Všechno se zlepší díky oleji Sage

0 08/09/2021 - Všechny příspěvky

Ve společnosti Young Living milujeme všechny naše esenciální oleje, ať jsou jejich vůně květinové, bylinkové, citrusové či dřevité. Čas od času však narazíme na oleje, které jsou tak úžasně univerzální, že si nemůžeme pomoci a musíme je považovat za jasné oblíbence. Náš esenciální olej Sage (šalvěj lékařská) a Clary Sage (šalvěj muškátová) tomu perfektně odpovídá! Přestože mají podobné jméno a pocházejí z keře z té samé čeledi, jejich vůně jsou naprosto jedinečné a jejich prospěch je obrovský.

V tomto článku vás provedeme hlavními rozdíly mezi esenciálním olejem Sage a Clary Sage. Poté se podíváme na některé z našich nejmilovanějších produktů obohacených olejem ze šalvěje a pomůžeme vám seznámit se s prospěchem těchto hluboce zklidňujících a lákavých olejů.

Jaký je rozdíl mezi esenciálním olejem Sage a Clary Sage?

Zatímco jejich jména naznačují, že jsou si podobné, esenciální olej Sage a Clary Sage mají významné rozdíly – takže je ve světě olejů považujeme spíše za „vzdálené bratrance“ než za „sourozence“. Zatímco olej Sage je silný, kořeněný a čisticí, olej Clary Sage je jemný a zklidňující a má sladkou, květinovou vůni.

Esenciální olej ze šalvěje lékařské a šalvěje muškátové

Esenciální olej Sage: spasitel

Esenciální olej Sage, známý pro svou výraznou vůni a čisticí vlastnosti, je skvělým olejem k použití během duchovních rituálů a masáží nebo jednoduše pro inhalaci během těžkého období. Pro jedinečný prožitek zkuste zkombinovat olej Sage například s olejem Dragon Time a poté naneste na krk a ramena – je to směs, díky které se budete cítit motivovaní, pozitivní a mocní.

Esenciální olej ze šalvěje lékařské a olej Dragon Time

Esenciální ole Clary Sage: sametově jemná pokožka

Pokud s radostí zařazujete esenciální oleje do vašeho kosmetického režimu, olej Clary Sage si zaslouží místo ve vaší kolekci Young Living. Ať zápasíte s krepatostí a hledáte hlubokou výživu, pátráte po oleji, který lze kombinovat se solí Epsom pro vytvoření pohádkové koupele jako v lázních, nebo chcete zklidňující olej, který můžete přidat do večerního tělového másla a probudit se se sametově jemnou pokožkou, olej Clary Sage je pro vás tím pravým. Také ho moc rádi kombinujeme například s olejem Lavender (levandule) a Geranium (pelargonie) pro vytvoření nádherně květinového parfému!

Esenciální olej ze šalvěje muškátové, levandule a pelargonie

Esenciální olej Sage+

Abyste proměnili vaše slané pokrmy, koření na drůbež, polévky, omáčky a další, náš esenciální olej Sage+ je tím pravým. Zatímco ti, kteří s esenciálními oleji teprve začínají, možná myslí pouze na lokální použití, naše řada olejů na vaření je vynikající, účinná a nádherně aromatická a umožňuje vám zachytit chuť čerstvých bylinek a ovoce díky pouze jedné kapce. Esenciální olej Sage+ nabízí teplou, zemitou vůni, kterou lze použít ve všem od marinád až po pečení. Omamte v tomto období vaše chuťové buňky díky něčemu novému ve vaší kuchyni!

Esenciální olej Sage+ pro pečení

Clary Sage Floral Water

Kromě našeho neuvěřitelného esenciálního oleje Clary Sage nabízíme také nádherně osvěžující květinovou vodu Clary Sage Floral Water. Tato jemná květinová voda, která se získává parní destilací z květů fialové a krémové barvy, poskytuje neuvěřitelnou vůni šalvěje muškátové v jednom osvěžujícím stříknutí. Jednoduše mějte po ruce na psacím stole nebo doma a kdykoli použijte pro čisticí povzbuzení nebo jako zklidňující pleťovou vodu.

Květinová voda Clary Sage Floral Water pro péči o pleť

Jaké jsou vaše oblíbené způsoby použití našeho esenciálního oleje Sage a Clary Sage? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský Portugalština ( Portugalsko) Chorvatský

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.