Kaip naudoti imbierinių citrinžolių (palmarozų) eterinį aliejų

0 05/10/2022 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Dėl savo raminančio ir stimuliuojančio aromato citrinžolių eterinis aliejus yra tikrų tikriausias favoritas tiems, kurie dievina grožį. Giriamas už gebėjimą atjauninti sveikai atrodančią odą, imbierinių citrinžolių eterinis aliejus išgaunamas distiliuojant garais Cymbopogon martini, vieną iš kelių aromatinių žydinčių žolių, priklausančių Poaceae šeimai. Šis augalas, kilęs iš Indijos ir Indokinijos, yra glaudžiai susijęs su citrinžole ir pasižymi žaliu, subtiliu ir nuostabiai gaiviu kvapu, jį galima dėti į viską – nuo ​​kvepalų iki veido serumų.

Šiame tinklaraštyje dalinsimės pačiais mėgstamiausiais mūsų imbierinių citrinžolių eterinio aliejaus naudojimo būdais, padėsime jums sužinoti daugiau apie šį gardžiai saldų ir į rožių panašų aromatą bei tikimės suteikti idėjų, kaip jūs galėtumėte įtraukti šį aliejų į savo kasdienį gyvenimą.

Kam naudojamas imbierinių citrinžolių eterinis aliejus?

Maitinantis ir suteikiantis pusiausvyros, imbierinių citrinžolių eterinis aliejus daugiausiai naudojamas odos priežiūrai. Saldaus, žemiško aromato ir pasižymintis valančiosiomis savybėmis, imbierinių citrinžolių eterinis aliejus yra puikus aliejus kasdienei odos rutinai, kai norite kad ši atsinaujintų ir švytėtų. Šį aliejų taip pat galite naudoti kartu su arbatmedžių aliejumi norėdami nuvalyti riebią odą ir pasirodžius dėmelėms.

Imbierinių citrinžolių (palmarozų) eterinis aliejus

 

Koks yra imbierinių citrinžolių eterinio aliejaus kvapas?

Nors jums būtų atleista, jei manote, kad imbierinė citrinžolė kilusi iš rožių šeimos, iš tikrųjų ji artimiau susijusi su citrinžole. Bendrai vertinant, imbierinių citrinžolių kvapas yra jų abiejų mišinys – saldus rožinis aromatas su citrusinėmis natomis. Šį nuostabų kvapą mėgsta muilų, losjonų ir kosmetikos kūrėjai, nes tai visuotinai mėgstamas aromatas.

Kaip imbierinių citrinžolių eterinio aliejus gali būti naudojamas rūpinantis oda?

Vienas mėgstamiausių mūsų būdų naudoti imbierinių citrinžolių eterinį aliejų yra įlašinti kelis jo lašus į kasdienę veido esenciją, serumą ar kremą ir taip palaikyti sveikos odos išvaizdą. Be to, jeigu norite pasimėgauti šio atpalaiduojančio aromato privalumais, pabandykite sumaišyti imbierinių citrinžolių eterinį aliejų su kvapiųjų kanangų ir bergamočių eteriniais aliejais ir tuomet „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“. Šį mišinį taip pat galite naudoti kaip raminantį masažo aliejų, pasijausite kaip tikroje SPA ir palepinsite odą.

Woman smiling and applying skincare product to face

 

Kaip imbierinių citrinžolių eterinis aliejus gali būti naudojamas prižiūrint plaukus ir maudymosi ritualų metu?

Dėl nuostabaus gėlių aromato, imbierinių citrinžolių eterinis aliejus yra nuostabus šampūnų ar maitinančių plaukų kaukių priedas. Paprasčiausiai įlašinkite keletą lašelių, pamasažuokite galvos odą ir mėgaukitės vešliais plaukais. Be to, jeigu labai mėgstate atsipalaidavimą vonioje, sumaišykite keletą lašų imbierinių citrinžolių eterinio aliejaus su pelargonijų ir šaltmėčių eteriniais aliejais bei Epsom druska ir pasilepinkite.

Kurie eteriniai aliejai geriausiai dera su imbierinių citrinžolių eteriniu aliejumi?

Spearmint, Lime, Cedarwood, Bergamot, Palmarosa, Lavender, Geranium, Ylang Ylang, and Rose essential oils

 

Koks jūsų mėgstamiausias imbierinių citrinžolių eterinio aliejaus naudojimo būdas? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,