Kūdikio maudymas su YL „Seedlings®“ linija

0 15/06/2022 - Eterinių aliejų naudojimas, Vaikai, YOUNG LIVING

Ką tik susilaukus kūdikio, gali būti labai sunku nuspręsti, kokius produktus jūs norite naudoti savo kūdikiui ir jį supančioje aplinkoje. Tie pirmi maitinimo, sauskelnių keitimo ir bemiegių naktų mėnesiai ir taip yra pakankamai sunkūs, tikrai nereikia papildomo rūpesčio dėl to, kuriuos produktus naudoti maudant mažylį. Štai todėl sukūrėme savo „Seedlings®“ liniją, kad nebereikėtų jaudintis skaitant ingredientų etiketes ir siekiant užtikrinti, jog jūs turite laiko susitelkti į tai, kas svarbu – kurti nuostabų santykį su savo kūdikiu, apsuptiems švelnių, natūralios kilmės ingredientų, kurie puikiai tinka jų jautriai odai ir organizmui. Šiame įraše kalbėsime apie pagrindinius patarimus, kaip maudyti jūsų kūdikį, taip pat pristatysime keletą savo mėgstamiausių kūdikių maudymo produktų iš mūsų „Seedlings“ linijos, tokiu būdu supažindinsime jus su produktų pasiūla, kuri padės užtikrinti sklandų mažylio maudymą.

Mama ir kūdikis rankšluostyje šypsosi

Jūsų kūdikio maudymo rutinos sudarymas

Nors ką tik susilaukę kūdikio tėvai gali per daug susitelkti bandydami viską „atlikti teisingai“, tiesa tokia, kad nėra kažkokių universalių taisyklių kalbant apie kūdikio maudymą – tik patarimai ir gudrybės, kad jo maudymas būtų saugus. Pirmiausia, labai svarbu, kad patalpa, kurioje maudysite kūdikį būtų šilta, ir kad viskas, ko jums prireiks, būtų po ranka – kūdikio vonia su šiltu vandeniu, 2 rankšluosčiai, švarios sauskelnės, švarūs rūbeliai ir vata. Kol ruošiate mažylį voniai, turėkite YL Seedlings® Baby Wipes po ranka, jeigu netyčia jų prireiktų, kai nuimsite mažylio sauskelnes.

Kūdikis žaidžia vonioje su gumine antyte

Patarimai, kad maudymas būtų sklandus

  1. Kai leidžiate vandenį į vonią kūdikiui maudyti, naudokite šiltą, o ne karštą vandenį. Patikrinkite, ar vanduo yra tinkamos temperatūros savo riešu ar alkūne ir gerai išmaišykite, kad nebūtų karštų vietų.
  2. Jeigu jūsų kūdikis dar labai mažas ir vis dar pratinasi prie maudymo, pabandykte paguldyti jį ant savo kelių ir nuvalykite jo veiduką ir plaukučius vata, pamirkyta švariame vandenyje, ir tik tada dėkite jį į vonią. Mes rekomenduojame nenaudoti jokių produktų ant jūsų kūdikio veido ar galvytės, kol jam nesueis bent vienas mėnuo.
  3. Nuleiskite kūdikį į vonią viena ranka prilaikydami jo galvytę ir petukus, o kita švelniai apšlakstykite jį vandeniu, bet neaptaškykite jo. Jeigu norite naudoti švelnią kūdikių prausimo priemonę, mums labai patinka YL Seedlings® Baby Wash & Shampoo, kuri yra veganiška, jos sudėtyje natūralios kilmės ingredientai, dėl to ji puikiai tinka jų švelniai odai.
  4. Visada kūdikio galvytę laikykite virš vandens ir nepalikite savo kūdikio vieno vonioje.
  5. Išmaudę, iškelkite kūdikį iš vandens ir švelniai nušluostykite. Nepamirškite atkreipti dėmesio į bet kokias jų turimas odos raukšles.
  6. Tai puikus laikas kūdikio masažui naudojant Seedlings® Baby Oil. Šiame raminančiame mišinyje yra tokie eteriniai aliejai kaip levandų, kvapniųjų kanangų ir pelargonijų, jis puikiai tinka atpalaiduojančiai atmosferai sukurti prieš miegą. Vėlgi, rekomenduojame nenaudoti jokių kūdikio vonios aliejų ar losjonų, kol jūsų kūdikiui nesueis bent vienas mėnuo.
  7. Nušluostę kūdikį, jo užpakaliuką galite patepti mūsų Seedlings® Diaper Cream jeigu reikia, prieš uždėdami švarias sauskelnes ir apvilkdami švariais rūbeliais.

YL „Seedlings®“ linija krepšyje su minkštu žaisliuku. Nurodyti produktai: „Seedlings® Baby Oil“, „Seedlings® Baby Wipes“, „Seedlings® Baby Lotion“, „Seedlings® Diaper Cream“, ir „Seedlings® Baby Wash & Shampoo“.

Atkreipiame dėmesį, jog renkantis kūdikio maudymo priemones, mes rekomenduojame pasitarti su sveikatos specialistu prieš pradedant naudoti naują produktą. YL „Seedlings®“ linija yra pilna produktų, kurie buvo atskiesti iki kūdikiams tinkamo stiprumo, tačiau bet kuriuo atveju pradedant naudoti naujus produktus rekomenduojama atlikti odos testą ir naują produktą naudoti atsargiai, palengva, leisti kūdikio odai prie jo priprasti.

Kuriais produktais iš YL „Seedlings®“ linijos mėgaujasi jūsų šeima? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,