Poznejte olej Oregano – náš nejznamenitější olej

0 25/11/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Říká se, že oregano pochází z horských svahů Řecka, Itálie a z celého Středozemí. Řecká pověst dokonce praví, že bohyně Afrodita pěstovala aromatické oregano v zahradách hory Olymp, aby poskytovala radost. Přestože je dnes široce využíván v kuchyních po celém světě, není to esenciální olej, po kterém sáhnout, když přijde na lokální aplikaci, takže vás v tomto článku provedeme některými hlavními tipy na použití esenciálního oleje Oregano v naději, že se možná stane oblíbencem ve vaší vlastní kolekci Young Living.

Esenciální olej z oregana

Vylepšete si koupel díky esenciálnímu oleji Oregano

Po dlouhém dni v práci nebo náročném víkendu s vašimi nejmenšími není nic lepšího než relaxační koupel. Díky našemu kořeněnému a simulujícímu esenciálnímu oleji Oregano můžete proměnit typickou koupel v zážitek jako v lázních, který zároveň osvěží vaše smysly díky silné, bylinné vůni a jemně zklidní vaši pokožku. Jednoduše přidejte 6–8 kapek tohoto osvěžujícího oleje do tekoucí vody a ponořte se do naprosté blaženosti!

Užijte si magickou masáž s esenciálním olejem Oregano

Díky své zklidňující vůni je esenciální olej Oregano především skvělý, když se použije jako masážní olej na unavené svaly. Ať je to jenom konec náročného týdne nebo jste tvrdě dřeli v posilovně, vmasírování esenciálního oleje Oregano do krku, ramen a zad vám jistě poskytne osvěžující pocit. Pro perfektní směs smíchejte několik kapek oleje Oregano s 10 ml oleje Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex a užijte si masáž.

Esenciální olej z oregana s olejem Young Living V-6®

Pomozte vašim vlasům vypadat co nejlépe díky esenciálnímu oleji Oregano

Starat se o naše kadeře a udržovat je svůdné je jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit, že vypadáme a cítíme se co nejlépe, což nám pomůže zvýšit sebeúctu a sebedůvěru. Aby vaše vlasy voněly tak nádherně jako vypadají, zkuste přidat několik kapek esenciálního oleje Oregano do vašeho oblíbeného šamponu. Nejen že má fantastickou vůni, ale také vyčistí a vyživí vaše vlasy i vlasovou pokožku.

Zdokonalte váš parfém díky esenciálnímu oleji Oregano

Přestože esenciální olej Oregano poskytuje nepřeberné množství výhod, naší nejoblíbenější věcí na tomto oleji je jeho neuvěřitelná vůně! Teplá, bylinková a přívětivá vůně oleje Oregano je velice silná, protože je olej získáván destilací parou z rostliny. My ho moc rádi kombinujeme s dalšími esenciálními oleji, abychom vytvořili nádherný, osobitý parfém. Pro vytvoření jedinečné vůně zkuste zkombinovat olej Oregano s doplňujícími oleji, jako je Lemon (citron) a Patchouli (pačuli) a naneste na pulsní body pro lákavou vůni, díky které se budete celý den cítit zklidněni!

Esenciální olej z oregana, pačuli a citronu s lahvičkami na parfémy

Vytvořte ve vaší kuchyni mistrovské pokrmy díky esenciálnímu oleji Oregano+

Nemohli bychom psát o oleji Oregano bez toho, abychom probrali naši lásku pro náš vynikající esenciální olej Oregano+. Tento olej na vaření, který poskytuje skvělý způsob, jak vašim pokrmům dodat kořeněnou, slanou chuť, je univerzální i chutný. Pokud ve vašem vaření milujete chuť čerstvých bylinek, vyzkoušejte naše oleje Plus! Od salátových zálivek po marinády a ochucený olivový olej, olej Oregano+ slibuje, že vašim pokrmům poskytne perfektní proměnu.

Esenciální olej Oregano+ s mísou salátu

Jak rádi používáte esenciální olej Oregano? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.