Nakouknutí do našeho pobytu Silver Retreat 2021

0 16/11/2021 - YOUNG LIVING, Životní styl YL

Náš každoroční pobyt Silver Retreat se konal od 29. září do 2. října 2021 v Salt Lake City a na levandulové farmě a destilerii Young Living v Moně v Utahu v USA. Na pobyt byli pozváni ti, kteří se poprvé kvalifikovali na hodnost Silver po tři po sobě následující měsíce. Protože byl pobyt 2020 bohužel zrušen, na neuvěřitelné uznání a školící událost letošního roku byli pozváni Brand Partneři s hodností Silver, kteří se kvalifikovali v roce 2020 i 2021. Díky tomu to byla mimořádně speciální událost, která osvěžila a inspirovala naše milované Brand Partnery s hodností Silver a pomohla jim pokračovat na jejich cestě za dosažením úspěchu a sdílením produktů Young Living se světem.

Jedním z účastníků pobytu Silver Retreat byla Ines Situm z Chorvatska, která si udělala čas a napsala vyprávění o této fantastické události.

Výhled z okénka letadla se zasněženou krajinou níže

Slovy Ines Situm

Máme skvělé zprávy! Tady v Chorvatsku už nepotřebujeme víza pro cestování do Spojených států! Toto rozhodnutí začalo platit před pár dny, což však nebylo včas před naším výletem na pobyt Silver Retreat v Salt Lake City, proto naše cesta ve značné míře závisela na získání amerických víz.

Na pohovor ohledně víz jsme se připravily, jako bychom šly obhajovat disertační práci. Doslova. Pro tento výlet jsme měly silnou vizi a touhu, protože jsme si tuto příležitost nechtěly nechat ujít navzdory celosvětovým opatřením týkajícím se pandemie, a tak jsme se od samého začátku našeho plánování pobytu Silver Retreat rozhodly, že nám nic nemůže stát v cestě.

Abych to zkrátila, víza jsme dostaly! Dobře, jedeme do Utahu!

Sedm usmívajících se žen pózuje na začátku pobytu Silver Retreat

Před zahájením tohoto dobrodružství nás čekaly tři různé lety a celkem 16 hodin v letadle. Dostat šanci zúčastnit se něčeho tak skvělého se nestává každý den, takže jsem se nemohla dočkat, že se podělím o všechny tyto zážitky, emoce a vzrušení s Majou, Petrou, Ninou, Nancy a Ivonou. Přestože jsme každá z jiného týmu tohoto podnikání, nemohu si přát lepší ženy napříč týmy. Probrala jsem to s gynekologem, ale cestování na konci mého čtvrtého měsíce pro mě bylo požehnáním. Nevolnosti ustaly, cítila jsem se dobře a mé břicho ještě nebylo obrovské, takže tento výlet přišel v nejlepší možný čas!

Lety do Spojených států trvaly déle, než jsem čekala. Zřejmě kvůli vzrušení, protože jsem nemohla spát, především když jsme prolétali nad Grónskem – opravdu to byla velice speciální chvilka, když jsme ze vzduchu viděli tu nádhernou přírodu. V tu chvíli jsem přemítala, zda jsem někdy viděla něco tak okouzlujícího nebo inspirujícího. Ještě jsme ani nedorazily na pobyt Silver Retreat a já už jsem byla vděčná, že jsem součástí tohoto výletu a příběhu.

Nakonec jsme se dostaly do Salt Lake City a pobyt Silver Retreat mohl začít! Čekaly na nás úžasné dárky a vřelé přivítání a spousta nápoje NingXia Red®. Také se nám dostalo neuvěřitelných komentářů o naší zemi a našem jazyce. Bylo to něco, co se na našem pobytu v USA stávalo často. Všichni se zajímali o náš jazyk, ptali se nás, odkud jsme, a byli zvědaví na naši zkušenost s tak dalekým cestováním – naší odpovědí bylo okamžité pozvání, aby všichni přijeli na událost Helichrysum Harvest na farmě Dalmatia Aromatic, která se doufejme bude konat příští rok v našem krásném Chorvatsku.

Šest žen se usmívá a pózuje s rukama nad hlavou, jsou obklopeny zelení

Další den jsme se moc těšily, protože na nás čekal výlet na levandulovou farmu v Moně. Byl to báječný den! Od slunečního svitu po farmu plnou lidí, nemohlo to být zajímavější. Pro nás však byla nejzajímavější částí stanová hala, která byla plná zlevněných produktů YL, společně s prohlídkou destilerie esenciálních olejů. Tady jsme mohly samy vidět to, co jsme již věděly, když přijde na kvalitu produktů Young Living. Vše začalo přímo tady a my jsme nemohly uvěřit tomu, že jsme dostaly příležitost vidět to na vlastní oči. Nedokážu popsat pocit hrdosti, kterou jsme zakusily, především když jsme uviděly chorvatskou vlajku vedle destilerie esenciálních olejů, kde jsme se musely zastavit a pořídit několik fotek. Poté byl na farmě podáván oběd, který byl fenomenální. Bylo to právě tady, kde k nám poprvé promluvila Mary Young, žena, ze které vyzařuje inspirace!

Sobota byla speciálně vyhrazena na školení o vedení a ten den rozhodně poskytl více, než jsme očekávaly. Bavily mě všechny přednášky, plakala jsem, smála jsem se, dělala jsem si poznámky, studovala jsem a vše jsem vstřebala. Po školení o vedení jsme zorganizovaly kávu s naší nadřízenou větví, Emily. Chvílemi mi vše připadalo tak nereálné. Myslela jsem na moje holčičky, které byly na druhé straně světa, a na sebe, nyní v Americe, obklopena lidmi, kteří mi byli obrovskou inspirací. Večer byl večírek, kde jsme si užily velké množství nápoje NingXia Red®, karaoke, tancování a smích, zatímco jsme dělaly spoustu fotek.

Čtyři ženy se slunečními brýlemi pózují a smějí se na fotce

Přestože byl náš odjezd naplánován na následující ráno, rozhodly jsme se prodloužit si naše malé dobrodružství o další dva dny. Pronajaly jsme si auto a navštívily jsme nádherný národní park Arches a Park City, kde jsme si užily podzimní barvy, přírodu a jídlo, jak jsme přemýšlely nad tím, že naše Janica Kostelic vyhrála čtyři medaile v Utahu na zimní olympiádě v roce 2002.

Let zpět do Záhřebu naštěstí utekl rychle, protože jsme byly unavené, a většinu času jsme se snažily spát. Zatímco ostatní ženy usnuly poměrně rychle, pro mě bylo těžké odpočívat, protože jsem přemítala o výletu, proto jsem samozřejmě použila kuličkový aplikátor Tranquil Roll-On. Hojně jsem ho nanesla a jako vždy byl mým zachráncem.

Když jsem dorazila domů, přemýšlela jsem o čase stráveném na pobytu a věděla jsem, že to bylo něco, co označilo začátek další cesty s Young Living. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala, abych nalezla novou dávku vášně a motivace, a co mi pomohlo sdělit ostatním, že i oni mohou zažít tuto báječnou cestu, když budou mít velké sny a budou měnit životy lidí k lepšímu.

Pět žen se usmívá a pózuje na společné fotce na pobytu Silver Retreat

Zúčastnili jste se někdy našeho pobytu Silver Retreat? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.