Nápady na zimní pohodu pro milovníky esenciálních olejů

0 20/01/2022 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Přiznejme si to. Ať je zima vaším oblíbeným ročním obdobím a máte rádi chladnější podnebí, nebo jste milovníky slunce, kteří prahnou po létě, všichni se můžeme shodnout na tom, že tyto chladné měsíce si někdy vyberou svou daň na našem těle, a my potom hledáme příležitosti, jak podpořit naši celkovou pohodu. Pokud máte rádi esenciální oleje Young Living, zkuste letos v zimě začlenit vaše oblíbené směsi a produkty obohacené oleji do vašeho každodenního režimu. Poskytnou vám báječný zážitek za použití přirozeně získaných, vysoce kvalitních složek.

Masáž krku a hrudníku

Pokud se cítíte trochu přešlí, masáže poskytují pocit požitkářství, které je celoročně více než vítáno. Během zimních měsíců, kdy náš imunitní systém může být trochu více zkoušený, může být zařazení masáží krku a hrudníku do vašeho každodenního režimu neuvěřitelně relaxační! Zvolte si například olej Cedarwood (cedr), Frankincense (kadidlovník) a Peppermint (máta peprná) a jednoduše je zřeďte s nosným olejem dle vlastního výběru a poté je vmasírujte přímo do hrudníku a krku. Pro nejlepší výsledky použijte tahy směrem dolů od uší a dolů po krku.

Esenciální olej z cedru, kadidlovníku a máty peprné s masáží

Inhalace páry

Inhalace páry je skvělá během zimních měsíců, protože pára pomáhá hydratovat a utišit tělo, a když se zkombinuje s určitými esenciálními oleji, může přinést dočasný pocit úlevy. Abyste vylepšili vaši ranní sprchu a byli připraveni na den před vámi, doporučujeme použít naše sprchové tablety Easy Breeze Awakening Shower Steamers, které poskytují povznášející vůni, jež si zamilujete. Pokud si chcete užít prospěch inhalace páry, ale chcete ušetřit vodu, zkuste v míse s horkou vodou zkombinovat 4–12 kapek esenciálního oleje Lemon (citron), Lime (limetka), Marjoram (majoránka) a Lavender (levandule) a poté inhalujte páru pro stejný přínos.

Sprchové tablety Easy Breeze Awakening Shower Steamers

Zklidňující koupel

Během zimních měsíců existuje jen několik věcí, které jsou tak relaxační jako zklidňující koupel. Nejen že pára dělá divy, co se týče vaší celkové pohody, teplá voda, především s přídavkem soli Epsom a esenciálních olejů, může být fantastická pro vaši pokožku, která může být z důvodu chladnějšího počasí náchylnější na vysušení. Ať se rozhodnete použít bylinkové oleje, jako je olej Thyme (tymián), dáváte přednost květinovým vůním, jako je olej Ylang Ylang, nebo si zvolíte dřevité vůně, jako je olej Sacred Sandalwood (santalovník bílý), obohacení vody ve vaně esenciálními oleji vám zaručeně poskytne blažený pocit.

Horké nápoje

Pokud se cítíte letos v zimě pod psa, využijte přirozeného zklidňujícího účinku tepla za pomoci našich vynikajících olejů Plus. Teplé nápoje se mohou snadno stát odpočinkovou součástí vašeho večerního režimu. Až se příště rozhodnete udělat si večerní šálek čaje, zkuste do hrnečku přidat kapku našeho esenciálního oleje Lemon+ nebo Peppermint+ pro lahodnou chuť, která vás zaručeně zklidní a připraví na dobrý noční odpočinek.

Esenciální olej Lemon+ a Peppermint+ s večerním šálkem čaje u krbu

Máte nějaké oblíbené přírodní prostředky, ve kterých se používají esenciální oleje? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.