Připravte se na zimu díky esenciálním olejům

0 21/09/2020 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů

Jak se blíží zima, naše těla se pomalu mění kvůli ubývajícímu sluníčku a méně pohybu, jak se odebereme na gauč a jíme více těžko stravitelného jídla. Než se nadějeme, naše dobré letní zvyky jsou pryč. Dlouhé procházky, dny strávené v parku nebo na pláži a zdravé saláty zmizí. Připojte se k nám tento rok v odhodlání dobře se připravit na chladnější, kratší dny, které do Evropy přijdou.

Jaké esenciální oleje jsou dobré na zimu?Cedarwood Essential Oil 15 ml bottle picture

Existuje spousta olejů, s použitím přímo na pokožku, nebo k rozptylování, které si přijdou na své během chladnějších měsíců. Obecně spousta lidí hledá zklidňující, teplé a utěšující oleje, které rozjasní pokožku a vnesou do místnosti útulnou atmosféru. Naše tipy na zimní oleje:

  • Cedarwood má dřevitou, teplou a balzámovou vůni a vytváří relaxační, zklidňující, ztišující a přívětivou atmosféru, když je rozptylován.
  • Frankincense se hodí k tomuto období, je to výrazný olej. Budete potřebovat pouze několik kapek, abyste pozvedli váš vzhled.
  • Geranium je trvalým oblíbeným olejem a má neuvěřitelně povznášející, zklidňující a květinovou vůni.
  • Orange je olej, který nelze přehlédnout, přestože ho dobře známe. Je veselý, výrazný a povzbudivý.
  • Olej Peppermint přináší radost, tu připomíná také olej Joy, a jeho vůně může přinést pocity úlevy. Užijte si jeho štípání.
  • Three Wise Men vždy vykouzlí úsměv díky své speciální směsi, která obsahuje olej ze santalového dřeva a bohaté tóny oleje z kadidlovníku a myrhy.

Jaké esenciální oleje jsou teplé?

Teplé esenciální oleje dělají divy během chladnějších měsíců. Rozptylujte je, přidejte je do horké koupele nebo si je užijte při masáži. Doporučujeme olej Black Pepper, Rosemary a Marjoram. Možná se vám bude líbit také olej Juniper, Clove a Ginger.

A co masáž?Young Living Stress Away Essential Oil Blend

Internet je plný výzkumů poukazujících na několik významných přínosů masáže. Proč tuto zimu neproměnit váš domov v lázně? Užijte si relaxační masáž a využijte veškerého jejího prospěchu.

Naše oleje se používají při masážích po celém světě každý den. Je skvělé, že do vašeho masážního oleje můžete přidat oleje nebo směsi dle vaší volby (nebo vaši vlastnoručně vytvořenou směs). Nezapomeňte, že společnost Young Living nabízí také čistý olej, který si můžete zakoupit.

Jak mohu více relaxovat během chladnějších, zimních měsíců?

Pokud je teplá koupel vaší jasnou volbou pro relaxaci v zimě, potom bude tato chvíle díky přidání olejů ještě luxusnější. Koupelové bomby od Young Living nejsou žádnou obyčejnou odměnou. Můžete si zvolit Lavender Calming Bath Bombs nebo náš druh Stress Away s vanilkou a limetkou.
Pokud nemáte čas, použijte při sprchování sprchovou tabletu. Budete si připadat jako v těch nejluxusnějších lázních. Opět si můžete vybrat ze dvou druhů, Eucalyptus/Peppermint a Citrus Fresh®.

Po karanténě více cvičte

Spousta z nás v karanténě už není a může nyní cvičit. Jak zlepšit váš režim cvičení?

Věděli jste, že cvičení může omezit vaše riziko závažných nemocí, jako je onemocnění srdce, mrtvice, cukrovka 2. tipu a rakovina, až o 50 % a snížit vaše riziko brzkého úmrtí až o 30 %? Je zdarma, snadné, má okamžitou účinnost a nepotřebujete doktora, aby vám ho předepsal. Alespoň se to říká, takže jak bychom to mohli zpochybňovat?

Pokud cítíte, že před cvičením přichází únava, zkuste si vytvořit vaši vlastní směs esenciálních olejů, která vám dodá energii. Než si protáhnete nohy a paže, přidejte 2 kapky esenciálního oleje Ginger, Cinnamon Bark a Clove do 15 ml vašeho oblíbeného hydratačního tělového mléka a hojně naneste, abyste zahřáli vaše svaly. Zjistíte, že díky získanému pocitu a aromatickému prožitku je ideální použít směs také před spaním k masírování svalů.

A co podzimní úklid?

Jak to, že se „jarním úklidem“ vždy unavíme? Každá změna období je skvělá k tomu, abychom se zbavili nepotřebného a uklidili o trochu více, než je naše běžné týdenní utírání prachu. Pokud ji ještě neznáte, najděte si Marii Kondo a její slavnou knihu „Zázračný úklid: Pořádek jednou provždy“. Věrohodně píše o tom, co si nechat a čeho se zbavit. Život vám změní (nebo si to alespoň myslíme) také naše řada produktů pro péči o domácnost Thieves®. Říkáme jí síla Thieves. Jméno bylo inspirováno legendou o čtyřech francouzských zlodějích z 15. století, kteří namíchali lektvar obsahující hřebíček, rozmarýn, ocet a další rostliny, o kterých se domnívali, že jim poskytnou ochranu, zatímco budou nestydatě loupit. Ukázalo se, že na francouzské představitele udělala směs takový dojem, že nabídli nižší trest výměnou za recept na tento lektvar! Naše řada má schopnost čistit a má neodolatelně kořeněnou vůni.


Ať jsou vaše plány na péči o sebe sama tento podzim a zimu jakékoli, dále je s námi sdílejte a my budeme dále podporovat vás, váš domov a rodinu, jak nejlépe dovedeme!

Napište vaše komentáře níže, nebo nás kontaktujte na mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.