Řekněte „ano“ olejům

0 07/07/2021 - KRÁSA, Vyrobte si sami

Cesta plánování svatby může být jedním z nejkrásnějších, avšak stresujících období v životě člověka. Ve společnosti Young Living jsme hrdí na to, že máme schopnost poskytnout oleje, které se hodí ke každé příležitosti a na každou událost. Jak tedy letní slunce žhne a blíží se hlavní svatební sezóna, dali jsme dohromady exkluzivní seznam směsí k použití v každé části vaší nadcházející svatby! Ať hledáte perfektní parfém pro nevěstu, poohlížíte se po kolínské, díky které se váš ženich bude cítit v nejlepší formě, nebo byste chtěli díky vhodné vůni připravit prostředí na obřad, tento článek je pro vás.

Domácí parfém s esenciálními oleji: květinová vůně pro červenající se nevěstu

Každý ví, že co se svatby týče, nevěsta je hvězdou dne. Zkuste si pro váš speciální den vytvořit stejně speciální a osobní vůni smícháním vašich oblíbených esenciálních olejů Young Living, abyste vytvořili parfém pro svatební den. Pro jedinečně letní vůni doporučujeme zkombinovat lehké, květinové oleje, díky kterým budete vonět stejně nádherně jako vaše kytice, až půjdete k oltáři. Pro maximální účinek smíchejte následující oleje s nosným olejem dle vaší volby a vklepejte směs na pulsní body, abyste si užili svatební parfém vašich snů.

Nevěsta s esenciálním olejem ze šalvěje muškátové, myrtovníku citronového a jasmínu

Domácí kolínská s esenciálními oleji: zklidňující kolínská pro ženicha

Zbavte se nervozity svatebního dne a ujistěte se, že bude ženich klidný až do líbánek za pomoci úžasné, dřevité kolínské pro svatební den. Nejen že lahvička domácí kolínské zajistí, že bude váš milovaný ženich během vašeho svatebního dne vonět sladce, představuje také skvělý dárek před obřadem, na který bude v následujících letech s láskou vzpomínat. Vyzkoušejte následující směs, abyste vytvořili magicky pižmovou vůni, kterou si zajisté zamiluje!

Postup

  1. Smíchejte oleje v lahvičce dle vaší volby. Usilujte o celkem 30–40 kapek oleje.
  2. Až budete s kombinací spokojeni, dolijte zbytek lahvičky olejem Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex.
  3. Dejte na lahvičku kuličkový aplikátor a uzávěr.
  4. Přidejte na lahvičku etiketu dle vaší volby.
  5. Směs je připravena a podle potřeby ji lze nanést na krk a zápěstí.

Ženich s esenciálním olejem ze santalovníku bílého a pepře černého

Směs esenciálních olejů na svatbu: letní slavnostní vůně, které si vaši hosté zamilují

Jak se dokončují poslední přípravy a hosté zaujímají svá místa, připravte prostředí pro den před vámi a zapůsobte na ně za pomoci této lahodné slavnostní směsi. Lehké, romantické oleje použité v této pohádkové směsi se budou snadno hodit k vašim vybraným květinám, prostoupí prostor romantikou a vytvoří perfektní atmosféru, než odříkáte vaše sliby.

Svatební květinový oblouk s esenciálním olejem Joy a olejem z meduňky, grapefruitu a levandule

Směs esenciálních olejů na oslavu: povznášející vůně na večírek

Až proběhnou veškeré formality, je čas uvolnit se a bavit se – ve vzduchu je konec konců láska! Následující květinová směs uchvátí hosty na vaší romantické svatební hostině, zahájí večírek a zajistí, že se všichni vydají na taneční parket a budou si užívat atmosféru dlouho do noci.

Večerní svatební hostina s esenciálním olejem z ylang ylang, jasmínu a bergamotu

Romantická směs esenciálních olejů: nebeské líbánky pro novomanžele

Čas před svatebním dnem může být často chaotický, takže jsou líbánky perfektní dobou na odpočinek, uvolnění a trávení hodnotného času s vaší druhou polovičkou. Použijte tuto krásnou směs, aby vás doprovázela při všem od snídaně v posteli po večeři při svíčkách nebo možná při romantické masáži, a znovu se zamilujte díky této nádherné směsi citrusových, teplých a dřevitých vůní!

Jídlo na líbánkách při svíčkách s esenciálním olejem z pačuli a pomeranče

Máte v plánu začlenit esenciální oleje Young Living do vaší letní svatby? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.