių cinamonų aliejaus aromatą. Šis aliejus savo aromatu kiek primena eukaliptų aliejų, tačiau yra švelnesnis, lengvesnis ir subtilesnis. „Ravintsara“ kamparinių cinamonų eterinis aliejus – neabejotinai universalus, tad pravartu įtraukti jį į savąją aliejų kolekciją.

Šiame tinklaraščio įraše atsakysime į populiarius klausimus apie kamparinių cinamonų eterinį aliejų bei pasiūlysime rekomendacijas, kaip įtraukti šį aliejų į kasdienybę.

Kaip išgaunamas kamparinių cinamonų eterinis aliejus „Ravintsara“?

Veiksmingo poveikio „Young Living“ eterinis aliejus „Ravintsara“ išgaunamas iš kamparo medžių, augančių Madagaskare, Afrikoje. Vietiniai šį medį labai vertina. Šis medis užauga iki 20–30 metrų aukščio. Iš jo lapų ir šakelių išgaunamas aliejus naudojant garų distiliacijos metodą.

Kokiu aromatu pasižymi kamparinių cinamonų eterinis aliejus „Ravintsara“?

Kamparinių cinamonų aliejaus aromatas panašus į eukaliptų. Jis pasižymi gaiviu, šviežiu aromatu su švelniomis, pipirinėmis natomis. Šis aliejus – gaivinantis ir energizuojantis. Jis puikiai dera su „Rosemary“ (rozmarinų), „Northern Lights Black Spruce“ (juodųjų eglių) ir „Juniper“ (kadagių) aliejais.

 

Rozmarinų, Northern Lights juodųjų eglių, kadagių ir kamparinių cinamonų eteriniai aliejai

 

Kuo skiriasi aliejai „Ravintsara“ ir „Ravensara“?

„Ravintsara“ ir „Ravensara“ – tai du skirtingi eteriniai aliejai, kurie dėl panašių pavadinimų retsykiais gali būti maišomi. Tačiau „Young Living“ gamina tik „Ravintsara“ eterinį aliejų. Be to, šių aliejų kvapai ganėtinai skiriasi. „Ravensara“ aromatas – labiau vaisinis ar net vaistinis. Tad jis puikiai dera su citrusiniais aliejais, pavyzdžiui, „Lemon“ citrinų aliejumi. o „Young Living“ gaminamas „Ravintsara“ aliejus – lengvesnis ir gaivesnis.

Kokia yra kamparinių cinamonų eterinio aliejaus „Ravintsara“ nauda?

„Ravintsara“ eterinio aliejaus pagrindinis privalumas – tai atgaivą teikiantis aromatas, ypač pravartus keičiantis metų laikams. Jei pritrūko energijos, pasijuskite gaiviau, įkvėpę „Ravintsara“ aromato.

Kaip galiu įtraukti kamparinių cinamonų eterinį aliejų „Ravintsara“ į grožio rutiną?

„Ravintsara“ eterinis aliejus – nepaprastai universalus. Tai viena iš priežasčių, kodėl jis mėgstamas. Vienas būdų, kaip panaudoti šį aliejų grožio rutinoje – tai lepinimasis įlašinus 6–8 lašus aliejaus į šiltą vonią (sumaišius su Epsom druska). O kelis lašus kamparinių cinamonų aliejaus sumaišę su 10 ml bazinio aliejaus „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“, galėsite atlikti atpalaiduojantį masažą. Dar vienas panaudojimo būdas – užlašinti 1–2 lašus aliejaus ant pulso taškų ir kaklo bei krūtinės – jusite stimuliuojantį, gaivų aromatą – ir nereikės naudoti kvepalų.

 

Kamparinių cinamonų eterinis aliejus „Ravintsara“

 

Kaip galiu naudoti „Ravintsara“ kamparinių cinamonų eterinį aliejų namuose?

„Ravintsara“ eterinio aliejaus nauda neapsiriboja lepinimusi vonioje ar grožio puoselėjimu. „Ravintsara“ aliejaus galima įlašinti į kambario purškalą, kurį tiks naudoti užsiimant joga ar medituojant, kadangi šio aliejaus aromatas skatina pozityvias mintis ir padeda susikoncentruoti. Kitą kartą, prieš užsiimant meditacija, sumaišykite žemiau nurodytus aliejus purškiamame butelyje su vandeniu ir išpurkškite visą kambarį, kad atšviežintumėte patalpą.

Meditacijos kambario purškalas

 

Moteris medituoja su kanangų, levandų, rutulinių eukaliptų ir kamparinių cinamonų eteriniais aliejais

 

O kaip „Ravintsara“ eterinį aliejų į savo kasdienę rutiną įtraukti ketinate jūs? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,