Kokius eterinius aliejus naudoti prieš miegą?

0 19/07/2021 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Gyvenimo būdas, SVEIKA GYVENSENA

Po intensyvių darbų, reikalų ir užimtų vakarų su vaikais, svarbu visiems gebėti atsipūsti ir gerai pailsėti. Jei jaučiate, kad pastaruoju metu nepailsite, tuomet siūlome išnaudoti eterinių aliejų raminamąją galią.

Šiame tinklaraščio įraše rasite vakaro ritualams tinkamiausius eterinius aliejus, kurie padės nusiraminti prieš miegą.

Aliejai – vakaro voniai

Jei turite vaikų, žinote, kaip svarbu turėti aiškią vakaro rutiną, kad pasiruošimas miegui būtų kuo sklandesnis. Tiesa, tai taikoma ir suaugusiesiems. Pavyzdžiui, tai gali būti pasilepinimas šilta, raminančia vonia.

Kad prausimasis būtų kuo malonesnis ir primintų SPA, įlašinkite 6-8 lašus „Frankincense“ eterinio aliejaus ir 1 puodelį Epsom druskos į šiltą vonią ir mėgaukitės harmonizuojančiomis aromatinėmis natomis bei švelnesne, švytinčia oda.

Frankincenso eterinis aliejus – prausimuisi vonioje

Aliejus – vakaro arbatai

Vienas svarbiausių vakaro ritualų – šildantis arbatos (be kofeino) puodelis. Galbūt mėgstate pasimėgauti puodeliu arbatos patogiai įsitaisę ant sofos, žiūrėdami pamėgtą filmą, o gal skaitydami gerą knygą… tačiau aišku viena, jog raminančio arbatos puodelio vakare nauda neabejotina.

Kad ta nauda būtų dar tvirtesnė, o skoniai ryškesni, įlašinkite 1–2 lašus „Lemon+“ arba „Peppermint+“ aliejų į pamėgtą arbatą.

„Lemon+“ ir „Peppermint+“ eteriniai aliejai ir arbatos puodelis vakarui

Aliejai kasdienei odos priežiūros rutinai vakare

Smagu, kai ne tik poilsis geras, bet ir nubudus ryte ir pažiūrėjus į veidrodį jame švyti skaistus veidas. Vienas geriausių būdų užtikrinti, kad jūsų oda spindėtų, tai kas vakarą atlikti odos priežiūros ritualą. O „Young Living“ į šį ritualą siūlo įtraukti ne tik įprastas grožio priemones, bet ir eterinius aliejus.

Vienas ypač nuostabus vakarui eterinis aliejus – „Helichrysum“ šlamučių aliejus. Jo aromatas – šiltas, žolinis, primenantis medų. Šis aliejus atgaivina ir skaistina odą. Tiesiog įlašinkite 1–2 lašus „Helichrysum“ aliejaus į pamėgtą naktinį kremą ar drėkiklį arba naudokite gėlių vandenį „Helichrysum Floral Water“ kaip raminantį purškalą vakare.

Šlamučių eterinis aliejus ir šlamučių gėlių vanduo

Aliejai – purkšti pagalves

Vienas populiariausių eterinių aliejų, naudojamų dėl raminančio aromato, yra, žinoma, „Lavender“ levandų eterinis aliejus. Dėl švelnaus, žolinio, atpalaiduojančio aromato šis aliejus yra taip daugelio mėgstamas. Be to, tai puikus ingredientas, jei norite pasigaminti pagalvių purškalą prieš miegą.

Įlašinkite 5 lašus levandų aliejaus, 4 lašus kedrų aliejaus ir 1 lašą vetiverijų aliejaus į purškiamą vandens butelį, pripildytą vandens. Purkškite patalynę, kad ją atšviežintumėte. Saldus žiedų aromatas prieš leidžiantis į sapnų karalystę nuramins jūsų kūną ir mintis.

Levandų, kedrų ir vetiverijų eteriniai aliejai

O kaip eterinius aliejus vakare naudojate jūs? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,