Penkios didžiausios eterinių aliejų klaidos

0 29/09/2020 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Eterinių aliejų naujokams

Argi neįdomu, jog pradėję naudoti eterinius aliejus, pamažu pastebite, kad aliejų buteliukų atsiranda kiekviename namų kampelyje? Jog juos pasičiumpate kasdien vis dažniau? Galbūt vos draugei užsiminus apie problemą, galvoje ima kirbėti eterinio aliejaus padiktuotas sprendimas? Ko gero, ne vienas iš jūsų esate sukaupę nemenką eterinių aliejų kolekciją, su kuria eksperimentuojate. Šįsyk norime pateikti naudingų patarimų, jog tinkamiausiai panaudotumėte eterinius aliejus. Net ir didžiausias eterinių aliejų ekspertas retkartėmis turi sau priminti laikytis šių taisyklių. Nors „Penkių didžiausių eterinių aliejų klaidų“ sąrašas nėra įrėžtas akmenyje ir nekintamas, tačiau juo dera pasikliauti.


Klaida nr. 1: Manymas, jog visi eteriniai aliejai kuriami vienodai

Ne visi eteriniai aliejai kuriami vienodai – skirtingų gamintojų ir prekių ženklų kokybė ir grynumas gali ryškiai skirtis. Jei pageidaujate naudoti pačios aukščiausios kokybės aliejus, tuomet pasitikėkite šioje industrijoje lyderiaujančia bendrove. Taip, tai mes! „Young Living“ bendrovės kokybės pažadas „Seed to Seal®“ reiškia, jog griežtai kontroliuojame, kokius ingredientus dedame į savo produkciją ir kaip išgauname augalinius išteklius eterinių aliejų gamybai. Mes testuojame vandenį, dirvą ir orą savo ūkiuose, kad užtikrintume procesų ir produkcijos saugą.

Jeigu ir jūs norite žinoti, kas slypi eterinių aliejų buteliukuose, pateikiame jums keletą naudingų patarimų:

 • Atidžiai perskaitykite ingredientus, nurodytus ant eterinio aliejaus buteliuko etiketės.
 • Pasidomėkite, kaip bendrovė išgauna ir gamina aliejus.

Ar aliejus grynas?Lavender 15ml Essential Oil Bottle Geranium15ml Essential Oil Bottle Copaiba 15ml Essential Oil Bottle

Ar bendrovei rūpi distiliacijos procesas?

Ar eterinis aliejus testuojamas vidutiniškai 95 kartus iki kol jis pasiekia naudotoją?

Klaida nr. 2: Eterinių aliejų neįtraukimas į kasdienę rutiną

Jei nenaudojate eterinių aliejų asmeninės priežiūros rutinoje, tuomet neišnaudojate visų eterinių aliejų teikiamos naudos aspektų. Be to, save palepinti visai nesudėtinga! Štai keletas idėjų, kaip pradėti:

 • Įlašinkite eterinių aliejų į vonią. Vos keli lašai levandų, pelargonijų ir kopalių aliejų – ir savo vonioje pasijusite it SPA salone.
 • Be to, atsipalaiduoti namuose galite mėgaudamiesi jaukiu, aliejais praturtintu masažu.
 • Įtraukę eterinius aliejus į odos priežiūros rutiną, galėsite džiaugtis atsinaujinusia, spindinčia oda. Pavyzdžiui, arbatmedžių aliejus valo ir gaivina odą, šlamučių aliejus išryškina sveiką, jaunatvišką odos išvaizdą, o bosvelijų aliejus odai suteikia spindesio.

Klaida nr. 3: Visų eterinių aliejų vartojimas į vidų

Oregano Plus 5ml Essential Oil Bottle Cinnamon Bark Plus 5ml Essential Oil

 

Po mišką lakstydami vaikai neretai pamatę uogas ima smalsauti, ar galima jas valgyti. Nenuostabu, jog kiekvienam iš mūsų nuo vaikystės žinoma, jog tik kai kurias uogas galima skanauti. Toks pat principas galioja ir eteriniams aliejams. Siekdami, jog jums susigaudyti būtų kuo paprasčiau, mes siūlome specialią „Young Living“ eterinių aliejų liniją „Plus“. Šios linijos gaminiai pažymėti baltomis etiketėmis. Šios aliejų dozės – paprastas būdas pagardinti įprastus gėrimus. Pavyzdžiui, „Black Pepper+“ (juodųjų pipirų), „Coriander+“ (kalendrų) ar „Ginger+“ (imbierų) aliejais gardinkite maisto patiekalus, o kepinius skaninkite „Cinnamon Bark+“ (cinamonų) aliejumi.

 

 

Klaida nr. 4: Užmiršimas, jog kai kurie eteriniai aliejai yra šildantys

Nors daugelį eterinių aliejų neatskiedę galite tepti tiesiai ant odos, tačiau kai kurie iš aliejų yra šildantys. Rekomenduojame skiesti šildančius aliejus, pavyzdžiui, pipirmėčių, cinamonų ir raudonėlių aliejus.

Pagrindinės rekomendacijos

 • Šildančius aliejus skiesti galite baziniu aliejumi, pavyzdžiui, „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“.
 • Prieš tepdami odą aliejumi, ant nedidelio odos ploto ties dilbiu atlikite testą ir stebėkite odos reakciją. Tokiu būdu galėsite stebėti savo odos jautrumo lygį.
 • Jeigu nežinote, ar eterinis aliejus yra šildantis, tuomet patikrinkite buteliuko etiketę, kurioje turi būti nurodyta, ar reikalinga aliejų skiesti.
 • Iš pradžių odą tepkite vos 1–2 lašais eterinio aliejaus. Vėliau pagal poreikį šį kiekį galite didinti.

Klaida nr. 5: Nesupažindinimas vaikų su eteriniais aliejais

Įprastai mėgstame dalintis tuo, ką mėgstame, su tais, kurie mums rūpi. Tiesa, jei eterinius aliejus norite pradėti naudoti vaikams, dera laikytis tam tikrų atsargumo priemonių. Štai mūsų patarimai:

Pagrindinės rekomendacijos

 • Vaikams galite naudoti produktus iš specialiai kūdikiams ir mažiems vaikams skirtos gaminių linijos „Seedlings®“.
 • Vaikiškas garintuvas „Feather the Owl Diffuser“ gali padėti mažiesiems lengviau užmigti. Tai aromatų garintuvas, naktinė lempa ir baltojo triukšmo aparatas viename.
 • Vaikais rūpintis nėra visuomet lengva, tačiau pasitelkus „Young Living“ linijos „KidScents®“ produktus, galite mėgautis tiek maisto papildų nauda, tiek užtikrinti dantų švarą.

O kokias klaidas darote jūs ir kokių klaidų bandote išvengti? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

 

 

 

 

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,