Relacja z Silver Retreat 2021

0 16/11/2021 - Styl życia YL, YOUNG LIVING

W dniach 29 września – 2 października 2021 r. odbyło się nasze coroczne spotkanie Silver Retreat, które miało miejsce w Salt Lake City oraz na farmie i w destylarni lawendy Young Living w Monie w stanie Utah. Zaprosiliśmy na to wydarzenie osoby, którym udało się po raz pierwszy zdobyć stopień Silver przez trzy miesiące z rzędu. Zeszłoroczne spotkanie musieliśmy niestety odwołać, dlatego tym razem impreza przeznaczona była dla wszystkich Brand Partnerów na stopniu Silver, którzy zakwalifikowali się zarówno w roku 2020, jak i 2021. W ten sposób mogliśmy ich wyróżnić oraz zainspirować, pomagając w drodze do kolejnych sukcesów oraz w dzieleniu się produktami Young Living ze światem.

Jednym z uczestników Silver Retreat była Ines Situm z Chorwacji, która poświęciła czas, aby podzielić się swoimi wrażeniami z tego niezwykłego spotkania.

Widok z okna samolotu na pokryty śniegiem krajobraz

Kilka słów od Ines Situm

Słuchajcie, wspaniałe wieści! Nie potrzebujemy już w Chorwacji wizy, aby podróżować do Stanów Zjednoczonych! Decyzja ta weszła w życie kilka dni temu, ale dla nas było za późno — nasza podróż na spotkanie Silver Retreat w Salt Lake City zależała więc w dużej mierze od tego, czy dostaniemy amerykańskie wizy w naszych paszportach.

Przygotowywałyśmy się na rozmowę w sprawie wizy jak na obronę pracy doktorskiej. Dosłownie. Naprawdę zależało nam na tym wyjeździe, ponieważ nie chciałyśmy przegapić takiej okazji, pomimo ogólnoświatowych działań walki z pandemią. Już na samym początku planowania Silver Retreat postanowiłyśmy, że nic nie może stanąć nam na przeszkodzie.

Bez zagłębiania się w szczegóły: udało się, dostałyśmy wizę! Nadszedł więc czas, aby wyruszyć do Utah.

Siedem uśmiechniętych kobiet pozuje podczas rozpoczęcia Silver Retreat

Czekały nas aż trzy loty, w sumie około szesnastu godzin w drodze. Możliwość wzięcia udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu nie zdarza się codziennie, byłam więc szczęśliwa, że mogę dzielić te wszystkie przeżycia, emocje i wzruszenia z Mają, Petrą, Niną, Nancy i Ivoną. Choć należymy do różnych zespołów, nie mogłam sobie wymarzyć lepszego towarzystwa. Skonsultowałam się z moim ginekologiem, ale podróż pod koniec czwartego miesiąca ciąży była dla mnie naprawdę komfortowa. Mdłości się skończyły, czułam się dobrze, a mój brzuch nie był jeszcze tak duży, był to więc idealny moment na tę wyprawę.

Loty do Stanów Zjednoczonych minęły dużo wolniej niż się spodziewałam, prawdopodobnie przez moje podekscytowanie, ponieważ nie mogłam zasnąć — zwłaszcza gdy lecieliśmy nad Grenlandią. To był naprawdę wyjątkowy moment, gdy ujrzeliśmy jej piękny krajobraz z lotu ptaka. Zastanawiałam się wtedy, czy kiedykolwiek widziałam coś równie magicznego i inspirującego. Nie dotarłyśmy jeszcze na Silver Retreat, a ja już byłam wdzięczna za bycie częścią tej podróży i niesamowitej historii.

Wreszcie byłyśmy na miejscu w Salt Lake City i nadszedł czas, aby rozpocząć Silver Retreat! Czekały na nas cudowne prezenty i serdeczne powitania, a także pyszny napój NingXia Red®. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych usłyszałyśmy wiele pochlebnych komentarzy na temat naszego kraju i języka. Wszyscy byli zaciekawieni, pytali skąd jesteśmy i jak nam minęła tak długa podróż. W odpowiedzi natychmiast zapraszałyśmy ich na Helichrysum Harvest, czyli wydarzenie, które, mamy nadzieję, odbędzie się w przyszłym roku na naszej pięknej chorwackiej farmie.

Sześć kobiet uśmiecha się i pozuje z rękami nad głową wśród zieleni

Następnego dnia byłyśmy niezwykle podekscytowane, ponieważ czekała nas wycieczka na farmę lawendy w Monie. To był cudowny dzień! Promienie słońca, gospodarstwo pełne ludzi… było naprawdę ciekawie. Jedną z największych atrakcji był dla nas ogromny namiot wypełniony przecenionymi produktami YL, no i oczywiście zwiedzanie destylarni olejków eterycznych. Mogłyśmy na własne oczy zobaczyć to, co już wiedziałyśmy o jakości produktów Young Living. To właśnie tu wszystko się zaczęło i trudno było nam uwierzyć, że mamy okazję być w tym miejscu. Nie jestem w stanie opisać uczucia dumy, jakiego doświadczyłyśmy, zwłaszcza gdy zauważyłyśmy obok destylarni chorwacką flagę. Oczywiście zatrzymałyśmy się, aby zrobić kilka zdjęć. Obiad, który podano na farmie, był fenomenalny! To właśnie tutaj przemówiła też do nas po raz pierwszy Mary Young — kobieta, od której aż bije inspiracja.

Sobota była przeznaczona na szkolenia dla liderów. Ten dzień przyniósł dużo więcej, niż się spodziewałyśmy. Każdy z wykładów mnie zachwycił: płakałam, śmiałam się, robiłam notatki, uczyłam się i pochłaniałam jak najwięcej wiedzy. Po szkoleniu umówiłyśmy się na kawę z Emily z wyższych szczebli naszej organizacji. Momentami wszystko wydawało mi się tak nierealne. Myślałam o moich małych córeczkach, które zostały na drugim końcu świata i o sobie, będącej teraz w Ameryce, otoczonej ludźmi, którzy byli dla mnie tak wielką inspiracją. Wieczorem czekała nas impreza, na której raczyłyśmy się napojem NingXia Red® i świetnie bawiłyśmy podczas karaoke i tańców. Śmiechom nie było końca, a wszystko uwieczniłyśmy na zdjęciach.

Cztery kobiety w okularach przeciwsłonecznych pozują i uśmiechają się do zdjęcia

Choć nasz lot był zaplanowany na następny poranek, postanowiłyśmy przedłużyć tę niezwykłą przygodę o dwa dni. Wynajęłyśmy samochód i odwiedziłyśmy piękny Park Narodowy Arches oraz miasto Park City, gdzie mogłyśmy cieszyć się jesiennymi barwami, przyrodą i jedzeniem, wspominając, jak nasza chorwacka zawodniczka Janica Kostelic zdobyła w Utah cztery medale na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2002 roku.

Na szczęście lot powrotny do Zagrzebia przebiegł sprawnie, bo byłyśmy zmęczone i większość czasu przespałyśmy. Choć pozostałe dziewczyny zasnęły dość szybko, mi na początku trudno było się odprężyć przez natłok myśli o wycieczce, dlatego postanowiłam użyć olejku Tranquil Roll-On. Zastosowałam go obficie i jak zawsze, w mig przyszedł mi z pomocą.

Po powrocie do domu rozmyślałam o moim pobycie na spotkaniu. Poczułam, że to coś, co zapoczątkuje dalszą przygodę z Young Living. To było dokładnie to, czego potrzebowałam, aby znaleźć nową dawkę pasji i motywacji, a także aby pomóc mi przekazać wszystkim, że oni również mogą przeżyć taką wspaniałą podróż, realizując marzenia i zmieniając życie na lepsze.

Pięć kobiet uśmiecha się i pozuje do zdjęcia grupowego podczas Silver Retreat

Czy zdarzyło Ci się wziąć udział w którymś z naszych wydarzeń Silver Retreat? Daj nam znać w komentarzu lub wyślij e-mail: mseublog@youngliving.com

Udostępnij

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Ta strona korzysta z Akismet, aby zmniejszyć ilość spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są twoje dane.

* Informujemy, że wszystkie komentarze są moderowane i nie pojawiają się na stronie automatycznie. Dodatkowo, niektóre posty mogą zostać edytowane lub usunięte, aby zachować zgodność z zasadami i procedurami Young Living oraz ustaleniami prawnymi.