Použití oleje Orange – 10 nejlepších tipů pro elán a šťávu

0 23/08/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Esenciální olej Orange (pomeranč), který slibuje příjemný elán a šťávu, jež jsou oblíbené po celém světě, nabízí nekonečně mnoho použití, což z něj dělá nejuniverzálnější olej v rámci řady Young Living. Esenciální olej Orange je často popisován třemi slovy: sladký, veselý a teplý. To je dobrý důvod k tomu, aby byl navždy jedním z našich oblíbených produktů!

Olej Orange přináší opravdu příjemnou atmosféru, ať je to během tmavších měsíců a svátečního období nebo během sluncem prostoupených letních odpolední. V tomto článku vás provedeme některými našimi oblíbenými způsoby použití tohoto fantastického oleje. Rozveselte vaše prostředí, rozjasněte unaveně vypadající pleť, přidejte sladce citrusovou vůni do koupele a mnohé další!

Esenciální olej z pomeranče

1. Rozjasněte váš den díky veselé směsi

Esenciální olej z pomeranče je hlavní složkou naší osobité směsi Young Living Citrus Fresh®. Pokud máte vedle oleje Orange rádi další citrusové vůně, jako je olej Tangerine (mandarinka), Mandarin (tangerinka), GrapefruitLemon (citron), tato vůně je pro vás!

2. Mějte vánoční náladu, ať je jakékoli počasí

Ve společnosti Young Living se vždy s radostí těšíme na sváteční období. Esenciální olej z pomeranče je hlavní složkou většiny svátečních směsí, včetně našeho lákavého esenciálního oleje Christmas Spirit. Mějte tento olej po ruce pro případ, že budete v srpnu potřebovat vánoční povzbuzení! Nikdy není příliš brzy!

3. Pozvěte do vašeho života klid a mír

Jako jedna z hlavních složek směsi Peace & Calming® a Peace & Calming II, esenciální olej z pomeranče propůjčuje svou veselou vůni těmto sladkým, osvěžujícím směsím.

Esenciální olej Peace & Calming® a Peace & Calming® II

4. Začněte zářit – olej Orange je skvělý pro pleť

Věděli jste, že esenciální olej Orange je obzvláště skvělý pro ty, kteří touží po mladě vypadající pleti? Je také skvělý k nanesení na mastnou pleť, proto ho určitě začleňte do vašeho každodenního režimu péče o pleť. Olej Orange je však fotosenzitivní, proto se ujistěte, že ho použijete jako součást vašeho večerního režimu, abyste se po jeho použití vyhnuli slunci po nejméně 12 hodin.

5. Odstraňte líčidla přírodním způsobem

Není třeba, aby váš obličej trpěl kvůli škodlivým chemikáliím, které jsou často součástí běžných odličovacích přípravků, když máte po ruce lahvičku esenciálního oleje Orange. Vyčistěte si obličej a podpořte zářivě vypadající pleť smícháním několika kapek esenciálního oleje Orange s vaším oblíbeným nosným olejem. Dávejte pozor, aby se vám žádný olej nedostal do očí!

6. Noste citrusovou vůni

Ať je jakékoli roční období, esenciální olej Orange přináší nádherně sladkou vůni, proto si tuto krásnou vůni užijte, ať jdete kamkoli, a použijte esenciální olej Orange pro vytvoření osobitého parfému. Naneste jednu kapku oleje Lavender (levandule) a Orange na zápěstí a spánky pro zklidňující a povznášející vůni.

Esenciální olej z levandule a pomeranče

7. Masírujte svaly a klouby

Není tajemstvím, že fyzická aktivita je dobrá pro vaše zdraví, někdy však může namáhavé cvičení zatížit a stáhnout svaly. Dopřejte jim trochu péče a vmasírujte esenciální olej Orange do citlivých oblastí.

8. Užijte si čistou vůni citrusu

Esenciální olej Orange může proměnit váš den díky čisté a veselé vůni. Zkuste v láhvi s rozprašovačem smíchat několik kapek s destilovanou vodou a nastříkat směs na tělo pro osvěžující a povznášející vůni.

9. Oživte čisticí prostředek Thieves® Household Cleaner

Ve společnosti Young Living je náš čisticí prostředek Thieves Household Cleaner jasnou volbou, ať jde o čištění klik nebo drhnutí dřezu. Dodejte vašemu prostředku trochu šťavnaté sladkosti navíc díky několika kapkám esenciálního oleje Orange a užijte si nádhernou vůni zkombinovanou s naší výjimečnou směsí Thieves®.

10. Oslaďte si snídani

Ve společnosti Young Living jsou naše oleje na vaření z řady Plus stejně oblíbené jako oleje pro lokální aplikaci. Přidejte několik kapek esenciálního oleje Orange+ do mléka, cereálií nebo jogurtu, abyste váš den začali správně. Náš esenciální olej Orange+ je také vynikající, když se přidá do vody. Slibuje osvěžující dávku chuti, kterou si jistě oblíbíte.

Esenciální olej Orange+

Jaký je váš oblíbený způsob použití oleje Orange? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.