Vstávejte a zařte – Oleje pro energický ranní režim

0 27/07/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Často se říká, že klíčem k úspěšnému dni je začít ho dobře, a dobře zorganizovaný ranní režim je v současné době populárnější než kdy dříve. Ať je to prostřednictvím vaší sprchy, produktů pro ranní péči o pleť nebo dokonce vydatné snídaně, ve společnosti Young Living věříme, že existuje spousta způsobů, jak vylepšit váš ranní režim díky začlenění našich fantastických esenciálních olejů. V tomto článku vás provedeme několika z našich oblíbených olejů. Všechny poskytují nádhernou vůni, díky které budete mít pocit oživení pro den před vámi!

Produkt, se kterým se probudit

Všichni to známe – ráno zazvoní budík, vy ho posunete o 5 minut a najednou je váš ranní režim ztracen a vy se rychle chystáte v panice. S pomocí této nádherné směsi budete moci začít váš den ihned, budete se cítit plni energie a inspirováni, ať vás ten den čeká cokoli.

Osvěžující ranní sprej

Jednoduše zkombinujte s destilovanou vodou v láhvi s rozprašovačem. Mějte ho po ruce vedle postele a nastříkejte ho po probuzení, abyste zažili povznášející vůni, zatímco si vychutnáte šálek čaje a přivyknete rannímu světlu.

Esenciální olej Young Living Citrus Fresh a esenciální olej z máty peprné a citronu s východem slunce

Produkt, který použít během ranní sprchy

Pokud obvykle nejste „ranní ptáče“, potom budete vědět, že osvěžující sprcha je jedinečným způsobem, jak podnítit vaše smysly a cítit se plni energie pro den před vámi. Abychom vám pomohli proměnit vaši koupelnu v lázeňské útočiště, díky kterému se budete cítit naprosto rozmazleni, ještě než pracovní den před vámi vůbec začne, vyzkoušejte náš sprchový gel Morning Start Bath & Shower Gel – povznášející směs přirozeně čisticích a hydratačních rostlin a našeho esenciálního oleje Rosemary (rozmarýn) a Juniper (jalovec). Případně můžete také vyzkoušet naše sprchové tablety Easy Breeze Awakening Shower Steamers. Jednoduše umístěte jednu sprchovou tabletu na podlahu sprchy (tam, kde se namočí, ale nebude pod přímým proudem vody) a zamilujte se do výrazné, voňavé páry, kterou vytvoří díky esenciálnímu oleji Eucalyptus (eukalypt) a Peppermint.

Sprchový gel Morning Start Bath & Shower Gel a sprchové tablety Easy Breeze Awakening Shower Steamers

Produkt, který použít ve vašem ranním režimu péče o pleť

Pro čistou a nádhernou pleť není nic důležitějšího než pořádný ranní režim péče o pleť. Spousta esenciálních olejů od Young Living je skvělá, když se přidá do produktů pro péči o pleť, mezi některé z našich nejoblíbenějších ale patří olej Carrot Seed (mrkvová semínka), který je perfektní pro mastnou nebo zralou pleť, olej Lavender (levandule), který podporuje mladě vypadající, svěží pleť, a olej Cedarwood (cedr), který poskytuje zklidňující pocit, když je nanesen na pokožku. Jednoduše smíchejte jednu nebo dvě kapky vašeho zvoleného oleje s vaší ranní čisticí emulzí nebo krémem a užijte si rozmazlující vlastnosti a nádhernou vůni.

Esenciální olej z mrkvových semínek, cedru a levandule s ranní péčí o pleť

Produkt, který použít při snídani

Snídaně je dobře známá jako nejdůležitější jídlo dne, takže kdy si lépe užít chuť našich vynikajících olejů Plus než hned zrána? Díky naší úžasné řadě olejů na vaření můžete vytvořit vše od míchaných vajec po energické smoothie. To vše díky pouze jedné kapce našich vysoce kvalitních esenciálních olejů. Zkuste přidat olej Orange+ nebo Lemon+ do vašich oblíbených ranních nápojů a proměňte slané pokrmy bylinkovými oblíbenci, včetně oleje Oregano+Basil+!

Esenciální olej Orange+, Lemon+, Oregano+ a Basil+ se snídaňovými pokrmy

Těšíte se, až použijete esenciální oleje Young Living během vašeho ranního režimu? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.