Eterinių aliejų idėjos žiemai

0 21/01/2022 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Gyvenimo būdas, SVEIKA GYVENSENA

Nesvarbu, ar žiema yra jūsų mėgstamiausias metų laikas, o gal esate saulės garbintojas, laukiantis vasaros sezono… galime visi sutikti, kad šaltesni metų mėnesiai neretai pareikalauja daugiau jėgų, todėl ieškome būdų pagerinti savijautą. Jei mėgstate „Young Living“ eterinius aliejus, kodėl gi nepabandžius šią žiemą į savo kasdienybę įtraukti savo mėgstamų aliejų mišinių ir aliejais praturtintų produktų? Leiskite sau mėgautis natūralios kilmės, aukštos kokybės ingredientais.

Kaklo ir krūtinės masažas

Jei jaučiatės šiek tiek pavargę, masažas gali atpalaiduoti ir suteikti malonumo jausmą. Žiemos mėnesiais, kai mūsų imuninei sistemai reikia daugiau priežiūros, kaklo ir krūtinės masažas gali būti neįtikėtinai raminantis! Rinkitės tokius aliejus, kaip „Cedarwood“ (kedrų), „Frankincense“ (bosvelijų) ir „Peppermint“ (pipirmėčių). Atskieskite pasirinktu baziniu aliejumi ir tiesiai masažuokite kaklo ir krūtinės sritis. Siekdami geriausių rezultatų, masažuokite kryptimi žemyn nuo ausų apačios link kaklo.

„Cedarwood“, „Frankincense“ ir „Peppermint“ eteriniai aliejai ir masažas

Garų inhaliacija

Garų inhaliacija puikiai tinkama žiemos mėnesiais, nes padeda drėkinti ir atpalaiduoti kūną, o naudojant ir tam tikrus eterinius aliejus, garų inhaliacija gali padėti pajusti laikiną palengvėjimą. O jei jau kurį laiką iš ryto trūksta energijos, išbandykite „Young Living“ dušo rutuliukus „Easy Breeze Awakening Shower Steamers“, kurie nuteiks žvaliau – ištisą dieną jausitės aktyviau. Tačiau jei norite mėgautis garų inhaliacijos nauda pernelyg neeikvodami vandens, siūlome išbandyti šį būdą. Sumaišykite 4–12 lašų „Lemon“ (citrinų), „Lime“ (žaliųjų citrinų), „Marjoram“ (mairūnų) ir „Lavender“ (levandų) eterinių aliejų dubenyje su karštu vandeniu – ir taip mėgaukitės kvėpavimo garais nauda.

„Easy Breeze Awakening Shower Steamers“

Raminanti vonia

Vienas labiausiai atpalaiduojančių dalykų žiemos sezonu yra lepinimasis vonioje. Kvėpavimas garais ne tik daro stebuklus bendrai jūsų savijautai, tačiau taip pat šiltas vanduo, ypač pridėjus Epsom druskų bei eterinių aliejų, gali būti puikus jūsų odai, kuri dėl šaltesnio oro gali labiau išsausėti. Nesvarbu, kokius aliejus pasirinksite – žolinius, kaip „Thyme“ (čiobrelių), gėlių, kaip „Ylang Ylang“ (kanangų), o gal medžių, kaip „Sacred Sandalwood“ (santalų)… maudynės vandenyje su eteriniais aliejais suteiks jums nepaprastą aromatingą palaimą.

Šilta arbata

Jei nekaip jaučiatės, pasinaudokite natūraliu raminančiu karšto gėrimo efektu. Išbandykite „Plus“ linijos aliejus. Šiltas gėrimas gali tapti atpalaiduojančia vakaro rutinos dalimi. Tačiau kitą kartą, kai nuspręsite išgerti vakarinį puodelį arbatos, kodėl gi į puodelį neįlašinus lašelio mūsų „Lemon+“ (citrinų) ar „Peppermint+“ (pipirmėčių) aliejaus? Galėsite mėgautis gardesne arbata bei ramesne nuotaika.

„Lemon+“ ir „Peppermint+“ eteriniai aliejai ir arbatos puodelis vakarui priešais židinį

O kokiais atvejais žiemą eterinius aliejus naudojate jūs? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com.

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,