Aliejai, kurie padės paleisti praeitį

0 31/08/2021 - Sąmoningumas, SVEIKA GYVENSENA

Kartais galvodami apie ateitį, vis dar negalime paleisti praeities, todėl apsunkiname savo galimybes skintis kelią pirmyn. Šiame tinklaraščio įraše pristatysime eterinius aliejus, kurie skatina pozityvų nusiteikimą, motyvaciją ir džiaugsmą – kad lengviau pamirštumėte slegiančias praeities akimirkas ir susitelktumėte į beribes ateities galimybes.

Pipirmėčių aliejus – pozityviam nusiteikimui

Vienas iš būdų sutelkti dėmesį į ateitį ir atsisakyti negatyvo yra kasdien pradėti sportuoti. Nesvarbu, ar lankotės sporto salėje, ar užsukate į jogos studiją, ar užsiimate mėgstama sporto šaka, o gal fiziškai tenka paplušėti prižiūrint vaikus… fizinė veikla padeda jūsų kūnui ir protui jaustis puikiai. Eterinis aliejus, kurį rekomenduojame naudoti sportuojant, yra pipirmėčių aliejus „Peppermint“. Masažuokite juo kaklą, pečius ir kojų raumenis ir mėgaukitės dilgčiojančiu, vėsinančiu poveikiu. Kasdien nepamirškite gerti vandens. Jog būtų gardžiau, galite įlašinti kelis lašus „Peppermint+“ aliejaus į vandens butelį ir atsigaivinkite sportuodami.

„Peppermint“ ir „Peppermint+“ eteriniai aliejai sporto salėje

„Motivation“ aliejų mišinys – motyvacijai

Turėti tikslų ir jų siekti – tai vienas geriausių būdų, kaip pozityviai nusiteikus žvelgti į ateitį ir atsisakyti to, kas slegia iš praeities. Pasitelkite pozityviai nuteikiantį, motyvuojantį eterinių aliejų mišinį „Motivation“, jog pripildytumėte kambarį įkvepiančio ir nuotaiką pakeliančio aromato, kuris puikiai tiks apmąstant tikslus. Ramunėlių, juodųjų ėglių ir kvapiųjų kanangų ir kitų aliejus derinys pasižymi saldžiu žoliniu aromatu. Galite įlašinti šio mišinio į purškiamą plaukų priemonę, odą raminantį balzamą ar net į šiltą vonią.

„Motivation“ aliejų mišinys – pasilepinimui vonioje

„Gratitude“ aliejų mišinys – dėkingumui

Vienas geriausių būdų, kaip gyvenimą praturtinti nauja perspektyva, tai atjautos kitiems parodymas. Naudodami aliejų mišinį „Gratitude“, pajusite, kad užuot skendę nerimo kupinose mintyse, lengviau susitelkiate į džiaugsmo, gausos ir laimės manifestavimą. Mišinio sudėtyje yra atsinaujinimą skatinančių mirų, frankincenso ir kalendrų aliejų. „Gratitude“ aliejų mišinį galite praskiesti baziniu aliejumi ir atlikti atpalaiduojantį masažą. Be to, galite derinti su kitais aliejų mišiniais, pavyzdžiui, „Joy“ ir „Release“.

„Gratitude“, „Release“ ir „Joy“ aliejų mišiniai

„Acceptance“ aliejų mišinys – dabarties priėmimui

Kad sustiprintumėte pozityvią nuotaiką ir žvelgtumėte į ateitį su viltimi, išbandykite padrąsinančiai veikiantį, mintis apšviečiantį aliejų mišinį „Acceptance“. Jo sudėtyje yra kvapiųjų kanangų, santalų („Royal Hawaiian Sandalwood“^) ir karčiųjų apelsinų aliejų. Tai giliai raminantis aliejų mišinys, ypač tinkamas naudoti iš ryto, apgalvojant dienos tikslus. Paleiskite praeitį ir priimkite tai, ko ji jus išmokė, su dėkingumu pasitikdami tai, kas jūsų laukia, o svarbiausia – priimdami save.

^ „Royal Hawaiian Sandalwood (Karališkasis Havajų santalas)“ yra „Jawmin, LLC“ prekinis ženklas.

„Acceptance“ aliejų mišinys ir saulėtekis

 

„Forgiveness“ aliejų mišinys – atleidimui

Kartais norint atsikratyti to, kas slegia, reikia atleisti. Saldžiu, aštriu aromatu pasižymintis aliejų mišinys „Forgiveness“ transformuos jūsų kasdienę rutiną, įkvėpdamas jus pozityvioms galimybėms. Mėgaukitės sudėtyje esančių rožių ir pelargonijų aliejų natomis, patepę aliejų mišiniu „Forgiveness“ pulso taškus. Įkvėpdami aromato, pajuskite meilę sau ir atjautą.

„Forgiveness“ aliejų mišinys naudojamas masažui

Kokius aliejus naudojate jūs, siekdami lengviau paleisti praeitį? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,