Apie skatinamąją kelionę „2021 Silver Retreat“

0 16/11/2021 - YL gyvenimo būdas, YOUNG LIVING

Nuo 2021 m. rugsėjo 29 d. iki spalio 2 d. Solt Leik Sityje ir „Young Living“ levandų ūkyje ir distiliavimo gamykloje Monoje, Jutoje (JAV), vyko mūsų kasmetinis skatinamasis renginys „Silver Retreat“.  Kvietimus į šią kelionę gavo tie, kurie pirmąsyk pasiekė „Silver“ rangą 3 mėnesius iš eilės. Kadangi 2020 metais renginys, deja, buvo atšauktas, šiemet pagaliau šis puikus rangų pripažinimo ir mokymų renginys pakvietė „Silver“ rango BRAND partnerius, kurie sėkmingai įveikė kriterijus 2020 ir 2021 metais. Tad ši kelionė tapo ypatinga proga iš naujo motyvuoti ir įkvėpti mūsų mylimus „Silver“ atstovus bei padėti jiems tobulėti, skinantis kelią į sėkmę ir dalinantis „Young Living“ produktais su pasauliu.

Viena „Silver Retreat“ dalyvių – Ines Situm iš Kroatijos. Ji skyrė laiko aprašyti savo patirtį renginyje.

Vaizdas iš lėktuvo, kuriame matyti sniegu padengtas kraštovaizdis

Ines Situm žodžiai

Puikios naujienos! Čia, Kroatijoje, mums nebereikia vizos keliaujant į JAV! Šis sprendimas įsigaliojo prieš kelias dienas, bet gerokai vėliau nei vyko mūsų kelionė „Silver Retreat“ Solt Leik Sityje, o tai reiškia, kad kelionė labai priklausė nuo to, ar pasuose gausime JAV vizas.

Pokalbiui dėl vizos ruošėmės taip, lyg eitumėme gintis daktaro disertacijos. Tikrai.  Turėjome tvirtą šios kelionės viziją ir troškimą, nes nenorėjome praleisti šios progos, nepaisant pasaulyje vis dar vykstančios kovos su pandemija ir suvaržymų. Todėl nuo pat „Silver Retreat“ kelionės planavimo pradžios nusprendėme, kad niekas mums nesutrukdys.

Trumpai tariant, viza buvo patvirtinta! Taigi, keliaujame į Jutą!

Septynios besišypsančios moterys pozuoja „Silver Retreat“ renginio pradžioje

Prieš leidžiantis į šį nuotykį mūsų laukė trys skirtingi lėktuvai ir iš viso apie 16 valandų, praleistų ore. Galimybė dalyvauti tokiame didžiuliame renginyje pasitaiko ne kiekvieną dieną, todėl man buvo malonu pasidalinti šia patirtimi, emocijomis ir įspūdžiais su Maja, Petra, Nina, Nancy ir Ivona. Nors visos esame šiame versle iš skirtingų komandų, šios merginos yra pačios geriausios, kokių tik galėčiau norėti. Konsultavausi su savo ginekologe, bet keliavimas 4 nėštumo mėnesio pabaigoje man rodėsi kaip tikra palaima. Pykinimas buvo pasibaigęs, jaučiausi gerai, o pilvas dar nebuvo toks didelis, todėl ši kelionė vyko pačiu geriausiu įmanomu metu!

Kelionė į JAV ėjosi lėčiau nei tikėjausi, tikriausiai iš susijaudinimo, nes negalėjau užmigti, ypač kai skridome virš Grenlandijos – tai tikrai buvo ypatinga akimirka stebėti tą nuostabų kraštovaizdį iš aukštai! Tą akimirką susimąsčiau, ar aš anksčiau buvau mačiusi ką nors panašaus, tokio užburiančio…  Dar net nebuvome atvykę į „Silver Retreat“ renginio vietą, o aš jau buvau kupina dėkingumo, kad galėjau būti šios kelionės ir šios istorijos dalimi.

Galiausiai atsidūrėme Solt Leik Sityje. „Silver Retreat“ prasidėjo! Mūsų laukė šiltas priėmimas ir nuostabios dovanos, netrūko „NingXia Red®“. Taip pat išgirdome nuostabių komentarų apie mūsų šalį ir kalbą – tai dažnai nutikdavo mūsų viešnagės JAV metu. Visi domėjosi mūsų kalba, klausinėjo, iš kur esame, ir domėjosi, kaip sekėsi keliauti – atsakėme, pakviesdami visus atvykti į šlamučių derliaus rinkimo renginį Šibenik ūkyje, kuris, tikimės, sėkmingai įvyks mūsų nuostabiojoje Kroatijoje kitais metais.

Šešios moterys šypsosi ir pozuoja, iškėlusios rankas virš galvų, apsuptos žalumos

Kitą dieną buvome sužavėti, nes mūsų laukė kelionė į levandų ūkį Monoje. Buvo puiki diena! Nuo saulės spindulių iki žmonių pilno ūkio… buvo nepaprastai įdomu. Tačiau mums viena įdomiausių dalių, be ekskursijos po eterinių aliejų gamyklą, buvo palapinių salė, kuri buvo užpildyta YL produktais su nuolaidomis. Čia galėjome patys įsitikinti tuo, ką jau žinojome apie kokybiškus „Young Living“ produktus. Viskas prasidėjo būtent ten. Negalėjome patikėti, kad gavome galimybę viską pamatyti savo akimis. Negaliu apibūdinti to pasididžiavimo jausmo, kurį patyrėme, ypač kai šalia eterinių aliejų gamyklos pastebėjome Kroatijos vėliavą, kur turėjome sustoti ir būtinai padaryti keletą nuotraukų. Po to ūkyje buvo tiekiami pietūs, kurie buvo nepaprastai gardūs! Būtent čia į mus pirmą kartą kreipėsi įkvėpimu spinduliuojanti moteris Mary Young!

Šeštadienis buvo skirtas lyderystės mokymams ir ši diena mums suteikė daugiau, nei tikėjomės. Man patiko kiekviena paskaita; Verkiau, juokiausi, užsirašinėjau, mokiausi ir viską įsisavinau. Po lyderystės mokymų su mano komandos nare Emily susitarėme kartu išgerti kavos. Retkarčiais ši patirtis rodėsi tiesiog nereali. Galvojau apie savo mažas mergaites, kurios buvo kitame pasaulio krašte, ir apie mane, dabar Amerikoje, apsuptą įkvepiančių žmonių. Vakare vyko vakarėlis, kuriame mėgavomės „NingXia Red®“ gėrimu, karaoke, šokiais bei gausybe juoko, įsiamžindami nuotraukose.

Keturios moterys su akiniais nuo saulės pozuoja ir šypsosi

Nors mūsų išvykimas buvo numatytas kitą rytą, nusprendėme pratęsti savo mažą nuotykį dar dviem dienoms. Išsinuomojome automobilį ir aplankėme nuostabųjį Arkų nacionalinį parką ir Park Sitį, kur mėgavomės rudens spalvomis, gamta ir maistu, prisimindami mūsų olimpietę Janica Kostelic, kuri 2002 m. žiemos olimpinėse žaidynėse Jutoje iškovojo keturis medalius.

Laimei, skrydis atgal į Zagrebą praėjo greitai, nes buvome pavargę ir didžiąją laiko dalį stengėmės praleisti miegodami. Nors kitos merginos gana greitai užmigo, man buvo sunku atsipalaiduoti, vis galvojau apie kelionę, todėl pasinaudojau savo rutuliniu aliejumi „Tranquil Roll-On“. Tepiau jį gausiai ir, kaip visada, jis man buvo nepaprastai naudingas.

Kai jau buvau namie, galvojau apie laiką, praleistą kelionėje, ir žinojau, kad ši patirtis nubrėš mano tolimesnės kelionės su „Young Living“ pradžią. Tai buvo būtent tai, ko man reikėjo, kad rasčiau naują aistros ir motyvacijos dozę, kuri padėtų man dalintis įkvėpimu su kitais, kad ir jie gali leistis į šią nuostabią kelionę, galvodami apie dideles svajones ir keisdami gyvenimus į gera.

Penkios moterys šypsosi ir pozuoja grupinėje nuotraukoje „Silver Retreat“ renginio metu

Ar kada esate dalyvavę skatinamojoje kelionėje „2021 Silver Retreat“? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,