Oleje pro opuštění minulosti

0 31/08/2021 - Rozjímání, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Když se díváme do budoucnosti, může být obtížné opustit minulost a představit si další kroky na našich cestách. V tomto blogu vás provedeme některými z našich oblíbených olejů, které podporují pozitivitu, motivaci a radost, aby nám pomohly přestat lpět na minulosti – a místo toho se těšit na jasnější dny před námi!

Olej Peppermint pro pozitivní výhled do budoucnosti

Jeden skvělý způsob, jak se soustředit na budoucnost a zbavit se negativity, je zapojení pravidelného pohybu či cvičení do vašeho každodenního života. Ať už zajdete do posilovny, jógového studia, zahrajete si oblíbený sport nebo se budete honit se svými nejmenšími, fyzická aktivita pomáhá vašemu tělu i mysli cítit se skvěle. Jedním z našich oblíbených esenciálních olejů, které používáme při cvičení, je Peppermint, protože jeho štípavý a chladivý efekt skvěle doplňuje náročná cvičení, zvláště když se vmasíruje do svalů krku, ramen a nohou. Pro mimořádnou dávku mátové svěžesti zkuste přidat několik kapek Peppermint+ do láhve s vodou v posilovně a nechte zlákat své chuťové pohárky, zatímco se zapotíte!

Esenciální oleje Peppermint a Peppermint+ v posilovně

Esenciální olej Motivation pro inspiraci

Cíle a touhy, ke kterým se chcete propracovat, nabízí jednu z nejlepších příležitostí, jak se těšit na budoucnost a opustit minulost. Díky povznášející a pozitivní vůni je esenciální olej Motivation jednou z našich nejinspirativnějších směsí a je ideální pro ty, kteří se potřebují posunout správným směrem ke stanovení cílů a vytváření smysluplného života. Tento sladký a bylinný olej vyrobený z olejů, jako je Roman Chamomile, Black Spruce a Ylang Ylang, je fantastický, když se přidá do osvěžujícího spreje na vlasy, tělového balzámu uklidňujícího pokožku nebo dokonce do hřejivé koupele.

Esenciální olej Motivation pro hýčkající koupel

Esenciální olej Gratitude pro vděčnost

Jedním z nejlepších způsobů, jak vnést nový pohled do vlastního života, je nabídnout soucit ostatním. S vůní naší neuvěřitelné směsi esenciálních olejů Gratitude zjistíte, že se můžete zbavit starostí a soustředit se na projevování radosti, hojnosti a štěstí ve svém životě. Díky obnovovacím olejům, jako je Myrrh, Frankincense a Coriander, je Gratitude fantastický, když se zředí oblíbeným nosným olejem a použije se při relaxačních masážích – a dobře se pojí s oleji, jako je Joy a Release.

Esenciální oleje Gratitude, Release a Joy

Esenciální olej Acceptance pro přijetí přítomnosti

K posílení pozitivity ve vašem životě a pohledu do budoucnosti s nadějí je málo olejů tak posilujících a povznášejících jako esenciální olej Acceptance. Díky klíčovým přísadám Ylang Ylang, Royal Hawaiian Sandalwood^ a Neroli je tato hluboce utěšující směs esenciálních olejů perfektní, když ji ráno použijete jako osobní vůni při stanovování svých denních cílů. Nechte minulost být a přijměte to, co vás naučila, a dívejte se vpřed s vděčností, a co je nejdůležitější, sebepřijetím.

^Royal Hawaiian Sandalwood je ochranná známka Jawmin, LLC.

Esenciální olej Acceptance s východem slunce

Esenciální olej Forgiveness pro posunutí se dál

Někdy opuštění toho, co vás brzdilo, vyžaduje odpuštění. Díky sladké a kořeněné vůni esenciálního oleje Forgiveness budete mít příležitost změnit svou každodenní rutinu osvojením si nových pozitivních dobrodružství. Užijte si vůni esenciálních olejů Rose a Geranium nanesením oleje Forgiveness na vaše pulsní body a hýčkejte se tímto vyživujícím olejem, který vám pomůže soustředit se na pěstění sebe sama a sebelásku.

Esenciální olej Forgiveness s masáží

Které oleje volíte, když dojde na opouštění minulosti? Napište své komentáře níže nebo nás kontaktujte na mseublog@youngliving.com

Sdílet

2 Komentáře

 • Sportovni-doplnky 20/08/2022 - 11:13 PM Odpovědět

  Zajímavý a věcný článek a takové články v dnešní době rozhodně nejsou. Vím, o čem mluvím, protože tak trochu sedím u internetu a sem tam čtu. Váš článek mě přesvědčil a určitě se sem vrátím 🙂

  • Christina 20/09/2022 - 7:10 AM Odpovědět

   Jsme rádi, že se Vám to líbí! 🙂

  Zanechat odpověď

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  *Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.