Oleje pro říši snů – Esenciální oleje pro váš večerní režim

0 19/07/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Po náročných pracovních týdnech, dlouhých dnech plných zařizování a vyčerpávajících večerech, kdy uspáváte děti, je neskutečně důležité, aby všichni vytěžili co nejvíce z jejich spánku a zajistili, že se jim dostane pořádného odpočinku, který si zaslouží a potřebují. Pokud máte pocit, že se vám v posledních dnech nedostávalo sladkých snů, zvažte připravit si prostředí pro večerní spánek, které prostoupí zklidňující a relaxační vůně vašich oblíbených esenciálních olejů.

V tomto článku jsme dali dohromady seznam některých z našich nejlepších esenciálních olejů pro ty, kteří hledají pohádkový večerní režim. Všechny tyto oleje zajisté pomohou proměnit vaše prostředí na poklidné útočiště, jak se vydáte do říše snů.

Olej k použití ve vaší večerní koupeli

Pokud máte děti, víte, jak důležitý může být jasný večerní režim, aby bylo zajištěno, že je jejich cesta do říše snů co nejhladší. Co se týče dospělých, jsou na tom stejně. Dělat ty samé rituály, jako je dát si teplou a zklidňující koupel, vám může opravdu pomoci zklidnit se a uvědomit si, že je čas jít spát.

Abyste zajistili, že vaše koupel bude tak relaxační a lázeňská, jak je jen možné, zkuste do ní přidat 6–8 kapek esenciálního oleje Frankincense (kadidlovník) společně s 250 g soli Epsom a vychutnejte si, jak jeho spletitá a dřevitá vůně zklidní vaše smysly, zatímco jeho složení pečující o pokožku zanechá jasnou a mladistvou záři.

Esenciální olej z kadidlovníku při koupeli

Olej k použití ve vašem večerním šálku čaje

Několik hodin před spánkem je jen málo věcí tak příjemných jako teplý šálek čaje bez kofeinu. Ať si ten váš vychutnáte na gauči při vašem oblíbeném filmu, nebo ho máte při ruce, když se začtete do dobré knihy, zklidňující šálek čaje poskytuje jedinečné vyprovození do říše snů.

Abyste opravdu vytěžili co nejvíce z relaxačního zázraku tohoto večerního nápoje, zkuste do vašeho oblíbeného čaje přidat jednu kapku dvou našich esenciálních olejů – Lemon+ nebo Peppermint+, které slibují lahodnou chuť, již si jistě zamilujete.

Esenciální olej Lemon+ a Peppermint+ s večerním šálkem čaje

Olej k použití ve vašem večerním režimu péče o pleť

Společně s dobrým spánkem může být probuzení s jasnou a nádherně čistou pletí hlavním prvkem receptu na fantastický den. Jedním způsobem, jak nejlépe zajistit, že je o vaši pleť postaráno, je začlenit večerní režim péče o pleť. Ve společnosti Young Living ho rádi používáme jako způsob kombinace našich oblíbených kosmetických produktů s našimi oblíbenými esenciálními oleji!

Jedním opravdu skvělým večerním olejem je Helichrysum (smil), protože poskytuje teplou, bylinkovou vůni podobnou medu a podporuje osvěženou a oživenou pleť. Jednoduše přidejte jednu nebo dvě kapky oleje Helichrysum do vašeho oblíbeného nočního krému nebo hydratačního krému, nebo použijte naši květinovou vodu Helichrysum Floral Water jako zklidňující sprej před spaním.

Esenciální olej ze smilu a květinová voda Helichrysum Floral Water

Olej k použití ve vašem večerním spreji na polštář

Když přijde na zklidňující večerní vůně, jedním z nejslavnějších esenciálních olejů je samozřejmě olej Lavender (levandule). Díky jeho jemné, bylinkové a relaxační vůni je stálým oblíbencem mezi milovníky esenciálních olejů. Je pro to dobrý důvod, protože představuje fantastickou složku večerního spreje na polštář!

Abyste vytvořili směs, která vás jemně vyprovodí na cestě za nejlepším spánkem, zkuste smíchat 5 kapek esenciálního oleje Lavender se 4 kapkami esenciálního oleje Cedarwood (cedr) a 1 kapkou esenciálního oleje Vetiver. Poté oleje smíchejte s destilovanou vodou v láhvi s rozprašovačem a nastříkejte na čisté povlečení. Tato sladká a květinová vůně poslouží jako skvělý signál vašemu tělu a mysli, aby se připravily na spánek!

Esenciální olej z levandule, cedru a vetiveru

Jak používáte esenciální oleje, abyste si užili váš večerní režim naplno? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.