5 největších chyb týkajících se esenciálních olejů

0 29/09/2020 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, Videa, Začínáme s esenciálními oleji

Není zajímavé, jak se oleje začnou objevovat v každé místnosti vašeho domova a stanou se jasným řešením jakéhokoli množství každodenních potřeb? Jak snadné je vyslechnout přítelkyni, která má problém, a začít doporučovat jeden olej za druhým? Brzy vlastníme spoustu olejů, se kterými experimentujeme. Tady je praktický průvodce, ve kterém shrnujeme, jak patřičně využít výhod v těchto lahvičkách. Dokonce i ten největší znalec může využít příležitostných aktualizací a oživení. A přestože tento seznam 5 chyb týkajících se esenciálních olejů není vytesán do kamene, považujte ho za dobré rady.


1. chyba: Domnívat se, že jsou všechny esenciální oleje vytvořeny stejně

Ne všechny esenciální oleje jsou vytvořeny stejně – kvalita a čistota se značně liší mezi značkami a prodejci. Pokud se chcete ujistit, že si kupujete oleje nejvyšší kvality, zvolte si důvěryhodného vůdce v odvětví. Ano, tím jsme my! Závazek kvality Seed to Seal® společnosti Young Living znamená, že jsme příšní ohledně složek, které v našich produktech povolujeme, a jak získáváme rostliny pro naše esenciální oleje. Provádíme testování vody, půdy a vzduchu na našich farmách, abychom zabezpečili postup a ochránili naše produkty.

Pokud vás také jako nás zajímá, co je uvnitř lahvičky, tady je několik dobrých tipů:

 • Pečlivě si přečtěte složky na lahvičce s esenciálním olejem
 • Udělejte průzkum toho, jak společnost získává a produkuje své oleje

Je olej čistý?

Záleží společnosti na postupu destilace?

Provádí testování esenciálních olejů průměrně 95krát, než se olej dostane k uživateli?

2. chyba: Nezahrnout esenciální oleje do vašeho režimu osobní péče

Pokud esenciální oleje nepoužíváte jako součást vašeho režimu osobní péče, přicházíte o některé hlavní výhody. Navíc, rozmazlovat se je snazší, než si myslíte! Tady je několik nápadů, jak začít:

 • Přidejte esenciální oleje do koupele. Stačí pouze několik kapek oleje Lavender, Geranium a Copaiba a koupel se rázem stane vašimi mini lázněmi.
 • Vylepšete vaši relaxaci díky masáži obohacené o oleje a užijte si tolik potřebný večer doma.
 • Přivítejte obnovenou, zářivou pleť, když esenciální oleje zahrnete do vašeho režimu péče o pleť. Olej Tea Tree čistí a osvěžuje, olej Helichrysum podporuje mladou, zdravě vypadající pleť a olej Frankincense vaší pleti dodává záři.

3. chyba: Vnitřně užívat všechny esenciální oleje

Malé děti si to někdy venku namíří přímo k bobulím. Životní zkušeností je, že lze sníst pouze některé bobule. Ten samý princip platí na esenciální oleje. Abyste si usnadnili život, jednoduše se obraťte na naši řadu Plus od Young Living. Je to ta s bílými etiketami. Tyto oleje jsou snadným způsobem, jak vašim nápojům dodat dávku chuti. Použijte olej Black Pepper+, Coriander+ nebo Ginger+, abyste okořenili vaše vaření, nebo dodejte chuť vaší příští dávce pečených dobrot pomocí oleje Cinnamon Bark+.

4. chyba: Zapomínat, že některé esenciální oleje jsou teplé

Zatímco spoustu esenciálních olejů můžete nanést přímo na kůži bez zředění, některé oleje jsou považované za teplé. Doporučujeme zředit teplé oleje, mezi které se řadí olej Peppermint, Cinnamon Bark a Oregano.

Hlavní tipy Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex

 • Teplé oleje můžete zředit nosným olejem, jako je náš olej Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex.
 • Než olej použijete lokálně, udělejte test na malé části pokožky vašeho předloktí a sledujte reakci. Brzy zjistíte vaši úroveň tolerance.
 • Pokud si nejste jistí, zda je esenciální olej teplý, podívejte se na etiketu, abyste zjistili zda je třeba ho zředit.
 • Začněte pouze jednou či dvěma kapkami esenciálního oleje a stavte na tom.

5. chyba: Držet děti stranou od konceptu esenciálních olejů

Moc rádi sdílíme to, co milujeme, s těmi, které milujeme. Je však třeba trochu opatrnosti, když oleje představujeme dětem. Tady jsou naše tipy:

Hlavní tipy

 • Produkty z naší řady Seedlings® můžete použít s čistým vědomím, že jsou vytvořeny pro použití na miminka a malé děti.
 • Náš difuzér Feather the Owl Diffuser může připravit prostředí pro dobrý spánek v noci díky vlastnostem, mezi které patří rozptylování, noční světlo a přístroj na bílý šum.
 • Být rodičem může být náročné, ale s trochou pomoci od řady KidScents® od Young Living můžete udělat vše od poskytnutí doplňků stravy po podporu čistých zubů!

Jaké chyby děláte, nebo jakým se vyhýbáte? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

 

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.