Jak používat esenciální olej Palmarosa

0 05/10/2022 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje, Všechny příspěvky

Esenciální olej Palmarosa je díky své zklidňující a stimulující vůni jasným oblíbencem milovníků kosmetiky. Olej Palmarosa je vychvalovaný pro svou schopnost oživit zdravě vypadající pokožku. Vyrábí se parní destilací rostliny Cymbopogon martini, což je jedna z několika aromatických kvetoucích trav, jež patří do čeledi lipnicovitých. Tato rostlina pochází z Indie a Indočíny a je úzce příbuzná s citronovou trávou. Poskytuje jemnou a báječně svěží vůni, kterou lze přidat do všeho od parfémů po pleťová séra.

V tomto článku vás provedeme několika našimi oblíbenými použitími esenciálního oleje Palmarosa, pomůžeme vám dozvědět se více o této lahodně sladké vůni podobné růži a poskytneme vám inspiraci, jak jej začlenit do vašeho každodenního života.

K čemu se esenciální olej Palmarosa používá?

Esenciální olej Palmarosa, který vyživuje a vyrovnává, se používá především v praktikách péče o pleť. Díky své sladké, zemité vůni a lokálním čisticím schopnostem je tento olej skvělý k začlenění do vašeho každodenního režimu, pokud chcete vaší pleti dodat zářivý a svěží vzhled. Také je skvělé použít ho společně s olejem z kajeputu (Tea Tree) k vyčištění mastné pleti a na pomoc s příležitostnými nedokonalostmi.

Esenciální olej z palmarosy

 

Jak esenciální olej Palmarosa voní?

Prominuli bychom vám, kdybyste si mysleli, že olej Palmarosa pochází z čeledi růžovitých, je však blíže spřízněný s citronovou trávou. Celkově je vůně tohoto oleje spojením dvou vůní. Poskytuje sladkou a růžovou vůni s citrusovým nádechem. Tento nádherný olej je populární volbou pro výrobu mýdel, tělových mlék a kosmetiky, protože poskytuje obecně oblíbenou vůni.

Jak lze esenciální olej Palmarosa použít při péči o pleť?

Jedním z našich oblíbených způsobů použití esenciálního oleje Palmarosa je přidání několika kapek do každodenní pleťové esence, séra, nebo hydratačního krému na pomoc s podporou zdravého vzhledu pleti. Pokud si chcete užít prospěch relaxační vůně oleje Palmarosa, zkuste ho zkombinovat s esenciálním olejem z ylang ylangbergamotu a poté přidejte olej Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex. Tuto směs lze poté použít jako zklidňující masážní olej pro zážitek jako v lázních. Zároveň vyživí vaši pokožku.

Usmívající se žena nanáší na obličej produkty pro péči o pleť

 

Jak lze esenciální olej Palmarosa použít při péči o vlasy a v koupeli?

Díky své báječně květinové vůni je olej Palmarosa fantastickým doplňkem šamponů a luxusních masek na vlasy. Jednoduše přidejte několik kapek, vmasírujte do vlasů a užijte si nádherné kadeře. Pokud jste velkým fanouškem relaxačních koupelí, zkuste zkombinovat několik kapek oleje Palmarosa s esenciálním olejem z pelargonie (Geranium)máty klasnaté (Spearmint) a použijte je společně se solí Epsom pro hluboce rozmazlující koupel.

Jaké esenciální oleje se nejlépe hodí k esenciálnímu oleji Palmarosa?

Esenciální olej z máty klasnaté, limetky, cedru, bergamotu, palmarosy, levandule, pelargonie, ylang ylang a růže

 

Jak rádi používáte esenciální olej Palmarosa? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.