Esenciální olej Orange – je plný elánu a šťávy

0 07/10/2020 - Domov, Esenciální Olej, Udělejte si sami, Všechny příspěvky

Pomeranče máme všichni rádi už od dětství, takže není žádným překvapením, že je esenciální olej Orange oblíbeným základním produktem.

Je plný elánu a šťávy a má nepřeberné množství použití, díky čemuž je jedním z nejuniverzálnějších olejů z řady Young Living. V souvislosti s esenciálním olejem Orange se často používají tato tři slova: sladký, veselý a teplý. To nám bohatě stačí! Olej Orange přináší opravdu příjemnou atmosféru především během temnějších měsíců a svátečního období. 

Doufáme, že v krátkém průvodci použitím tohoto oleje objevíte něco nového. Členka společnosti Young Living pronesla toto: „Pomeranče jsou mou věčnou láskou,“ a to se nám čte dobře!  Takže máme jednu přísadu a mnoho použití! Pojďme se podívat na některé způsoby použití tohoto oleje. Stručně řečeno, pouze několik kapek esenciálního oleje Orange může okamžitě zahřát jakýkoli prostor, projasnit unaveně vypadající pleť, dodat citrusovou vůni čisticím prostředkům a mnohé další! Pojďme se zblízka podívat, k čemu se olej Orange používá:

Citrus Fresh 15 Ml Essential Oil BottleChristmas Spirit 15 ml Essential Oil Blend1. použití: Rozjasněte váš den díky veselé směsi do difuzéru

Esenciální olej z pomeranče je součástí naší osobité směsi Young Living Citrus Fresh®, která je plná povznášejících vůní. Tato směs obsahuje kromě sladkého oleje z pomeranče také olej z mandarinky, tangerinky, grapefruitu, citronu a máty klasnaté, díky kterým se vám budou sbíhat sliny!  

2. použití: Mějte ducha vánoc ve vašem srdci 

Esenciální olej z pomeranče je hlavní složkou většiny svátečních směsí, včetně směsi Christmas Spirit. Mějte tento olej po ruce pro případ, že si budete přát vánoční vůni v červenci! Nikdy není příliš brzy! 

3. použití: Pozvěte do vašeho života klid a mír 

Peace And Calming II 5 ml Essential Oil Bottle

Peace And Calming 5 ml Essential Oil Bottle

Jako jedna z hlavních složek směsi Peace & Calming a Peace & Calming II, esenciální olej z pomeranče propůjčuje svou veselou vůni těmto jemným směsím. 

4. použití: Začněte zářit – spousta lidí se ptá: Je olej Orange dobrý na pleť?

Věděli jste, že esenciální olej Orange vám může poskytnout jemně vypadající pleť? Také je skvělé ho nanést na mastné oblasti, takže se ujistěte, že tento skvost zařadíte do vašich produktů pro péči o pleť. Pamatujte si však, že je tento olej fotosensitivní, takže se po jeho použití nevystavujte slunci po 12 hodin. 

5. použití: Odstraňte líčidla přírodním způsobem 

Není třeba, aby váš obličej trpěl kvůli škodlivým chemikáliím v odličovacích přípravcích, když máte lahvičku esenciálního oleje Orange po ruce. Vyčistěte si obličej a podpořte zářivě vypadající pleť díky kombinaci nosného oleje a oleje Orange.  

6. použití: Noste citrusovou vůni 

Esenciální olej Orange voní jako příjemnost časného jara, proč si tedy tuto vůni nevzít kamkoli jdete? Naneste jednu kapku oleje Lavender a Orange na zápěstí a spánky pro zklidňující a povznášející vůni. 

7. použití: Masírujte svaly a klouby 

Není tajemstvím, že fyzická aktivita je dobrá pro vaše zdraví, někdy však může namáhavé cvičení zatížit a stáhnout svaly. Dopřejte jim trochu péče vmasírováním esenciálního oleje Orange na citlivé oblasti.  

8. použití: Užijte si čistou dávku citrusu

Jednoduše rozptylujte esenciální olej Orange samostatně v jednom z našich krásných difuzérů a vytvořte čistou a veselou atmosféru. Je obzvláště dobrý ve vydýchaných, dusných pokojích.  

9. použití: Vylepšete váš čistič Thieves® Cleaner 

Thieves Household Cleaner je jasnou volbou, ať jde o čištění klik nebo drhnutí dřezu. Dodejte vašemu čističi šťavnatou sladkost díky několika kapkám oleje Orange.

10. použití: Oslaďte si snídani

Přidejte několik kapek esenciálního oleje Orange+ do mléka, cereálií nebo jogurtu, abyste váš den začali správně. Během dne přidejte několik kapek oleje Orange+ do vody pro dávku chuti.

Jak používáte olej Orange a jak moc ho máte rádi? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com  

 

 

 

  

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský Portugalština ( Portugalsko)

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.